Autor Tema: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica  (Posjeta: 49624 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #30 : Siječanj 27, 2010, 11:33:11 prijepodne »
Stvar je u tome da Piculu nikad Gorica ni nije zanimala, to mu je bila, ajmo reci platforma! Uglavnom, slikao se iza Josipovica u predizbornoj kampanji i vjerojatno fata neko mjesto negdje u diplomaciji, jer "engleski" :)
Sto se tice Rovisana, izbacen je jer je stao na zulj ekipi koja misli da je bogom dana da vodi goricki SDP, nesmjenjivi! Pa sto ces, kako ga se rijesiti, izmislili da je dao podrsku Barisicu, a ne da je dao podrsku ZZ, gdje je i clan i samim time valjda se mora zalagati za dobrobit te udruge. A SDP-ovci se sami moraju zapitati zasto njihov clan, ako tako gledamo da je, podrzava drugu stranu a ne stranu kojoj pripada. No njima je lakse izbaciti nego sebe preispitati!

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP scena u VG
« Odgovori #31 : Siječanj 27, 2010, 01:10:47 poslijepodne »
Sad se pak ja ne bi složila. Iako, vi Muha, poznajete goričku SDP scenu daleko bolje od mene, ali čitala sam g. Rovišana na blogu i na ovom linku koji ste sami naveli http://politika.iz.vg/stranke/2009/06/26/tko-ce-reci-piculi-da-mu-je-vrijeme-da-ode

i na ovom http://alen.iz.vg/openito/2009/09/22/ho-e-li-velikogori-ki-sdp-preuzeti-mlade-snage
Ma kaj čitala, razgovarala u komentarima.

Nisam dobila dojam da je izbačen zato jer se natjecao s Piculom tko će ostati, a tko otići, niti mislim da g. Rovišan uopće misli da je ravan Piculi po „ političkoj cijeni“.
Izbačen je jer je radio kontra stranke, tj slikao se i potpisivao potporu kandidatu koji se ne zove Picula koji mu je (tada bio) stranački ako već ne kolega, ali šef tj kandidat. Dakle, razumljivo je da je izbačen.

Osim toga to sam tamo i pisala, i ja bi ga izbacila. Ne samo njega, nego svakoga kome je HDZ bliži nego li njegova vlastita stranka u kojoj velite da je Rovišan „stara garda“.  Uopće je nebitno s kojim ciljem je bio blizu kandidata HDZ (ili veeeeeeelike koalicije kak se vole nazivati) , bitno je da nije bio pored ili ako hoćete uz Piculu.

On kao stranački čovjek je u ime Urbaraca mogao prepustiti posao g. Rakarcu (koji je i potpisao potporu jer je predsjednik), i nije smio biti blizu i točka. To se valjda zove stranačka stega koje se sve stranke pridržavaju tj traže od svojeg članstva.
Opet ponavaljam, ne znam, hvatam razne napise i komentare samih sudionika.

Usput – gdje je sad Rakarec i Rovišan? Pročitajte na: http://www.forumgorica.com/turopolje/pot-i-urbari/
« Odgovor #9 na: Siječanj 11, 2010, 09:35:57 am » i svi nadalje

……izmislili da je dao podrsku Barisicu, a ne da je dao podrsku ZZ, gdje je i clan i samim time valjda se mora zalagati za dobrobit te udruge…….

Budalaština. Niste pročitali ni slova kaj piše Muha i kaj piše Rovišan u komentarima na blogu.
Nitko nije ništa izmislio, nego je zaista učinio štetu tadašnjoj svojoj stranci.

Isto kao da ja sad velim da Muha nije dao podršku Bandiću jer ga nisam vidjela s njim na slici.

Nego – ovo je tema o Forumu mladih SDP, a ne o Piculi, Rovišanu. Oni ipak nisu mladi. ;)
Doduše, kako nema teme "SDP scena u Vg" onda smo se valjda raspisali o VFK i ovoj spomenutoj dvojici. Ajde, bar nešto.

Očevici kažu kad se pojavio Žic u zakazanom terminu VFK ga je pozvala da sjedne pored nje, a što je on odbio te sjeo zajedno sa ostalim članstvom uz obrazloženje da on odlučuje o svojoj predizbornoj kampanji, tj. dao joj do znanja da mu neće ona određivati gdje će sjediti.

Neki drugi očevidci kažu da je mladi gospodin Žic odradio svoj sat vremena predstavljanja, i nakon njega je na redu bila VFK. I tada ga je kao kolegica pozvala da ostane sjediti za glavnim stolom što je on odbio s komentarom da njemu ne bu nitko određival gdje bude sjedio. Bedastoća. Nedozrelost. Neiskustvo.
No, ovo je prepričavanje, ali ako može Muha prepričavati mogu onda i ja.

A što se Saleta tiče – opet kažu neki drugi očevidci, da je shvatio da „ne bu krvi“ pa je otišel, a ne da je VFK ikoga izbacila.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #32 : Siječanj 27, 2010, 02:05:27 poslijepodne »
Mislim da je Newbie DETEKTIRAL problem
Citat:
izbacen je jer je stao na zulj ekipi koja misli da je bogom dana


plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP scena u VG
« Odgovori #33 : Siječanj 27, 2010, 02:12:47 poslijepodne »
Mislim da je Newbie DETEKTIRAL problem
Citat:
izbacen je jer je stao na zulj ekipi koja misli da je bogom dana

Muhice - ako dozvolite, ja se ne bi uopće više bavila g. Rovišanom u svezi SDP. On je izbačen to je činjenica, a razlog zna on i predsjedništvo SDP u VG. Nije više u stranci  i na ovom forumu nam nemre pomoći da razjasnimo upitnik.
Čovjek je napisao kaj je napisao na ona dva linka. Čitali smo i svatko je donio svoj zaključak.

A ja nisam detektiv, pa mi detektiranje ne ide. Još mi samo preostaje "sačekuša" u klecalu.  ;)

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #34 : Siječanj 27, 2010, 09:55:46 poslijepodne »
Večinum se slažem zonem kaj je pl. povedala.V vojske su nas vučili da se napada v linije a do se ističe dobi kuglu.Istina,ne od sve strane.Zlatek je trebal znati da se onak igra ne igra,most se nadal drukčejemu rezultatu ali...Čini mi se da ga nisu šuperali radi držajna sveče Rakarcu i Barišiču (još jena kriva procena a nis čul da je Zlatek kaj rekel kontra Drinča,il takove štorije bez "skandalozno,aktualno,afera..." "medijem" nisu zanimlive) nek radi toga kaj je zišlo v getejcu.Da je bil legalist sad bi imali tri kandidate i bila bi zanimliva zima v ezdepeju a ovak,kak čujem,meša je gotova.Jel bi glasali za nepoznatoga kandidata il za poznato lice.Ni saki dan petek Milanovič (ne of naš kurilovečki).A,kak mi je tičica odpopevala,Zlatek ni bil sam,bez podrške...Ovak,zbogom gibanica i penezi.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #35 : Siječanj 28, 2010, 03:39:04 poslijepodne »
Kunta, do velikih se visina uspinjemo zavojitim stubama...Svi mi imamo dva lica. Jedno koje otvoreno pokazujemo, drugo koje skrivamo...ybg Zlatko se zahebo kaj je tajnu povjerio prijatelju a pri tom zaboravio da taj prijatelj ima isto prijatelja....Zakaj imamo dva uha a jedna usta ...??? ...he..he..da bi laprdali upola manje nego što čujemo......


plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #36 : Siječanj 28, 2010, 05:25:53 poslijepodne »
Kunta, do velikih se visina uspinjemo zavojitim stubama...Svi mi imamo dva lica. Jedno koje otvoreno pokazujemo, drugo koje skrivamo...ybg Zlatko se zahebo kaj je tajnu povjerio prijatelju a pri tom zaboravio da taj prijatelj ima isto prijatelja....Zakaj imamo dva uha a jedna usta ...??? ...he..he..da bi laprdali upola manje nego što čujemo......

Opet pametni post.  Ova hladnoća dobro utjeće na vas.  :)
A zakaj se nećete z menom spominati?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #37 : Siječanj 28, 2010, 07:28:29 poslijepodne »
Kunta, do velikih se visina uspinjemo zavojitim stubama...Svi mi imamo dva lica. Jedno koje otvoreno pokazujemo, drugo koje skrivamo...ybg Zlatko se zahebo kaj je tajnu povjerio prijatelju a pri tom zaboravio da taj prijatelj ima isto prijatelja....Zakaj imamo dva uha a jedna usta ...??? ...he..he..da bi laprdali upola manje nego što čujemo......

Opet pametni post.  Ova hladnoća dobro utjeće na vas.  :)
A zakaj se nećete z menom spominati?

Hoću, hoću no oprezan sam, nikad ne vjeruj slatkorječivosti zena! ....   ..... naime čuo sam da nekim ženama treba (bar) 20 godina da od djeteta naprave čovjeka... no isto tako sam čuo, nekim ženama treba par minuta da od čovjeka naprave budalu.....

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #38 : Siječanj 28, 2010, 10:57:01 poslijepodne »
Muva?
Kaj se dogaja?
Resipleš narodne mudrosti z rukava samo tak.Kamen mudrosti,moment presvečejna il si nabavil nekakovu temacku knigu?

A,i medvedi ti imaju dva vuve i gubec pak jem puno ne pomaže kaj čujeju a bome nit nam kaj pripovedaju.
Martin Špegelj o "Mađarskemi puškami":
-"Za sve su znala dva čovjeka,jedan kojem sam vjerovao najviše na svijetu i ja."

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #39 : Siječanj 28, 2010, 11:18:55 poslijepodne »
...........
Hoću, hoću no oprezan sam, nikad ne vjeruj slatkorječivosti zena! ....   .....

Još mi samo citirajte gdje li sam slatkorječiva? To je neko novo viđenje mene?
Muha, muha…. Fakat vam je hladnoća poremetila misli. Ili se držite tople kuće pa ne izlazite i ne osjećate kak je vani hladno.

Muva?
Kaj se dogaja?
Resipleš narodne mudrosti z rukava samo tak.Kamen mudrosti,moment presvečejna il si nabavil nekakovu temacku knigu?

Evo, niti KUnte nije jasan vaš trenutni preobražaj.  ;)



Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #40 : Siječanj 29, 2010, 11:05:39 prijepodne »
Muva?
Kaj se dogaja?
Resipleš narodne mudrosti z rukava samo tak.Kamen mudrosti,moment presvečejna il si nabavil nekakovu temacku knigu?

A,i medvedi ti imaju dva vuve i gubec pak jem puno ne pomaže kaj čujeju a bome nit nam kaj pripovedaju.
Martin Špegelj o "Mađarskemi puškami":
-"Za sve su znala dva čovjeka,jedan kojem sam vjerovao najviše na svijetu i ja."

Kunta, sve bitke u životu služe da nas nečemu nauče - uključujući i one koje gubimo. Kad tad svatko od nas spozna i otkrije da smo često branili laž, obmanjivali sebe. Po radi toga neću sebe optuživati ali nipošto neću dozvoliti da se te i takve greške ponove. Netko će reći pa mogao si!!!????...Držim da nikada nećemo do kraja razumjeti značenje te fraze. Zašto..?...U svakom trenutku našega života postoje stvari koje su se mogle dogoditi, a nisu. Postoje trenuci koji prolaze ne zamijećeni i odjednom neka sudbina mijenja SVE....Može li netko nn potpuno promijeniti svoje mišljenje i da ostane isti ????...

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #41 : Siječanj 29, 2010, 04:19:51 poslijepodne »
Jedino stalno na svijetu mjena jest.

Da se vrnem na temu,nekak mi se čini da bi Žicu,buduči da je friški bole legel nekakov leži protivnik nek mam v Glavu.Recimo v negvomu selu je valda još navek glavni ezdepejec Joža Gmižič.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #42 : Siječanj 29, 2010, 06:23:26 poslijepodne »
Prema neslužbenim informacijama koje sam dobio (slč. opa GBR na Saboru) Žic se ne treba bojati Gmižića. Lik ima ozbiljnih zdrastvenih poteškoća, tj. sad je bezopasan...

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #43 : Siječanj 30, 2010, 05:45:47 poslijepodne »
Jel Gmiža onda još glavni il ni?
Da su opče ti izbori,kakova je procedura,način,zbroj i broj glasov za pobedu?

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #44 : Siječanj 30, 2010, 09:41:44 poslijepodne »
Danas izbori za predsjednika sisačkog SDP-a
30. 01. 2010. by dpreradus
U subotu, 30. siječnja, od sedam pa do 19 sati održavaju se izbori za predsjednika sisačkog ogranka SDP-a. Članstvo stranke birati će, u prostorijama gradskog SDP-a u sisačkoj 2. ulici, između dva kandidata: Kristine Ikić Baniček i Danijela Matića. Rezultati će biti poznati istu večer.
http://www.sisak.info/?p=10023069

Hmmmmm...Gorica..?
www.nesluzbeno.com ?
www.sapnula-pticica.sdp.vg ?
www.cuo-ja-sam-prica-se-po-gradu.info.vg ?
www.hallo_brut_kako_brat.sdpvg
www.kitaodmasline.com ?

« Zadnja izmjena: Siječanj 30, 2010, 09:45:06 poslijepodne kuntakinte »