Autor Tema: Tržnica se seli  (Posjeta: 74806 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Tržnica se seli
« : Veljača 28, 2012, 09:32:08 poslijepodne »
Imal sam ćuti da se zelena tržnica uskoro seli - kam ???

Jedna lokacija - dvorište gdje je bilo stovarište za aute kaj je dizal PAUK (kod 
                        sajmišta).
Druga lokacija - u školsko dvorište (J.Habdelića) iza stare vage tj. Taxi stajališta.

Je li ko zna kaj o tome.

Jaguar

  • Gost
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #1 : Veljača 28, 2012, 11:26:57 poslijepodne »
Velkom tour se privodi kraju, sramota za grad a posebno za sve uprave grada koje su sudjelovale.
Ne da smo se vratili unatrag 100 godina, nego nećemo više imati ni onu staru tržnicu od prije 100 godina.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #2 : Ožujak 28, 2012, 11:15:19 poslijepodne »
Damir Šimunić: “Imam jedno pitanje za gospodina gradonačelnika. Gospodine gradonačelniče nedavno sam dobio informaciju da Grad namjerava izmjestiti tržnicu sa Trga kralja Petra Krešimira na neku drugu lokaciju. Da li je ta informacija točna?“

Gradonačelnik: „Hvala na pitanju. Poslovna jedinica tržnica, trgovačkog društva VG komunalac svake godine stvara minus od 500 do 600 tisuća kuna. Što čini jedan veliki uteg tom trgovačkom društvu i doista tom problemu treba izaći u susret. Tražimo rješenja kako izaći u susret. Da li na postojećoj lokaciji gdje se sada nalazi tržnica ili na nekoj obližnjoj lokaciji. Točno vam sada ne mogu reći koji će biti rezultat, ne mogu prejudicirati, ali nakon svih ulaznih parametara koje marljivo sakupljamo, radimo analizu i u dogovoru sa čelništvom, odnosno sa vodstvom VG komunalca, donijet ćemo najbolju odluku za koju ćete pravovremeno doznati i vi i naši sugrađani. U svakom slučaju Velikogoričani neće izgubiti tržnicu, nego će imati onakvu kvalitetnu kakvu ovakav Grad i treba imati.“

Damir Šimunić: „Vjerujem da Velikogoričani neće izgubiti tržnicu, međutim ne bi bilo dobro da ta tržnica bude negdje na periferiji Grada, jer sve tržnice po gradovima su u srcu grada. To je jedan razlog. Drugi razlog je što, vjerojatno ste svjesni toga da bi time najviše izgubili vlasnici lokala koji su u sklopu te tržnice s obzirom da oni egzistiraju isključivo od ljudi koji dolaze na tržnicu. Hvala lijepo.“
http://www.gorica.hr/2012/03/aktualni-sat-23-sjednice-gradskog-vijeca/
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #3 : Ožujak 29, 2012, 09:08:04 prijepodne »
..... Drugi razlog je što, vjerojatno ste svjesni toga da bi time najviše izgubili vlasnici lokala koji su u sklopu te tržnice s obzirom da oni egzistiraju isključivo od ljudi koji dolaze na tržnicu. Hvala lijepo.“


Nekome možda i je to u ineteresu, kako bi mali vlasnici propali i budi zašto prodali svoje lokale tom nekome, kako bi taj netko mogao preuzeti cijeli Tržni centar!
No grad je najveći krivac za to, poklanjanjem Velkoma "velikim i uspješnim" poduzetnicima, za što nikada nitko nije odgovarao u gradu i upravama grada!
A imamo i zakon o nezastarijevanju, zašto se ne primjenjuje?

