Autor Tema: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a  (Posjeta: 20503 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

cba

  • Gost
Odg: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a
« Odgovori #30 : Lipanj 26, 2011, 08:50:17 prijepodne »
Nema to veze sa hdz-om..... svaki koji dođe na vlast tražiti će način da pokupi novce gdje stigne, pogotovo kad ti je proračun manjkav.
Ono drugo u cijeloj priči kaj je bitnije je to koliko će od te love otići tko zna kamo samo ne tam gdje treba...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a
« Odgovori #31 : Lipanj 26, 2011, 09:01:51 prijepodne »
Kad baš veliš za penezi; komunalna su nam poduzeča sponzori svemu živomu a nektera nemaju posla,otpuščaju lude,dižeju cene.
*Š takovo šparajne!!!

Kaj če reklama firme kaj ima monopol na se komunalne posle v Gradu i širje!?
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a
« Odgovori #32 : Lipanj 26, 2011, 09:52:46 prijepodne »
Kad sam ga pital jel kaj u rodu sa ovim kolarcima z naših bregov, rekao mi je da nema veze s njima, da su njegovi rodom od nekud iz Slavonije ...
Ali, kaj je je, od pobirača placovine do dogradonačelnika (preko mladeži) nije loše, a nisu loša ni ona dva stana koje je kupio u novogradnji u Fausta Vrančića ... Fakat čovjek ima dobra primanja kad si može to priuštiti ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a
« Odgovori #33 : Lipanj 26, 2011, 03:40:35 poslijepodne »
A,čuj...
On,žena,stari ima hotel-motel...Da se...
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a
« Odgovori #34 : Lipanj 26, 2011, 03:44:46 poslijepodne »
Imal je stari i pilanu u najmu (od pokojnog Jože Hermanovića), ali ni uspel, imal je i restaurant u gradskoj upravi pa više ni tam, ali ... bil je u (ZNA SE) kojoj stranci u pravo vrijeme i uvukao se ZNA SE kome do pasa !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a
« Odgovori #35 : Lipanj 26, 2011, 05:36:50 poslijepodne »
Ne lovim te...Kaj očeš povedati?
Kaj je kunta, malo si se pogubil, ha
' I mise pogubimo u tvojim primjedbama pa kaj onda  :) :D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a
« Odgovori #36 : Lipanj 26, 2011, 08:13:08 poslijepodne »
Zabil si restoran Ivana,građevni materijal,elektromaterijal,autopraonu,kotače Kolarec...
Jes kaj zabil?A da ni bilo na crno.
wwwg tablice

Offline putnik

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 8
  • Karma: +0/-0
Odg: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a
« Odgovori #37 : Lipanj 27, 2011, 06:29:32 poslijepodne »
Zanimljivo... Vrlo zanimljivo! Da čovjek ne povjeruje kako je kod nas zapravo lako uspjeti u životu!!! Haha!

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a
« Odgovori #38 : Listopad 10, 2011, 10:03:31 poslijepodne »
GRAĐANI NEGODUJU
V. Gorica naplaćuje parking čak i subotom do 21 h
Velikogoričani plaćaju parking radnim danom kao i subotom do 21 sat, dok se u Zagrebu plaća do 19 sati, odnosno 15 sati subotom
...
Problem parkirnih mjesta predstavlja veliki problem stanarima, a s druge strane, naplata je uvedena na njihovu inicijativu...
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/v-gorica-naplacuje-parking-cak-i-subotom-do-21-h_313863

Di će suza nek pod oko.
Uvedena naplata na osnovu 13 potpisa.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Uvodi se naplata na parkiralište u Kolarevoj 19 - 37
« Odgovori #39 : Lipanj 21, 2013, 07:06:03 poslijepodne »
Uvodi se naplata na parkiralište u Kolarevoj
 Na parkirališta uz zgrade u ulici Slavka Kolara od broja 19 do broja 37 uvodi se naplata od srpnja.
...Nakon što javno parkiralište više neće biti besplatno stanarima ostaje mogućnost kupnje mjesečne karte u iznosu 30 kuna, poslovni subjekti plaćati će istu 160 kuna mjesečno, a zaposlenici kod tih poslovnih subjekta 90 kuna mjesečno.
 Parkirne karte stanari mogu kupiti u Kolodvorskoj 64 (soba 102), ponedjeljkom od 7:00-18:00  te ostalim radnim danima od 7:00-15:00.
 S obzirom na vrijeme u koje smo zaprimili ovu informaciju, nismo uspjeli kontaktirati VG komunalac da detaljnije ispitamo o ovoj temi i hoće li se još koje gradsko javno parkiralište uvrstiti u sustav naplate.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/6907/uvodi-se-naplata-na-parkiraliste-u-kolarevoj.aspx

De je to!? V Kolareve su broji rasitani "ko đubre po vinogradu".
Znači, ak ja kupim kartu mene komunalci garanteraju da bum tu mogel najti mesto i parkerati da mi se "čefne" i da me po zime v jutro bu dočkalo očiščeno?
Il mi samo garanteraju da bum platil..?

