Anketa

Hoće li nam u Turopolju sada biti lakše?

Da, naravno
5 (31.3%)
Ufff... još teže
7 (43.8%)
Mislim da ipak hoće, sad su se grupirali
3 (18.8%)
Ne znam
1 (6.3%)

Ukupno Glasova: 10

Glasanje završeno: Lipanj 03, 2010, 10:19:26 poslijepodne

Autor Tema: Laku noć VG - 2. čin  (Posjeta: 89386 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #30 : Svibanj 15, 2010, 01:51:37 poslijepodne »
nije li imenom i prezimenom na izborima pobijedio Barišić????..pomeo je i GBR-a i Piculu....tko sad tu koga vara...????

Kaj Bara ni gradonačelnik?
Prvi glas...
A do je onda onaj mali kaj glumi gradonačelnika?
Napoleon?  ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #31 : Svibanj 15, 2010, 02:09:06 poslijepodne »
Citat:
A do je onda onaj mali kaj glumi gradonačelnika?

Kakve vam ljekove daju u HNS-u????...ili idete svi skupno na kakvu hipnozu ??

shaka zulu

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #32 : Svibanj 15, 2010, 02:18:08 poslijepodne »
Sam svoj majstor-mene su najbole one male roze za tere piše da se nesme više od jene.Moreš si misliti!
Onda?
Do je po tebe gradonačelnik?
Il mi pomalo begaš ..?Od odgovora.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #33 : Svibanj 15, 2010, 02:20:55 poslijepodne »
Citat:
zato jer nisam član niti jedne stranke

Pa tko to može povjerovati

Svatko normalan tko čita moje postove i tko je jednom to pročitao, a kam ne tek vi koji ste to nebrojeno puta pročitali. No, kako načelno čovjek polazi od sebe, tako valjda i vi. Ja pišem i govorim istinu i tako i vas/mnoge percipiram, dok je kod vas obrnuto pa je onda logično da mi ne vjerujete čak i kad mali milijon puta to napišem. No, ne da mi se više vas uvjeravati u tu istinu.

Razmišljala sam da se učlanim u sve dostupne (pa i nedostupne) stranke pa kad nekaj pozitivno za tu stranku napišem da se zna da sam unutra. Ali tražit ću paket popusta glede članarine.  :P

plemenitashica

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #34 : Svibanj 15, 2010, 02:23:13 poslijepodne »
Sva sreća da vani pada tj lijeva kiša, ni za niš delati, pa možemo ovdje provoditi slobodno vrijeme.   :)  :)  :)

Offline Ocelot

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 30
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #35 : Svibanj 15, 2010, 02:28:03 poslijepodne »
Muha, ti fakat toneš sve dublje i dublje, prvo su te hitili z SDP-a van zato kaj si nekaj s urbarcima petljal i daval podršku Barišiću, a bil si član stranke(1:0), onda si počel raditi na kampanji za Bandića koji je spušil masno(2:0), i sad na kraju braniš VŠO, koja je pokazala da fakat politička kupovina u VG nema granica(3:0)... Liverpool je isto tak pušil na poluvremenu od Milana pa ga je dobil al ja si sve mislim da ti nisi Liverpool i da je ovaj Gorički Milan 10 puta jači  :D :D
Samo tak nastavi, daleko buš dogural.....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #36 : Svibanj 15, 2010, 02:51:29 poslijepodne »
Citat:
Muha, ti fakat toneš sve dublje i dublje

Pa nemam ja baku koja me more instalirati da bum predjednik foruma mladih SDp-a....nego koliko ste graha skuvali za 1 Maj....??'...naime izvor govori da je to bio debakl....od 1500 porcija podijelili ste 400... kaj je odaziv bil tak loš::???...niti oni gladni z vama posla nećeju više imati....

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #37 : Svibanj 15, 2010, 03:15:07 poslijepodne »
Ljudi, spuštate se na razinu birtije. Zato nam i je tak u gradu.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #38 : Svibanj 15, 2010, 03:21:50 poslijepodne »
Ljudi, spuštate se na razinu birtije. Zato nam i je tak u gradu.

U pravu si....prestala je kiša....

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #39 : Svibanj 15, 2010, 03:48:21 poslijepodne »
Citat:
Ni vrak da Muva podržava i VŠO..?

Kunta jesi čul za slogan "kupujem tam di me cijene"????????.....a ja bi još dodal i uvažavaju....btw muva samo podržava istinu...stoga samo oni koji su pristrani imaju drukčiji dojam...cijelo vrijeme pripovedam istinu....samo to....mene je tata učil da je istina jedini dobar i pravi put ka pravednosti....na žalost nije mi rekel da je taj put jako dug i prosut glogovim trnjem....

jadni tvoj tata nemre se oporaviti od saznanja da mu je sin izdajica stranke koju on podržava i postal doušnik hadezea.Daleko si ti od istine,jako daleko......ti si tek jen potrčko terega budu vrlo brzo šutnuli.

Offline Ocelot

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 30
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #40 : Svibanj 15, 2010, 03:52:44 poslijepodne »
Citat:
Muha, ti fakat toneš sve dublje i dublje

Pa nemam ja baku koja me more instalirati da bum predjednik foruma mladih SDp-a....nego koliko ste graha skuvali za 1 Maj....??'...naime izvor govori da je to bio debakl....od 1500 porcija podijelili ste 400... kaj je odaziv bil tak loš::???...niti oni gladni z vama posla nećeju više imati....

odaziv je bil vrlo dobar, uostalom da si došel bi i sam videl :)
pitam se zakaj nisi, ke te sram bivših partijskih frendova?  

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #41 : Svibanj 15, 2010, 04:01:21 poslijepodne »
Nažalost to je čovjek koji nemože imati osječaj srama.Isto kak ni VŠO.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #42 : Svibanj 15, 2010, 04:10:59 poslijepodne »
Ljudi, spuštate se na razinu birtije. Zato nam i je tak u gradu.

Krivo Alen, to nije niti na razini birtije. Ovo je čisti "kurveraj"! Čitam i ne mogu vjerovati. Zaključak: izreka "politika je kurva" je još jednom dokazano točna. VŠO je postala "plaćena sponzoruša" samo kaj mi ne znamo još koju cenu bumo platili za razliku od "brdekaja" gde se točno zna iznos a i ljudi grada i Turopolja su osetili. Tak bude i sada. Strašno! ???

A država nam je zapravo postala "kupleraj", "promašaj", "korupcionaški raj" a znate dalje i sami "sve kaj".  :o O0 ;)

shaka zulu

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #43 : Svibanj 15, 2010, 04:28:05 poslijepodne »
Muha, ti fakat toneš sve dublje i dublje, prvo su te hitili z SDP-a van zato kaj si nekaj s urbarcima petljal i daval podršku Barišiću, a bil si član stranke(1:0), onda si počel raditi na kampanji za Bandića koji je spušil masno(2:0), i sad na kraju braniš VŠO, koja je pokazala da fakat politička kupovina u VG nema granica(3:0)... Liverpool je isto tak pušil na poluvremenu od Milana pa ga je dobil al ja si sve mislim da ti nisi Liverpool i da je ovaj Gorički Milan 10 puta jači  :D :D
Samo tak nastavi, daleko buš dogural.....

Pa ni baš tak;
Muva je podržal i Barišiča,i Šimce,i Rakarca...tak da ni baš na nule.

A ja ga samo malo...hm-hm.  ;)  ;D

acer1

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #44 : Svibanj 15, 2010, 04:52:39 poslijepodne »
VŠO, je mislim ovim potezom definitivno u VG izgubila svaku nadu za prelazak izbornog praga.
Puno bi više došla do izražaja da je ostala u koaliciji.
Pa ako je i za poštenje na prošlim izborima je SDP pomogao da DC preživi na političkoj sceni VG, i doslovno im poklonio 2 mandata.
U prošlih nekoliko postova sam pisao o lošim političkim procjenama, i nažalost evo jedne od tih, ali ipak nije sve tako crno. Ako se SDP i HNS još uspiju otarasit HSLS-a to bi bio potpuni uspjeh ljevice jer bi se uspjela profolirati na političkoj sceni. Naravno sad je svejedno ako VŠO dovodi HDZ u GV na vlast, onda da se barem gradi neki budući savez za neke buduće izbore.
Naravno da članove DC treba upoznati s ljudima iz GSG poradi davanja informacija o oštećenim fasadama na gradskim ustanovama jer ih neće nakon ovog gledati iznutra nego izvana, nakon sljedećih izbora.
U jednom pvt razgovoru s gospođom plemenitašicom smo razgovarali o razbijanju medijske blokade u VG. Evo nakon ovog može se lakše posvetit tome kako razbiti medijsku blokadu u VG i kako javnosti dočarati sve te silne projekte koje je DC dosad napravio jer je obećao u kampanji.
Evo recimo jedna tema koju bi se moglo otvorit na ovom forumu, i nakon svega poslati link na sve moguće redakcije u RH, pa netko se bude zainteresirao.  ???