Jaguar

  • Gost
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #4 : Travanj 05, 2012, 01:04:53 poslijepodne »
Danas sam bio na placu, vidim kako se potpisuje peticija za očuvanje placa na Tržnom centru.
Meni se čini kako je ovdje potrebna veća inicijativa građana, po uzoru na građansku inicijativu za Bioelektranu.
U konačnici kakvo je stanje sa postupkom revidirianja privatizacije Velkoma?
Vlasnik koji je za siću dobio Velkom bi trebao gradu trajno ustupiti zelenu tržnicu, ovi u gradu da su bili imalo društvenoodgovorni nikada se ta privatizacija ne bi dogodila na taj način i najmanje što su mogli u privatizaciji, mogli su ispregovarati s novim vlasnikom, da zelena tržnica ostane pod tim krovom i da grad za to ništa ne plaća.
Baš me zanima kako će se grad postaviti po ovom pitanju i problemu?
Ukoliko bi se dogovdilo da se zelena tržnica iselji na ljivadu, to će biti veliki šamar svim gradskim upravama koje su sudjelovale u privatizaciji Velkoma, a najveći šamar će dobiti građani i kumice!

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #5 : Travanj 08, 2012, 10:03:55 poslijepodne »
Imal sam ćuti da se zelena tržnica uskoro seli - kam ???

Jedna lokacija - dvorište gdje je bilo stovarište za aute kaj je dizal PAUK (kod 
                        sajmišta).

Evo, čul sam da bu tam, da je to već odlučeno.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #6 : Travanj 09, 2012, 09:24:35 poslijepodne »
A,ono;struja,frižideri,kiša,sunce,prašina?
-"Gospa,pravi domači sirek,topli,z dodatkom prašine. Ak vam se ne dopada morete ga mam odnesti na reciklažno..."

To je * od ofce.
Kak nas je z* Šuker... Skup z Domačem Dečkom... Dribling na rubu faula a po zakonu.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #7 : Travanj 10, 2012, 09:53:44 poslijepodne »
Des čujem drugu teoriju; da je igra z peticijum samo "igra malog tigra" da Žuži podigne Velkomu/Komunalcu najamninu.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #8 : Travanj 17, 2012, 09:15:30 poslijepodne »
Denes je, navodno, održan sastanak Njegovoga Gradonačelništva i Njegovoga Poduzetništva na temu Zelene tržnice. Osim kaj ni nigde nit slova, jel do ima kaj konkretno za napisati?
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #9 : Travanj 17, 2012, 09:37:18 poslijepodne »
Denes je, navodno, održan sastanak Njegovoga Gradonačelništva i Njegovoga Poduzetništva na temu Zelene tržnice. Osim kaj ni nigde nit slova, jel do ima kaj konkretno za napisati?

Jel to bilo u tri oka ?  ;D

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #10 : Travanj 17, 2012, 09:43:50 poslijepodne »
Denes je, navodno, održan sastanak Njegovoga Gradonačelništva i Njegovoga Poduzetništva na temu Zelene tržnice. Osim kaj ni nigde nit slova, jel do ima kaj konkretno za napisati?

Navodno se seli na jugoistok. Cijelih deset metara.  ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #11 : Travanj 17, 2012, 09:56:11 poslijepodne »
Jel to bilo u tri oka ?  ;D
"Pogled ispod čepova
Oči su moje mutne od dima, krčma se zatvara
Piva mi oduze snagu I razum, duša je zaspala"

Navodno se seli na jugoistok. Cijelih deset metara.  ;D
Kaj budu Drašekov radijo zeselili!?
Malo bu tesno... ali de brača nisu besna ni hiža ni tesna.
wwwg tablice

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #12 : Travanj 17, 2012, 10:05:59 poslijepodne »
Kaj budu Drašekov radijo zeselili!?
Malo bu tesno... ali de brača nisu besna ni hiža ni tesna.

Talent za navigaciju. Kaj si bil Beusov šul kolega u srednjoj brodarskoj?  ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #13 : Travanj 17, 2012, 10:09:29 poslijepodne »
On mi je pisal maturu.  8)
Imaš kaj konkretno o "Sastanku na vrhu" il ti je samo dosadno?
wwwg tablice

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #14 : Travanj 25, 2012, 06:53:50 poslijepodne »
Zoran Žic ispred UdrugE obrtnika i poduzetnika obratio se javnosti priopćenjem o problemima velikogoričkih obrtnika koji posluju na tržnom centru u Velikoj Gorici.

http://dalje.com/hr-zagreb/velikogoricki-obrtnici--zbog-dolaska-bille-gubimo-radna-mjesta/430525

http://liderpress.hr/biznis_i_politika/hrvatska/udruga-obrtnika-pokrenula-peticiju-zbog-zelene-trznice/