Autor Tema: (ZET - HŽ ) /VG  (Posjeta: 129902 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #165 : Listopad 24, 2013, 11:33:01 poslijepodne »
 Iz ZET- a javljaju kako će zbog održavanja manifestacije '12. Gastro Turopolje' u subotu, 26. listopada, od 20 sati pa do nedjelje, 27. listopada, do ponoći, pojedine autobusne linije s terminala Velika Gorica prometovati djelomično izmijenjenim trasama. Istovremeno, u užem gradskom središtu, odnosno u zoni terminala, primjenjivat će se posebna prometna regulacija.
...
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/ove-subote-promjene-na-trasama-autobusnih-linija_322865
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #166 : Listopad 28, 2013, 11:40:14 poslijepodne »
Zbog probnog opterećenja mosta Buna pruga Zagreb GK - Sisak - Novska bit će privremeno zatvorena za promet između kolodvora Lekenik i Turopolje 2. studenoga od 9.50 do 12.35 sati. U tome razdoblju putnike će na relaciji Lekenik - Velika Gorica prevoziti autobusi.
http://www.hzinfra.hr/radovi-na-pruzi02

...Na blagdan Svih svetih, u četvrtak, 1. studenoga na redovnim autobusnim linijama primjenjivat će se nedjeljni vozni red koji će se, po potrebi, pojačavati pričuvnim prijevoznim kapacitetima.
http://www.zet.hr/novosti/blagdan-svih-svetih---regulacija-redovnog-i-izvanrednog-prijevoza.aspx
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #167 : Listopad 31, 2013, 12:51:06 prijepodne »
Pišite nam
 Otvorena nova e-mail adresa pohvale_prijedlozi@hzpp.hr
Kako bismo uslugu prilagodili Vašim potrebama i željama, važno nam je Vaše mišljenje.
Pišite nam i iznesite svoje pohvale i prijedloge na e-mail adresu: pohvale_prijedlozi@hzpp.hr.
Zahvaljujemo!
http://www.hzpp.hr/pisite-nam
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #168 : Studeni 07, 2013, 10:03:00 poslijepodne »
Zbog zamjene skretnice i željezničko-cestovnog prijelaza u kololodvoru Velika Gorica pruga Zagreb GK - Sisak - Novska bit će privremeno zatvorena za promet između kolodvora Velika Gorica i Turopolje od 8. studenoga u 23.30 sati do 11. studenoga u 4.00 sata te između kolodvora Turopolje - Lekenik - Greda i Sisak od 9. studenoga u 4.00 sata do 10. studenoga u 23.59 sati. U tim razdobljima putnike će prevoziti autobusi na relaciji Sisak Caprag - Zagreb GK i obratno.
http://www.hzinfra.hr/radovi-na-pruzi02
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #169 : Prosinac 02, 2013, 12:38:22 prijepodne »
Vikendom u pola cijene
 Ponuda je namijenjena svim korisnicima pretplatnih karata
...
http://www.hzpp.hr/vikendom-u-pola-cijene001

Nove pogodnosti za putnike
 Primjenjuju se od 1. prosinca 2013. godine
Rokovi valjanosti općih pretplatnih karata
...
Izmjena dobne granice u povlasticama za prijevoz djece
...
Prijevoz invalidnih osoba
...
http://www.hzpp.hr/nove-pogodnosti-za-putnike-
wwwg tablice

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #170 : Siječanj 11, 2014, 09:58:17 poslijepodne »
Evo opet sra..a s produženjem đačkih pokaza, zvao sam prije 4-5 dana ZET i pitao kad se budu mogli besplatno produžiti pokazi, rečeno mi je kad ministarstvo potpiše ugovor. Da nazovem za par dana.
Jučer sam zval i rečeno mi je da bi se ugovor trebal potpisati oko 15-16 sati, ak bu potpisan da u subotu mogu produžiti pokaz na busnom kolodvoru u VG.
Danas nis stigel otići i provjeriti jel produžuju, pa ako ko zna nekaj o tomu nek napiše ovdje, kak bi znali jel se u pon. more produžiti ili moram dece dati peneze za kartu.
Fala.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #171 : Siječanj 13, 2014, 04:32:59 poslijepodne »
Moraš dati peneze, kreteni koji izmišljaju tu cijelu priču nisu za drugo doli da statiraju pred streljačkim vodom, osobito onima koji su zamislili cijelu proceduru treba omogućiti strijeljanje na bis...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #172 : Siječanj 14, 2014, 01:14:22 prijepodne »
Jutros odem s malom do autobusnog kolodvora u VG (oko 6:15) i nađem tam službenika koji radi na izdavanju voznih karata, pitam ga, jel su pokazi besplatni, on velida nezna niš do 8:00 dok mune jave iz uprave. Odrm kupim maloj kartu na kiosku (20 kn/2zone) i dam joj 217 kn. Zovem ZET službu za prodaju karata (koju sam zval i neki dan) kaže mi žena da još ništ ne znaju, da nek kupim pokaz, a da kad bude ugovor sklopljen da mi buju vrnuli peneze, ja velim kak i one za 9. i 10.mj. 2013.? I kaj moreš, javim maloj da si nek kupi pokaz kad ide doma iz škole, kaj je i napravila, jer još ni do tad (cca 15:00 sati) nisu imali informaciju jeli pokaz besplatan. I onda "naš" ministar veli da njegov resor naj bolje funkcionira, dal mu bog, da mu za te peneze kupoval svjeće za grob. To je besplatno školstvo i na taj način buju više opismenili HR narod.
Tak ljudi moji zahvaljujući "našem" vrlom Jovanoviću, pokaze kupite sami (a peneze bute dobili neznam kad) ili nek vam se deca švercaju (kaj bu vrlo teško, jer su šoferi dobili STROGI naputak , da nikoga ne puštaju u bus dok ne poništi kartu i to samo na prva vrata).

