Autor Tema: (ZET - HŽ ) /VG  (Posjeta: 131959 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: HŽ ulaže milijardu kuna na sisačkom prometnom pravcu
« Odgovori #135 : Travanj 27, 2013, 09:29:28 prijepodne »
HŽ ulaže milijardu kuna na sisačkom prometnom pravcu
...Predsjednik Uprave HŽ infrastrukture Darko Peričić naglasio je kako će svi radovi osim drugog kolosijeka biti gotovi sljedeće godine te će se na taj način skratiti vrijeme putovanja do Zagreba za petnaest minuta. Vratiti u život dionicu pruge prema Petrinji, koja je potpuno devastirana u ratu, također je naša obaveza. Predsjednik Uprave iznenadio je Županicu najavom još jednog velikog projekta, a to je rekonstrukcija pruge Greda-Sisak-Novska u vrijednosti od 740 milijuna kuna.
http://www.cityportal.hr/vijesti-iz-regije/smz/hz-ulaze-milijardu-kuna-na-sisackom-prometnom-pravcu/
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #136 : Travanj 27, 2013, 10:00:16 prijepodne »
Samo nisu objasnili otkuda konkretno misle uzeti tu lovu za ulaganje... jasno je da se mora uložiti, iako je to već odavno trebalo početi, dapače do sada i dovršiti, jer će time Volinja postati međunarodni kolodvor prve kategorije na graničnom prijelazu između EU i BiH - pa je to do sada već trebalo biti napravljeno, uređeno, postavljeni standardi, sigurnosna i druga oprema za nadzor EU granice itd itd, a oni su još u fazi obećanja... a znamo što je obećanje...

Znam otprije za financiranja i planove da se napravi nešto novcem EU, no onda se odmah sjetim naše "uspješnosti" u izvlačenju novca iz fondova, poradi lijenosti, puno filozofije a nimalo rada i prejebene birojkracije, jer petsto instanci misli da je dovoljno važno da mora dati svoje mišljenje... pruga Sisak - Zagreb je zamišljena kao prva potpuno automatizirana pruga u Hrvatskoj, gdje bi sve bilo pod kompjuterom, kolodvori bez prometnika, signalizacija potpuno automatizirana... treba li reći da su sada, nakon prve dvije faze "automatizacije" i "unaprijeđenja" signalizacije - vlakovi sporiji i da još više kasne (neovisnop o štrajku strojovođa)??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #137 : Svibanj 13, 2013, 12:24:00 prijepodne »
Najavljen štrajk
 Prema najavi Sindikata strojovođa Hrvatske, dana 15. svibnja vlakovi neće voziti između 12.00 i 14.00 sati
http://www.hzpp.hr/najavljen-strajk
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #138 : Srpanj 02, 2013, 04:01:19 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #139 : Srpanj 15, 2013, 09:59:17 poslijepodne »
Do dela štreku zmed Gorice i Siska? Nekakve mi se strajnske tablice motaju po selu...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #140 : Srpanj 16, 2013, 10:03:50 prijepodne »
Swietelsky.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #141 : Srpanj 16, 2013, 12:56:53 poslijepodne »
Evo i par slikica...

To je uređenje novog pružnog prijeaza i nove željezničke postaje Mraclin; šljakeri su baš na pauzi u obližnjem parkiću, odmaraju u hladu uz Jamnicu i sendviče... tamo se razgovara hrvatski, dok na terasi restauranta Vuka, ni desetak metara dalje, uz kuhani meni isto šljakeri u kratkim hlačicama, no ta ekipa razgovara njemački...  ;D
« Zadnja izmjena: Srpanj 16, 2013, 12:59:15 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #142 : Srpanj 16, 2013, 05:52:38 poslijepodne »
Jesi se spominal žnemi?
Jel samo "dižeju brzinu" ili delaju još jen kolosek?
wwwg tablice

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #143 : Srpanj 17, 2013, 06:07:37 prijepodne »
Drugi kolosek ne predviđen u skorije budučnosti.
I dalje se bumo u Gorice krajcali.
 
Jesi se spominal žnemi?
Jel samo "dižeju brzinu" ili delaju još jen kolosek?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #144 : Srpanj 17, 2013, 02:55:29 poslijepodne »
Koliko vidim, tu nema radova koji bi ličili na nasipavanje i postavljanje drugog kolosijeka...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

hornet34

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #145 : Srpanj 17, 2013, 03:46:48 poslijepodne »
neki dan sam videl sa nadvožnjaka u kušancu da samo popravljaju postoječi kolosjek,mislim da nema ni naznaka da bi išel drugi...

Offline tic-tac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 11
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #146 : Srpanj 19, 2013, 08:42:39 prijepodne »
neki dan sam videl sa nadvožnjaka u kušancu da samo popravljaju postoječi kolosjek,mislim da nema ni naznaka da bi išel drugi...

ne bude išao drugi kolosijek u narednih 20-tak godina, a kada ovaj postojeći naprave biti će brzina najmanje 120 km/h

hornet34

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #147 : Srpanj 20, 2013, 01:22:32 prijepodne »
baš tak..

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #148 : Srpanj 20, 2013, 12:35:18 poslijepodne »
Planira li se izgradnja drugog kolosijeka od Zagreba do Siska te velikobrzinskih pruga u Hrvatskoj?
...Odgovor:
Na dionici Zagreb - Sisak planira se izgradnja drugog kolosijeka prije 2020. te uspostava prometa brzinom od 160 km/h (s iznimkom dijela trase na području grada Zagreba gdje prostorni uvjeti za polaganje trase brzinu ograničavaju na 80 km/h). ...
http://www.hzinfra.hr/planira-li-se-izgradnja-drugog-kolosijeka-od-zagre
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #149 : Kolovoz 09, 2013, 10:38:56 poslijepodne »
VOZNI RED ZET-a
Provjerite kako voze autobusi i tramvaji za Gospu
 U četvrtak, 15. kolovoza u tramvajskom i autobusnom prometu primjenjivat će se nedjeljni vozni red, a u petak 16. kolovoza subotnji
...U petak, 16. kolovoza, u tramvajskom i autobusnom prometu primjenjivat će se subotnji vozni red, osim na autobusnim linijama na kojima će se primjenjivati vozni red radnog dana: 107 Jankomir - Žitnjak, 109 Črnomerec – Dugave, 140 Mihaljevac - Sljeme, 159 Savski most - Strmec Odranski, 204 Kvaternikov trg - Horvatovac - Voćarska - Kvaternikov trg, 222 Remetinec - Žitnjak, 225 Sesvete - Kozari Bok, 228 Svetice - Rebro - Svetice, 232 Dubrava - Jazbina i 268 Zagreb (Glavni kolodvor) - Velika Gorica.
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/provjerite-kako-voze-autobusi-i-tramvaji-za-gospu_322064
wwwg tablice