Domaće teme > Lokalna politika

ORaH - gradska organizacija

(1/7) > >>

Točkica:

Pozivamo sve one koji traže drugačiju i vjerodostojniju političku opciju od svih dosadašnjih, da nam se pridruže na sastanku na kojem će se formirati gradska organizacija stranke Održivi razvoj Hrvatske - ORaH.

Sastanak se održava u ponedjeljak 31. ožujka 2014. u Gradskoj vijećnici Pučkog otvorenog učilišta (POU) Velike Gorice u 18 sati

koko-vg:
... čestitam na inicijativi i hrabrosti ... samo da ne ostane sve na riječima.

Muha:

--- Citat: koko-vg - Ožujak 25, 2014, 07:48:03 poslijepodne ---... čestitam na inicijativi i hrabrosti ... samo da ne ostane sve na riječima.

--- Kraj citata ---

Isso Mara...čim ti hvališ nekaj već vidim prevaru...tak mi se čini i po izjavi njihove čelnice, mislim da je sve to unaprijed dogovoreno između SDP-a i ORAH-a, naime SDP je svjestan da je u banani u smislu osipanja članstva a ovakvim inžinjeringom mrežom hvataju odbjegle ovce, dakle drugim riječima Mirela ima zadatak pastira...moje mišljenje, ne mora biti ali tako to biva kod nas ..

OraH fenomen na političkoj sceni

Kao stranka koja najviše raste pokazao se OraH. Riječ je o stranci koju je nedavno osnovala Mirela Holy. Njihova je potpora već 7,5 posto.

''Naravno da smo zadovoljni mada bismo više voljeli da to nije tako naglo, nego da ide postepenije. Ali u svakom slučaju želim se zahvaliti ljudima koji se pozitivno izjašnjavaju o ORAH-u i nadamo se da ćemo našim radom opravdati to pozitivno mišljenje. Meni u programskom smislu SDP je vrlo blizak, ono u čemu sam se ja razočarala je nevjerodostojnost u provedbi politike. Dakle, suradnja sa SDP-om je moguća ukoliko bi se stranka držala vjerodostojnog programa kojeg bi dogovorili'', komentirala je Mirela Holy, predsjednica ORaH-a najnovije rezultate

http://danas.net.hr/hrvatska/iznenadjujuci-rezultati-hdz-uzeo-vodstvo-sdp-u

Ljudevit Kaj:
ORaH - gradska il selsko-ratarska or(e)ganizacija?

Nominalno gledeč ORaH je stranka z (z)aorisno povedanum referencum orajna, na tragu lopatajna na  negdašnem omladinskem radnem(fr)akcijam alla „Brat(ar)stvo-jedinstvo“, politički protivniki bi rekli: okrenuta kopajnu, potkopavajnu, podrivajnu, …

A morti bu ORaH ideološki / igeološki  koketeral z radičevštinum (Vera vu Boga i selačka sloga).

(Z)aoristna poveznica z Turovem Polem (polem) mogla bi pak biti turopolska himna „Nek zaori!" iliti, kajkavizerano, "Naj za-ore(j)!"

* * * * * * * * * * * *

Turopoljska himna, 02:27

http://www.youtube.com/watch?v=iXrAiket-jg#

Sledgehammer:
Taj ORAH je poprilično nedorečena neoliberalna stranka, slušao sam tu Holy i shvatio da između nje i stranke iz koje je došla i nema razlike, ne zastupa niti jednu od tradicionalno-nacionalnih vrijednosti Hrvatske, poprilično je antireligijski nastrojena, a programnska dizertacija im je toliko općenita kao da su je pisala vrtićka djeca... nema konkretnosti niti u tragovima, iako je Holy bila ministrica i trebala bi znati, barem u jednom segmentu svojeg nekadašnjih ingerencija, kakva je konkretna situacija... tu stranku ne zanima nikakva bitna i konkretna promjena puta i politike kojim Hrvatska sada ide, tako da istu smatram trendi strančicom koja bi u konkretnoj situaciji razbuktala staru ljubav - da se šefica opet ugnijezdi na staro mjesto i da Zoki ima prirepak na listi koji bi mu donio par glasova i legitimitet za vlast. UKratko, taj PRAH ne nudi rješenje niti za jedna od gorućih problema, a ne dotiču niti jedno od vitalnih interesa građana, radnika, branitelja ove zemlje...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju