Autor Tema: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko  (Posjeta: 6813 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« : Prosinac 18, 2009, 07:50:58 poslijepodne »
Citat:
Gorica je izgubila jedno plodno financijsko
razdoblje jer nije iskoristila projekte
i sredstva iz europskih fondova. No, još
uvijek nije kasno. Oni koji će biti spretni i imati
ideje povući će najveći dio sredstava za Goricu
i Turopolje. Zato moramo staviti glave skupa i
reći- jesmo, tukli smo se na izborima, ali ako nešto
trebamo učiniti za naš Grad učinimo to svi zajedno.
Čeka nas teška godina i trebaju nam projekti za
predpristupne fondove. No, za početak, najljepši
dar Goričanima od gradonačelnika bit će stabilan
proračun.
Ivan Šuker, potpredsjednik Vlade RH
http://www.rvg.hr/uploads/download/reporter/Reporter%20273.pdf


Citat:
Iako je vrijeme krize i recesije Grad se mora razvijati - rekao je gradonačelnik Barišić u svom obraćanju javnosti. Iako još nije donesen, gradski će proračun, dodaje, biti štedljiv, ali istovremeno realan, a povećana su ulaganja u školstvo i komunalije. S obzirom da je jedan od dvanaest hrvatskih gradova koji testiraju model kohabitacije izvršne i zakonodavne vlasti, u Gorici će se i u budućnosti raditi na poboljšanju odnosa ovih dviju strana. - Trebate imati hrabrosti i političke mudrosti gurnuti u stranu vlastite, a u prvi plan staviti interese građana. Jesmo se tukli na izborima, ali, kad se radi o našem gradu trebamo staviti glave skupa- rekao je dopredsjednik Vlade, Ivan Šuker.
http://www.rvg.hr/index.php?id=2333

Glave fkup-pazete na šetofline i oblecete par gač viška,ovi ne biraju sredstva.

Kaj je Hateze štel povedati?
Draga i nigdar prežalena črlena žgadijo!
Ove za***ancije z opstrukcijum vlasti i grada je f igre samo da smo mi v opozicije.Sad se od vas oćekiva da budete kuš i da preveč ne kričite,il vam bumo onaj magacin spod štenženic prezidali na pol.Kaj se zeze dotikavle tu mi vodimo glavnu reč a vi se morete samo slagati i ruke digati.Sedničarejne po bertijami vam ni dopuščeno,za razliku od nas.Je da je Drinč napravil "seču knezova" al niš se nebojte,ni jeno mesto ni ostalo prazno.

jesmo, tukli smo se na izborima
-O,da!I četiri lete prije izborov i prije toga i posle ovoga i sad...Dok smo mi na vlasti-ne talasaj.Da vi dojdete;opstrukcije,podmetajna,pressice,šopingvečnik,selingvelkom,givingfog...

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #1 : Prosinac 19, 2009, 02:34:46 poslijepodne »
Pa kaj gospon Šuker još misli da mu gdo veruje?????

Baš me zanima jel se smeje dok to pripoveda kak i onda dok nas je v Merike zadužival??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #2 : Prosinac 19, 2009, 02:54:04 poslijepodne »
Pa kaj gospon Šuker još misli da mu gdo veruje?????

Ooooooooo gospon mlačanin, vjeruje, vjeruje,   Šimunović i Vidović, čulsam da mu je na svečanoj akademiji za Dan Grada, njegovim ulaskom u dvoranu Vidović zapljeskao tako glasno, kako bi izazvao lavinu pljeska u dvorani, nažalost je ostao usamljen pa si je zamislio da li da mu i on još vjeruje? Pljeska nigdar ni bil. Čak je, navodno i Vidović pocrvenel od srama. Mene baš zanima, kak zgleda jeden hadezejec kad se srami? To nemrem nigdi pogledat.

Tur

  • Gost
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #3 : Prosinac 19, 2009, 02:56:38 poslijepodne »
E pa da ja imam plaću ko Šimunović i ja bi mu veroval!

shaka zulu

  • Gost
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #4 : Prosinac 19, 2009, 03:04:22 poslijepodne »
I pleskal!I pleskal!

Čak je, navodno i Vidović pocrvenel od srama. Mene baš zanima, kak zgleda jeden hadezejec kad se srami? To nemrem nigdi pogledat.

Đej-đej.oni ti ne počrlene nek poplave (kak Štrumfi,ti-dam ti-dam ti-dam...(tebe ne dam )) a nekteri i pozelene (kak je Drinč poplašil forum).
« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2009, 03:07:29 poslijepodne kuntakinte »

De Loren

  • Gost
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #5 : Prosinac 19, 2009, 03:25:14 poslijepodne »
... a neki mam stanu mirno, počnu pjevati "Bože čuvaj Hrvatsku ..." i prime se za novčanik u gornjem lijevom džepu sakoa ...

plemenitashica

  • Gost
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #6 : Prosinac 19, 2009, 06:15:44 poslijepodne »
........čulsam da mu je na svečanoj akademiji za Dan Grada, njegovim ulaskom u dvoranu Vidović zapljeskao tako glasno, kako bi izazvao lavinu pljeska u dvorani, nažalost je ostao usamljen pa si je zamislio da li da mu i on još vjeruje? Pljeska nigdar ni bil.
JosipJoža – kaj je to istina? Nemrem vjerovati da u cijeloj dvorani nije dobio pljesak?
E, da mi je i to bilo vidjeti i čuti. Samo čini mi se, a i nadam se, da budemo takve „neugodnosti“ sve više doživljavali. Daj Bog što prije.

