Osoblje > O forumgorica.com stranici

6,7,8,9...

<< < (2/14) > >>

Tur:
Čestitam vodstvu foruma na lijepim brojkicama!  ;)

Sledgehammer:
Da, te brojkice vrijede manje od umrlih na biračkim popisima... jebeš takve članove foruma od kojih nikakve koristi.

Ako forum ne služi samo zato da bi se netko hvalio sa uspjesima (koji to i nisu!), trebalo bi nekakvom automatskom skriptom poslati svim tim "članovima" poziv na aktivno učešće na forumu, ili će biti izbrisani. Jer nije njihovo "pravo" da samo čitaju i "voajeriziraju".

Jer mislim da je pet poštenih bolje od deset tisuća brojeva koji zajedno vrijede - nula!

Ja se neću učlaniti u šahovski klub ako ne mislim igrati šah sa drugima.

Newbie:
Dobro sledge, nemozes bas tako kruto gledati. Ljudi vole vidjeti i sto druga strana misli i govori, ne samo sluzbena. Pa dolaze i citaju. Kada ce se ukljuciti, vjerojatno kad nadju nesto sto ce ih se dotaknuti.

Sledgehammer:
Kako bi rekli Topalovići - "Od toga neće biti NIŠTA..."...

I iza toga stojim 100%. Iskustvo čini majstora...

Nema tu krutosti - ali je činjenica da tu nema prevelikog izbora između crnoga i bijeloga.

plemenitashica:

--- Citat: Newbie - Siječanj 02, 2010, 11:28:37 prijepodne ---Dobro sledge, nemozes bas tako kruto gledati. Ljudi vole vidjeti i sto druga strana misli i govori, ne samo sluzbena. Pa dolaze i citaju. Kada ce se ukljuciti, vjerojatno kad nadju nesto sto ce ih se dotaknuti.

--- Kraj citata ---

Koja druga strana i koji ljudi?

Prilično je Sledge u pravu. I meni se ježi koža od tih „čitača“. Cijeli život su pasivni, samo „čitaju“ i onda kad se i nađe netko tko glasno i jasno kaže/napiše svoj stav onda je taj netko dokazano crna ovca jer kak se usuđuje?.
A isti ti „čitači“ čak vrlo često dijele to mišljenje ali su u strahu izreći ga, čak su u strahu stati na istu stranu onoga koji glasno progovara i gdje su "čitači" pronašli i svoj stav.
I onda, kad dođe stani pani, umjesto da se konačno poslože u pravac koji obećava ili mijenja, oni su u stanju pokunjene glave reći da to i nije tako ili šutjeti kao i do tada.

Nitko od nas glasnih ne očekuje kolajnu, ali dajte više gubite mi se s očiju i živite u svojoj mišjoj rupi, a meni pustite da udišem svježi zrak.

Prijevod……. Ma neću, moja glava je na mojem ramenu i služi meni, a ne „čitačima“.
I pisat ću i dalje za sebe i one koji imaju nešto/svašta za reći, a ne za „čitače“.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju