Autor Tema: (ZET - HŽ ) /VG  (Posjeta: 130049 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #120 : Siječanj 23, 2013, 08:23:31 prijepodne »
Tvrdi mi jedna gospođa s kojom se vozim u vlaku da je ZET za prvi mjesec markice za pokaz davao besplatno za srednjoškolce koji su to pravo imalii u prva 4 mjeseca prošle godine i to bez ikakve potvrde. Ja sam za svoje dijete markicu kupio ali na početku mjeseca a navodno se ZET poslije predomislio i davao besplatno. Zna neko kaj o tome?

Jaguar

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #121 : Siječanj 23, 2013, 02:30:18 poslijepodne »
Tvrdi mi jedna gospođa s kojom se vozim u vlaku da je ZET za prvi mjesec markice za pokaz davao besplatno za srednjoškolce koji su to pravo imalii u prva 4 mjeseca prošle godine i to bez ikakve potvrde. Ja sam za svoje dijete markicu kupio ali na početku mjeseca a navodno se ZET poslije predomislio i davao besplatno. Zna neko kaj o tome?

Znam za područje Velike Gorice, đaci koji idu u velikogoričke škole su dobili besplatno punjenje pokaza ukoliko su to pravo imali i u prvom polugodištu i to bez onih potvrda iz Škole, jer su već u sustavu ZET-a

No za zagrebačke škole mislim kako to još ne "klapa", nisam siguran, treba pitati u ZET-u.

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #122 : Siječanj 24, 2013, 09:59:54 prijepodne »
>Poštovanje!
>
>Kćer mi ima pravo na subvencionirani prijevoz srednjoškolaca i kupili smo pokaz za prvi >mjesec. Putuje iz Velike Gorice, konkretno iz Turopolja u Zagreb u školu. Pojedini >susjedi mi tvrde da su njihova djeca "napunila" pokaz za prvi mjesec besplatno bez >ikakve nove potvrde. Je li to istina i kako će se izdavati pokazi za drugi mjesec?
>
>Hvala!

Poštovani,

Sve obavijesti uvijek su objavljene na webu i sredstvima javnog priopćavanja.

http://www.zet.hr/vijesti/novosti/srednjoskolski-subvencionirani-kuponi-u-2013-godini.aspx

Pozdrav!



BRAVO!!!!!
Da tam to piše ne bi vas pital...
Mislim, ono, na moje konkretno pitanje dobijem takav bulšit odgovor.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Predprojekt novog voznog reda HŽ za 2013/14.
« Odgovori #123 : Veljača 16, 2013, 09:31:13 poslijepodne »
U tijeku izrada HŽ-ovog „Predprojekta novog voznog reda za 2013/14.“ – šaljite primjedbe, prijedloge i sugestije do 22. veljače
 Iz Upravnog odjela za promet i komunalnu infrastrukturu Zagrebačke županije stigao je na adresu grada Dugog Sela predmet „Predprojekt novog voznog reda za 2013/14.“ godinu od strane prijevoznika Hrvatske željeznice, Putnički prijevoz d.o.o. Naime, u tijeku je izrada novog Predprojekta, a HŽ nastoji konzultirati sve relevantne subjekte (od lokalne i regionalne samouprave do skupina putnika), kako bi isti bio što prihvatljiviji što većem broju korisnika. Pozivaju se građani da dostave svoje primjedbe, prijedloge i sugestije vezane za priloženi prijedlog Predprojekta (u prilogu na ovoj stranici) do zaključno 22. veljače 2013. godine na adresu/broj faksa/ e-mail adrese:
Zagrebačka županija, Upravni odjel za promet i komunalnu infrastrukturu, Ulica grada Vukovara 72/V, 10 000 Zagreb;
broj faksa: 01/6009-493
e – mail: n.babic@zagrebacka-zupanija.hr
h.hecimovic@zagrebacka-zupanija.hr
kako bi na vrijeme mogli dostaviti očitovanja prema Hrvatskim željeznicama, a time pripomogli u postavljanju smjernica prilikom izrade novog voznog reda za 2013/14. godinu od strane prijevoznika HŽ Putnički prijevoz.
 
Prijedlog voznog reda http://www.dugoselo.hr/images/pdf/voznired2013_14.zip
http://www.dugoselo.hr/component/content/article/2838-u-tijeku-izrada-h-ovog-predprojekta-novog-voznog-reda-za-201314--aljite-primjedbe-prijedloge-i-sugestije-do-22-veljae.html
wwwg tablice

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #124 : Veljača 17, 2013, 12:09:55 prijepodne »
Tvrdi mi jedna gospođa s kojom se vozim u vlaku da je ZET za prvi mjesec markice za pokaz davao besplatno za srednjoškolce koji su to pravo imalii u prva 4 mjeseca prošle godine i to bez ikakve potvrde. Ja sam za svoje dijete markicu kupio ali na početku mjeseca a navodno se ZET poslije predomislio i davao besplatno. Zna neko kaj o tome?

Znam ja, tj prošla sam isto kao i vi.
Pokaz smo napunili (kak to djeca kažu) u 9 i 10 mj novcima tj 217 kn, onda smo se u 11 i 12 vozili besplatno tj nadopunjavali smo ga uz neke potvrde (samo za 11 mj, u 12 su rekli da je  u sistemu pa smo potvrdu bacili u smeće), u 01 mj sam opet platila 217 kn, a u veljači se vratilo "na staro" tj nadopunjen je pokaz bez novca.

Niti ja ne kužim kako, ali eto, rekle su joj prijateljice i nisam kupila pokaz na kraju mjeseca kao obično  nego početkom veljače i 217 kn mi je ostalo u džepu.

Povrat novca za 10 mj još nisam dobila, ali me zanima hoće li biti povrata za 01?

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #125 : Veljača 17, 2013, 11:30:42 poslijepodne »
Ja sam prošli tjedan dobil povrat za 9. i 10. mjesec jer sam upal konačno među one kojima se isplačivalo (podnio sam zahtjev do 8.12.2012.). Za prvi mjesec vele da se isto bude vrtačalo, no kako je mala zagubila račun trebal bi otići remizu po kopiju s njenim pokazom jer su me tak uputili.
Ni mi nismo kupili za drugi mjesec nek smo "napunili" besplatno.

Tvrdi mi jedna gospođa s kojom se vozim u vlaku da je ZET za prvi mjesec markice za pokaz davao besplatno za srednjoškolce koji su to pravo imalii u prva 4 mjeseca prošle godine i to bez ikakve potvrde. Ja sam za svoje dijete markicu kupio ali na početku mjeseca a navodno se ZET poslije predomislio i davao besplatno. Zna neko kaj o tome?

Znam ja, tj prošla sam isto kao i vi.
Pokaz smo napunili (kak to djeca kažu) u 9 i 10 mj novcima tj 217 kn, onda smo se u 11 i 12 vozili besplatno tj nadopunjavali smo ga uz neke potvrde (samo za 11 mj, u 12 su rekli da je  u sistemu pa smo potvrdu bacili u smeće), u 01 mj sam opet platila 217 kn, a u veljači se vratilo "na staro" tj nadopunjen je pokaz bez novca.

Niti ja ne kužim kako, ali eto, rekle su joj prijateljice i nisam kupila pokaz na kraju mjeseca kao obično  nego početkom veljače i 217 kn mi je ostalo u džepu.

Povrat novca za 10 mj još nisam dobila, ali me zanima hoće li biti povrata za 01?


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Ukinuto 29 polazaka linije GK-VG
« Odgovori #126 : Veljača 19, 2013, 11:23:04 poslijepodne »
Ukinuto 29 polazaka linije 268
...Sredinom siječnja ZET je odlučio smanjiti vozni red radnim danom, pa je u razmacima svakih sat i pol izbačen jedan polazak iz Velike Gorice za Zagreb i obrnuto. Iz smjera Zagreba je tako ukinuto 14 polazaka za Veliku Goricu, a iz Velike Gorice je izbačeno 15 polazaka za Zagreb.
...Zbog navedenih činjenica linija 268 radnim danom prometuje prema novom, reduciranom voznom redu, do daljnjega – objasnio je Kekić.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/6155/ukinuto-29-polazaka-linije-268.aspx
Komentari: ...
-Sada bi Gorica trebala Zagrebu naplaćivat isporućenu vodu po tržišno cijeni kako nas Zg j.... I ucjenjuje tako bi trebali i mi Zg ...
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #127 : Veljača 20, 2013, 07:55:42 prijepodne »
A što su po tome poduzeli vječni pročelnik i gradonačelnik Barišić?
Toliko nesposobnosti na jednom mjestu, nisu u stanju izboriti se za jedan jedini i normalan javni prijevoz.
Kako očekivati nešto više od njih, to bi bila Utopija.
Iako Grad plaća Zet-u ako se ne varam oko 9 - 10 mil kuna godišnje iz proračuna, pri čemu građani plaćaju pokaze, ne za  četvrtinu linija prema Zagrebu i obrnuto.

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #128 : Veljača 27, 2013, 10:07:30 poslijepodne »
.........Za prvi mjesec vele da se isto bude vrtačalo, no kako je mala zagubila račun trebal bi otići remizu po kopiju s njenim pokazom jer su me tak uputili.
Ni mi nismo kupili za drugi mjesec nek smo "napunili" besplatno.

Ovo je dobra vijest ako je istina. I mi smi zgubili račun za 09 mj, znači moram otići na Remizu s pokazom i dobiti kopiju ili da odem tamo gdje smo kupili?

Evo i za treći je kćer danas napunila besplatno.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #129 : Ožujak 02, 2013, 12:39:14 poslijepodne »
ne za  četvrtinu linija prema Zagrebu i obrnuto

Nego za KOLIKO??  ::) To negdje piše koliko linija MORA biti??

Šuplji plitki populizam bez pokrića, a što drugo od HNS-a i očekivati nego hrpicu nadobudnih kritika bez pameti... kao da su oni na vlasti, ZNALI bi to riješiti...  :-X :P :P
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #130 : Ožujak 02, 2013, 08:46:10 poslijepodne »
S pokazom na remizu, tak su mi odgovorili na pitanje u mailu.
(Ja još nisam bil  ??? )
.........Za prvi mjesec vele da se isto bude vrtačalo, no kako je mala zagubila račun trebal bi otići remizu po kopiju s njenim pokazom jer su me tak uputili.
Ni mi nismo kupili za drugi mjesec nek smo "napunili" besplatno.

Ovo je dobra vijest ako je istina. I mi smi zgubili račun za 09 mj, znači moram otići na Remizu s pokazom i dobiti kopiju ili da odem tamo gdje smo kupili?

Evo i za treći je kćer danas napunila besplatno.


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #131 : Ožujak 03, 2013, 09:57:30 prijepodne »
Strojovođe smanjuju brzinu vlakova
Sindikat strojovođa: „Između Vaše sigurnosti i rizika, biramo Vašu sigurnost"
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/8238-strojovodje-smanjuju-brzinu-vlakova.html
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #132 : Ožujak 04, 2013, 09:32:55 poslijepodne »
HŽ-ove karte za vlak vrijede na svim tramvajskim linijama te na autobusnim linijama iz Sesveta, Odre i Klare (uključujuči Veliku Goricu).
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/putnici-ljuti-zbog-kaosa-u-zeljeznickom-prometu_321257
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #133 : Ožujak 13, 2013, 08:44:15 poslijepodne »
Sadržaji Generalnog prometnog plana za 2020. godinu
...Radi uključivanja u Generalni prometni plan za 2020. godinu procjenjivan je određeni broj infrastrukturnih mjera za javni prijevoz. One uključuju:
 •sustav masovnog brzog javnog prijevoza koji obuhvaća dvije linije - Liniju 1 od Sesveta do Gajnica i Linija 2 od Trga bana Jelačića do Velike Gorice preko Novog Zagreba;
 •novi istočni pravac između Glavnog kolodvora i Velike Gorice sa stanicama na Autobusnom kolodvoru, Ulici grada Vukovara, Utrinama i Dugavama) i s produljenjem do Zagrebačke zračne luke;
 •produljenje željezničke linije od Glavnog kolodvora do Samobora (jedan kolosijek); i
 •poboljšanje vremena slijeđenja na linijama iz Plana za 2010. godinu.
 Od gore navedenih mjera, samo poboljšanja vremena slijeđenja na željezničkim linijama zaslužuju da budu uvrštenea u Plan za 2020. godinu.
...
http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=1898
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG, druga faza remonta, 15. do 24. travnja
« Odgovori #134 : Travanj 13, 2013, 01:55:25 poslijepodne »
Počinje druga faza remonta, 15. do 24. travnja
U ponedjeljak 15. travnja počet će druga faza remonta pružne dionice Zagreb Glavni kolodvor - Zagreb Klara
http://www.hzpp.hr/pocinje-druga-faza-remonta
wwwg tablice