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #173 : Siječanj 14, 2014, 06:47:01 poslijepodne »
Ima tu jako puno nedostataka koji su u koliziji sa elementarnom pameti i smislom...

Kao prvo, koji idiot je i zbog čega osmislio da djeca moraju svaki mjesec vaditi potvrde da idu u školu, zar nije smislenije da ako ih se upiše da pohađaju određenu školsku godinu (i za to dobiju potvrde na početku školske godine od škole), da je onda do kraja te školske godine bespotrebno mučiti djecu, ekipu po tajništvima škola i trošiti brda papira na besmislice?

Škole je lakše obvezati da ukoliko neko dijete napusti školu i time izgubi status - neka škola o toj činjenici obavijesti nadležne prijevoznike koji će dijete onda izbrisati iz evidencije, ovako oni - "za slučaj da neko dijete napusti školu", što je slučaj 1:10.000, radije maltretiraju ostalih 9999 učenika zato da im ne bi promakao onaj 1...

Također, ZET ima kriminalno ponašanje po pitanju pokaza... isti bi trebao biti složen da vrijedi MJESEC DANA, znači od dana kupnje do ISTOG DATUMA SLIJEDEĆI MJESEC, a ne da vrijedi za tekući mjesec do kraja bez obzira kada je kupljen... iako znaju da nitko ne dobije plaću prvog u mjesecu, ili još bolje 30-og ili 31-og da bi onda kupio pokaz djetetu, rulja kontrolora onda uredno navali u stotinama po tramvajima i busevima loveći u mutnom nekog siromaka koji eto - u 6 sati ujutro prvog dana u mjesecu još nije kupio pokaz, iako je jasno da je učenik i da će taj status, kao i pokaz, imati do kraja školske godine...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #174 : Siječanj 16, 2014, 12:04:58 prijepodne »
Sledge, to smišljaju oni koji su grabili fotelje i bogatili se, dok smo se mi vukli po rovovima, čukama i dali svoje živote da bi oslobodili i stvorili ovu HR u kojoj oni sada nama i našoj djeci kroje gaće.  >:(

Qwad

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #175 : Siječanj 16, 2014, 02:41:28 prijepodne »
Također, ZET ima kriminalno ponašanje po pitanju pokaza... isti bi trebao biti složen da vrijedi MJESEC DANA, znači od dana kupnje do ISTOG DATUMA SLIJEDEĆI MJESEC, a ne da vrijedi za tekući mjesec do kraja bez obzira kada je kupljen... iako znaju da nitko ne dobije plaću prvog u mjesecu, ili još bolje 30-og ili 31-og da bi onda kupio pokaz djetetu, rulja kontrolora onda uredno navali u stotinama po tramvajima i busevima loveći u mutnom nekog siromaka koji eto - u 6 sati ujutro prvog dana u mjesecu još nije kupio pokaz, iako je jasno da je učenik i da će taj status, kao i pokaz, imati do kraja školske godine...

Zbog ovakvog načina prodaje pokaza se čak nepotrebno stvara gužva na šalterima ZET-a, a ljudi nisu baš najbolje informirani da to isto punjenje pokaza mogu napraviti na bilo kojem kiosku "Tiska" (ili barem na večini kioska).

Sve je podešeno da se "gule" pošteni ljudi i da im se uzima tamo gdje nije potrebno.

 Blago zetovcima i njihovoj neinformiranosti

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #176 : Siječanj 17, 2014, 11:53:44 poslijepodne »
Krenuo povrat love za plačene pokaze 09. i 10.mj.2013., naravno i dalja u Ozaljskoj na Remizi (gamad).

link: http://www.zet.hr/novosti/povrat-sredstava-ucenicima-srednjih-skola-sa-sjedistem-na-podrucju-zagrebacke-zupanije.aspx

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #177 : Siječanj 18, 2014, 07:32:43 prijepodne »
Pripazite s tim povratom, piše da se vraća za škole s područja zagrebačke županije, znači za one koji idu u školu u Zagreb nema još povrata. Ja sam lani 4 puta išel tak bez veze na remizu.

Krenuo povrat love za plačene pokaze 09. i 10.mj.2013., naravno i dalja u Ozaljskoj na Remizi (gamad).

link: http://www.zet.hr/novosti/povrat-sredstava-ucenicima-srednjih-skola-sa-sjedistem-na-podrucju-zagrebacke-zupanije.aspx

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #178 : Siječanj 18, 2014, 04:46:24 poslijepodne »
Zvao ja u ZET i rekel da sam iz VG i da mi dete ide u ZG u školu i da sam kupil pokaz za 9. i 10.mj. i dali vračaju te peneze, žena je rekla da vračaju samo onima koji su do 31.10.2013. predali zahtjev.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #179 : Siječanj 18, 2014, 10:24:06 poslijepodne »
Zagreb i ZET ekološki svjesni
03/01/2014
 Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić pustio je danas u rad plinsku stanicu za punjenje autobusa koje pogoni stlačeni zemni plin. ...
http://www.zet.hr/novosti/zagreb-i-zet-ekoloski-svjesni.aspx

Ovi ne voze za/po Gorice..?
V kontekstu; http://www.ekoregija-vg.hr/
wwwg tablice