Autor Tema: 6,7,8,9...  (Posjeta: 19743 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
6,7,8,9...
« : Siječanj 01, 2010, 03:40:16 poslijepodne »
Sve najbolje u Novoj 2010. godini.

Možda se pitate što znače brojke u naslovu?
One pokazuju kako se povećavao broj jedinstvenih posjetitelja na ovom forumu. Od 6623 u rujnu do 9160 u prosincu.

Svim posjetiteljima želim što više kvalitetnih i konstruktivnih rasprava i što manje trollova. :-)

JosipJoža

  • Gost
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #1 : Siječanj 01, 2010, 05:35:41 poslijepodne »
Lijepo Stjepan,

dakle forum se diže na razinu onog starog po broju posjeta i sudionika, za kojeg su gospon gradonačelnik i GT kazali da je to bila samo skupina "maturbatora", kao obrazloženje ukidanja starog foruma, približavamo se brojki 10000, znači li to da su veliki dio velikogoričana "masturbatori"?
Mislim da je i ovim podatkom potvrđena opravdanost pokretanja novog foruma, kao i neopravdanost ukidanja starog foruma od strane gradonačelnika.
Ali na sreću se gradonačelnik  i njegov team pak ima gdje informirati, svakodnevnim posjetama ovom novom forumu.

Hvala najljepše od srca Timu koji je pokrenuo ovaj novi forum na sveopće zadovoljstvo velikog broja velikogoričana i sretna Vam Nova 2010, to je možda, ako ne najbolje i najljepše što nam se dogodilo u Velikoj Gorici protekle godine, zasigurno nešto među najboljim što se dogodilo.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #2 : Siječanj 01, 2010, 07:26:24 poslijepodne »
To je lijepi broj, samo se pitam - gdje su ti ljudi? Obzirom mi tu uvijek pričamo unutar iste desetina (ak nas ima i toliko...)...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #3 : Siječanj 01, 2010, 07:42:15 poslijepodne »
To je lijepi broj, samo se pitam - gdje su ti ljudi? Obzirom mi tu uvijek pričamo unutar iste desetina (ak nas ima i toliko...)...

Većina njih samo čita, to su voajeri različite motivacije.

Trećinu dnevnih posjetitelja donese Google. To su obično posjetitelji koji posjete samo stranicu koja se pojavila kao rezultat pretraživanja.

80% posjetitelja se vraća, a tek 20% ih dođe samo jednom. Prosječno vrijeme koje posjetitelj provede na forumu je 9 minuta 23 sekunde što znači da su to živi ljudi, a ne roboti ili slučajni namjernici.

shaka zulu

  • Gost
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #4 : Siječanj 01, 2010, 08:39:34 poslijepodne »

Kaj je ovo!?
Nekakova navala il se negdo za***ava?

Sleđ,onda ispada da smo mi ONI,kaj dikteraju javno mišlejne.

Tur

  • Gost
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #5 : Siječanj 02, 2010, 07:56:01 prijepodne »
Čestitam vodstvu foruma na lijepim brojkicama!  ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #6 : Siječanj 02, 2010, 11:24:19 prijepodne »
Da, te brojkice vrijede manje od umrlih na biračkim popisima... jebeš takve članove foruma od kojih nikakve koristi.

Ako forum ne služi samo zato da bi se netko hvalio sa uspjesima (koji to i nisu!), trebalo bi nekakvom automatskom skriptom poslati svim tim "članovima" poziv na aktivno učešće na forumu, ili će biti izbrisani. Jer nije njihovo "pravo" da samo čitaju i "voajeriziraju".

Jer mislim da je pet poštenih bolje od deset tisuća brojeva koji zajedno vrijede - nula!

Ja se neću učlaniti u šahovski klub ako ne mislim igrati šah sa drugima.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #7 : Siječanj 02, 2010, 11:28:37 prijepodne »
Dobro sledge, nemozes bas tako kruto gledati. Ljudi vole vidjeti i sto druga strana misli i govori, ne samo sluzbena. Pa dolaze i citaju. Kada ce se ukljuciti, vjerojatno kad nadju nesto sto ce ih se dotaknuti.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #8 : Siječanj 02, 2010, 12:53:08 poslijepodne »
Kako bi rekli Topalovići - "Od toga neće biti NIŠTA..."...

I iza toga stojim 100%. Iskustvo čini majstora...

Nema tu krutosti - ali je činjenica da tu nema prevelikog izbora između crnoga i bijeloga.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #9 : Siječanj 02, 2010, 01:58:52 poslijepodne »
Dobro sledge, nemozes bas tako kruto gledati. Ljudi vole vidjeti i sto druga strana misli i govori, ne samo sluzbena. Pa dolaze i citaju. Kada ce se ukljuciti, vjerojatno kad nadju nesto sto ce ih se dotaknuti.

Koja druga strana i koji ljudi?

Prilično je Sledge u pravu. I meni se ježi koža od tih „čitača“. Cijeli život su pasivni, samo „čitaju“ i onda kad se i nađe netko tko glasno i jasno kaže/napiše svoj stav onda je taj netko dokazano crna ovca jer kak se usuđuje?.
A isti ti „čitači“ čak vrlo često dijele to mišljenje ali su u strahu izreći ga, čak su u strahu stati na istu stranu onoga koji glasno progovara i gdje su "čitači" pronašli i svoj stav.
I onda, kad dođe stani pani, umjesto da se konačno poslože u pravac koji obećava ili mijenja, oni su u stanju pokunjene glave reći da to i nije tako ili šutjeti kao i do tada.

Nitko od nas glasnih ne očekuje kolajnu, ali dajte više gubite mi se s očiju i živite u svojoj mišjoj rupi, a meni pustite da udišem svježi zrak.

Prijevod……. Ma neću, moja glava je na mojem ramenu i služi meni, a ne „čitačima“.
I pisat ću i dalje za sebe i one koji imaju nešto/svašta za reći, a ne za „čitače“.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #10 : Siječanj 02, 2010, 04:13:38 poslijepodne »
Plemenitasica, pa ako ti neznas ko ovdje prevladava, na ovom forumu, koja strana, a ko na portalu grada, neznam tko zna :)
A o tome, za koga ti ovdje pises, ako ne za citace, pa onda pisi doma na papir, nemoras ni paliti racunalo, ustedi na struji i na internetu...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #11 : Siječanj 02, 2010, 07:32:13 poslijepodne »
Pisanje ovdje je nalik razgovoru - trebaš i želiš sugovornika, a ne kao da se razgovaraš sam sa sobom. To je poanta.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #12 : Siječanj 02, 2010, 10:15:42 poslijepodne »
Plemenitasica, pa ako ti neznas ko ovdje prevladava, na ovom forumu, koja strana, a ko na portalu grada, neznam tko zna :)
A o tome, za koga ti ovdje pises, ako ne za citace, pa onda pisi doma na papir, nemoras ni paliti racunalo, ustedi na struji i na internetu...

Bi prosila, a tko to?

Odkud ovo: „pa ako ti neznas ko ovdje prevladava, na ovom forumu, koja strana, a ko na portalu grada, neznam tko zna“.

Mora da ste nekaj krivo pohvatali. Dajte mi pojasnite prevladavanje?

Za portal ne morate, tamo sve više razumijem još od 6 mj. Tamo harači ZNA SE i nekakve kvazi glasnogovornice i još jače stihija koja je toliko glasna da mi uši probija, a govori neartikuliranim glasom i služi za kulisu nakazu.

Ali tko prevladava na ovom forumu? Samo da podsjetim, ovo je forum nezavisan od gradskog portala.

Tako je Sledge. Ne pišem ovdje priču pa da ju neki čitaju i kad pročitaju nestanu. Pišem da kažem što imam za reći i očekujem komentar na tu priču od onih koji čitaju s razumijevanjem i nakon toga napišu svoju verziju pročitanoga, ili eventualno pitaju. Tako vjerujem rade i ostali forumaši.

Ako mislite da pišem za Šimunović, Vidović, Stipetić, Katulić, Roginić, Horvat, Kos, Kolarec, Kotrmanović, Škare, Balić, Šuker, Šola, Šimenc, …. (hihihi koliko njih na Š) u krivu ste. Oni pripadaju u one čitače kojih mi je puna kapa. :-[ >:( :P

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #13 : Siječanj 02, 2010, 10:59:06 poslijepodne »
Ove brojke me svejedno raduju!
                                                     
Govore i nama i ostalima da smo živi i da se stalno nešto događa. Samo događanje i pisanje na forumu iliti razgovor, izaziva pažnju i zanimanje nas samih,a pretpostavljam  i ostalih koji se ne žele uključiti iz bilo kojeg razloga.
                                     
Možda jednog dana ipak nešto i napišu ili se samo jave.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

shaka zulu

  • Gost
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #14 : Siječanj 03, 2010, 12:17:22 prijepodne »
Ludi,bavimo se sami sobum bez ikakove konstruktivne rasprave (il vicov,humora i tumora).Kaj je ovo seansa autosugestije,hipnoze,joge il nekaj drugo..?
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem...
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem..
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem.
 ^-^ O0