E pa da ja imam plaću ko Šimunović i ja bi mu veroval!

Ja ne bih niti za sve peneze kojima je ova država prezadužena.

Imati obraz, čast, poštenje, osobnost, vlastiti mozak, dostojanstvo, prijateljstvo ljudi različitih profila, kulturu i odgoj, manire, povijesnu pripadnost, ponos, to se ne da platiti novcem.
A sve ovo nabrojano niti Šimunović, niti Vidović, a najmanje Šuker imaju. Njima je dovoljno imati odojka, janjetinu, pokoju striptizetu, lažne nasmijane ljude oko sebe koji samo čekaju da im ponude poneku kunu, i naravno imati vozača da ne moraju sami čistiti auto od snijega da ne sramote grad VG (kao što je zimus g. Picula „sramotio“ građane jer je sam čistio snijeg), koji oni toliko vole da su počeli ulagati novac u taj grad.  :o

A staviti glave skupa? Kamo na panj? Uz Šukerovu ne znam da bi eventualno Šimunovićeva stala (naime, njegova je nahero i sva spljoštena).  :P :P :P
Ovo mi zvuči kao poziv na suradnju ali s ciljem da mogu za neučinkovitost „kohabitacije izvršne i zakonodavne vlasti“ okriviti  onu drugu stranu.
Ili pak nemaju ideje, a naravno niti znanja za „projekte za predpristupne fondove“, pa bi im Beus, Picula i ostali vijećnici iz grupe 14 baš dobro došli.
Pa Beus i Picula s ljudi s karakterom, za razliku od one MI grupe 13.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #7 : Prosinac 19, 2009, 09:13:56 poslijepodne »
Njima je dovoljno imati odojka, janjetinu, pokoju striptizetu, lažne nasmijane ljude oko sebe koji samo čekaju da im ponude poneku kunu, i naravno imati vozača da ne moraju sami čistiti auto od snijega da ne sramote grad VG (kao što je zimus g. Picula „sramotio“ građane jer je sam čistio snijeg), koji oni toliko vole da su počeli ulagati novac u taj grad.

Pusti odojke pri miru.
Ni Picula pocical izbore zato kaj je il ni čistil sneg nek radi lokacije na tere ga je čistil.V druge županije.To znaš i sama.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #8 : Prosinac 20, 2009, 06:52:21 prijepodne »
Njima je dovoljno imati odojka, janjetinu, pokoju striptizetu, lažne nasmijane ljude oko sebe koji samo čekaju da im ponude poneku kunu, i naravno imati vozača da ne moraju sami čistiti auto od snijega da ne sramote grad VG (kao što je zimus g. Picula „sramotio“ građane jer je sam čistio snijeg), koji oni toliko vole da su počeli ulagati novac u taj grad.

Pusti odojke pri miru.
Ni Picula pocical izbore zato kaj je il ni čistil sneg nek radi lokacije na tere ga je čistil.V druge županije.To znaš i sama.

Vidi vidi... kunta progledao... ko bi reko:) A kad jos malo progleda vidjeti ce i ostale stvari, recimo da ni HNS sa svojim celnikom nije bas ono sto on misli da je... a ni ostale stranke sa svojim celnicima. Svi su oni tu samo da bi zajebavali narod.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #9 : Prosinac 20, 2009, 12:14:35 poslijepodne »
Sreten ti den beloga ščapa.
Dočem stalno imaš soprte oči sigurno imaš i veeelike podočnake.Des ti je nedela,kaj veli Babo kaj na denešni den moraš misliti.Il si denes voljno?

Jes vam rekel da se pomalo šaltaju!

shaka zulu

  • Gost
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #10 : Prosinac 23, 2009, 12:53:26 poslijepodne »
Vidim,prešlo je deset dan otkat su vertikalne glavonje kakti zakopali ratnu sekiru v Juraju Kokotu a nikakovoga napretka nevidim.Nit se forum vrnul na portal,nit je Veče zeseleno spod štenženic,nit su vrnuti stari direktori kaj je je Drinč protuzakonito smenil...Ma,ni vrak da su lagali da su rekli "glave fkup".Bi se čovek nadejal nekakove politike detanta,kak je to volel povedati pokojni.Ne taj!Onaj prije nega.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Blaženi oni teri veruju,nijovo je Kralevstvo nebesko
« Odgovori #11 : Siječanj 31, 2010, 07:14:42 poslijepodne »
Cobra je prešel v Vatrogasce k Hubaku,VFK savetnica v Skupštine pri Rude -jel se kaj miče il se natrefilo dekle dete?