Kad je stari uparkiro
u bašču Yugo 45
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Proširenje na 300 novih parkirnih mjesta - odluka HDZ-a
« Odgovori #40 : Lipanj 21, 2013, 08:01:53 poslijepodne »
Da buš platil ti je jedino zagarantirano, kak i uvek...  ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Uvodi se naplata na parkiralište u Kolarevoj 19 - 37
« Odgovori #41 : Lipanj 21, 2013, 11:43:39 poslijepodne »
Vjutro prije sedme vure najti prazno mesto "v prvem redu do naplate" je lutrija, dok stanari ne otijdu na posel. Posle 7.00 negde moreš hititi i "na dva mala" kakva je "žvagu".
Hmmm, zakaj se Drašek z ovem ni prije izborov nahitaval?
Nema veze, mislim da su spin doktori i satelicki program več to na "crvene kmere" naheftali. Verujem da se bu to za teri dan videlo.
Za teri dan ide "Prva zona od Mlake do Čiča i od Kušanca do Rakarja". Jer ste to Vi tražili!  :D

"naplata parkiranja se uvodi zbog rapidnog povećanja ukupnog gradskog prometa u užoj gradskoj jezgri, u ovom slučaju na parkirališnim prostorima ispred i uz Vaše stambeno poslovne zgrade, gdje je došlo do pojave učestalog dugotrajnog parkiranja motornih vozila (velik broj građana Velike Gorice i okolice parkira vozila, te javnim prijevozom odlazi u Zagreb). Prema čestim pozivima stanara i provedenog praćenja stanja na predmetnoj lokaciji javnih parkirališta utvrđeno je da se uvođenjem predmetnih javnih parkirališta u sustav naplate i kontrole parkiranja može uvelike riješiti navedeni problem prometa u mirovanju"

"rapidnog povećanja ukupnog gradskog prometa u užoj gradskoj jezgri"
"rapidnog povećanja ukupnog gradskog prometa u užoj gradskoj jezgri"
"rapidnog povećanja ukupnog gradskog prometa u užoj gradskoj jezgri"

Posle "rešavajna problema" tranzitnoga prometa na šetnice cil ove mere je da ludi opče zaobilaze Goricu? Zakaj garaža na Autobusnomu ne dela? Ja isto bedastoče spitavam...

"velik broj građana Velike Gorice i okolice parkira vozila, te javnim prijevozom odlazi u Zagreb"
Jel budu oni prestali parkerati bilode ili delati v Zagrebu? Jel Grad vidi rešejne za te lude? Očito da.

"uvođenjem predmetnih javnih parkirališta u sustav naplate i kontrole parkiranja može uvelike riješiti navedeni problem prometa u mirovanju"
Ili ne..?

"Usvajanjem
-Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o organzaciji i načinu naplate parkiranja na području Grada Velike Gorice i
- Odlukama o izmjenama i dopunama Odluke o lokacijama javnih parkirališta i zonama, vremenskom ograničenju trajanja parkiranja, vremenu naplate parkiranja i visinama naknade
 dotično parkiralište ulazi u sustav naplate od 1.srpnja."

I te su odluke, normalno, klasično, politički, (ne)dostupne "sitnomu zubu", jel tak? Des je 21.06. a odluk za 5. mesec još ni. Jel bi mogle biti skrite tam..?
Pod "Akti Gradonačelnika Travanj 2013." nisu, vesti na portalu ni...

Dole Picula!!!
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Uvodi se naplata na parkiralište u Kolarevoj 19 - 37
« Odgovori #42 : Lipanj 22, 2013, 10:02:04 prijepodne »

I te su odluke, normalno, klasično, politički, (ne)dostupne "sitnomu zubu", jel tak? Des je 21.06. a odluk za 5. mesec još ni. Jel bi mogle biti skrite tam..?
Pod "Akti Gradonačelnika Travanj 2013." nisu, vesti na portalu ni...
Lijepo si to primetil. Pokvarena politika. Ili pak političari?
Citat:
Dole Picula!!!
:D
Hahahahaha! Stara navika, ha?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Uvodi se naplata na parkiralište u Kolarevoj 19 - 37
« Odgovori #43 : Lipanj 22, 2013, 12:18:13 poslijepodne »
Picula je sinonim...
(Ima je još par ali...)  ;)
« Zadnja izmjena: Lipanj 22, 2013, 12:21:01 poslijepodne kuntakinte »
wwwg tablice