Autor Tema: (ZET - HŽ ) /VG  (Posjeta: 130103 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #90 : Listopad 29, 2012, 03:34:18 poslijepodne »
Pa i vozači autobusa imaju svoje najdraže po grobljima, sastaviti vikend i obići najdraže za Svi svete je lijepo!

Imaju i doktori po bolnicama, policajci... Kaj si htel reči ovime?

Jaguar

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #91 : Listopad 29, 2012, 03:42:35 poslijepodne »
Pa i vozači autobusa imaju svoje najdraže po grobljima, sastaviti vikend i obići najdraže za Svi svete je lijepo!

Imaju i doktori po bolnicama, policajci... Kaj si htel reči ovime?

Htel sam reći što je dijagnoza tolikih bolovanja!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #92 : Listopad 30, 2012, 03:04:19 poslijepodne »
Velik broj vozača javnog prijevoznika na bolovanju

U kojem  tekstu si to o bolovanju kao razlogu smanjena broja linija našao i kako si to povezao sa smanjenim brojem ostalih linija??

Htel sam reći što je dijagnoza tolikih bolovanja!

Vjerujem da to svakako nije uzrok, osobito zato jer se na groblje može ići i dan-dva ranije, za Dan mrtvih, Sve Svete, kao i dan-dva kasnije, to nije nikakav problem nikome, zašto bi baš 01.11. morao ići na groblje??...
« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2012, 03:06:20 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #93 : Listopad 30, 2012, 05:44:50 poslijepodne »
Smanjenje linija je iz razloga jer je Banditos dao besplatan prijevoz do zagrebačkih groblja dva dana, preusmjerio veći broj autobusa prema grobljima , koje je Zet povukao sa ostalih linija pa i goričkih!

Sve za građane, približavaju se izbori! ;D


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #95 : Listopad 31, 2012, 09:12:59 prijepodne »
Pa to je normalno da se smanjuju linije jer se velik broj vozača preusmjerava na izvanredne linije za groblja (a ne zato jer su na bolovanju), a izbori nemaju veze - jer je tako svake godine...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #96 : Studeni 01, 2012, 03:12:59 poslijepodne »
"– Na žalost, nekoliko je faktora koji utječu na naše prijevozne kapacitete i nezahvalno se podudaraju pa zbog pojačanog održavanja vozila, priprema za izvanrednu prijevoznu organizaciju uoči i na blagdan Svih svetih, pa i privremenog manjka raspoloživih kadrova, nismo u mogućnosti realizirati prijevoznu uslugu sukladno planu – kaže Tomislav Jurić, glasnogovornik ZET-a. Doznajemo da ZET-u nedostaje vozača jer je dio njih na bolovanju."

-

Građani predlažu
Nova autobusna linija
 Budući da se gradnja istočne obilaznice bliži kraju, predlažem uvođenje autobusne linije Velika Gorica – Radnička – Heinzelova.
http://www.gorica.hr/2012/10/nova-autobusna-linija/

Kaj o ovem veli Prometna studija?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #97 : Studeni 01, 2012, 07:24:04 poslijepodne »
Kud bi ta linija vozila? Preko nedovršene autoceste, Selnice i Mićevca?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #98 : Prosinac 04, 2012, 11:28:49 poslijepodne »
Poskupljuju karte za vlak
Od 1.siječnja 2013.godine karte skuplje za 15 posto
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/6819-poskupljuju-karte-za-vlak.html
http://www.hznet.hr/odrzana-konferencija-za-medije

Aplikacija "Uhvati ZET-ovca" pomaže švercanje
...Grupa domišljatih građana na Facebooku je pokrenula stranicu 'Uhvati ZET-ovca'. Na stranici se svake minute javljaju putnici iz tramvaja i autobusa ako uoče nepopularne kontrolore.
http://www.novi-zagreb.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=5577:aplikacija-quhvati-zet-ovcaq-pomae-vercanje&catid=1:ope&Itemid=100002
wwwg tablice

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #99 : Prosinac 11, 2012, 02:25:55 poslijepodne »
Jučer krenem na posao vlakom Sisak-Zagreb s dolaskom na glavni u 7:25 - otkazan, idem doma vlakom u 16:46 - otkazan, jutros opet na posao - otkazan. Glavno da se ima vlakova za Tin express i da se ljude vozi besplatno na bozicnu bajku kod salajevih. Fuj!

Jel mogu dobiti povrat novca ako imam mjesečnu kartu? (moš si mislit kak mogu, nofce su nam pobrali a sad voze druge da si natuku jos vise)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #100 : Prosinac 11, 2012, 07:03:47 poslijepodne »
Da, takvo neslaganje, nesnalaženje i nemar glede novog voznog reda u kombinaciji sa lošim vremenom nije bio nikada... ne znam kako im padne na pamet, u špicama odlazaka i dolazaka na posao, samo tako cool otkazati vlak, reći "ovaj ne ide", kao da inače idu svakih 10 minuta pa "ko ga jebe, ne ide ovaj, ide drugi za 10 minuta!"...?? Otkažu vlak koji treba ići u 7 ujutro za Zagreb, slijedeći ide za dva sata, i to je njima normalno??

Djeca dođu ujutro na peron, stoje na toj hladnoći i čekaju vlak za Zagreb u školu, i onda nitko ni ne obavijesti, već zovu u prometni ured i prometnik hladno veli "ne, neće ići" - niti da objašnjenje, niti bilo koga u toj usranoj firmi HŽ uopće zanima kakve sve oni štete ljudima rade svojim takvim odnosom, da je nedolazak tog vlaka ogroman problem za kašnjenja u škole, na posao... ljudi kupuju karte i pokaze, sada već obećavaju i poskupljenje od Nove Godine za 15% - a pitanje je zašto, kada svojim poslovanjem nisu zaslužili da im se uopće plaća išta, dapače??

Hoće li ta HŽ-ovi bagra i velikani željezničke misli (sve neki mladi, nadobudni "stručnjaci", sa debelim ugovorima preko veze i stranke, i bez blagog pojma što vlak je i kako funkcionira) početi raditi svoj posao, jer me uopće ne zanima zašto svaki drugi vlak, propisan voznim redom, uopće ili ne vozi ili kasni po 2 sata?? Koja je korist od vlaka koji iz Mraclina ili Velike Gorice ide za Zagreb po voznom redu u 07,00, i u Zagreb treba doći u 07,20 - ako on u Zagreb dođe u 09,00?? Tko će to opravdavati poslodavcima, razrednicima, ravnateljima?? TKO?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Ukoliko vam vlak kasni više od sat vremena tražite povrat novca
« Odgovori #101 : Prosinac 16, 2012, 10:43:16 poslijepodne »
Zbog snijega i dalje otkazano 87 vlakova
Ukoliko vam vlak kasni više od sat vremena tražite povrat novca
OBJAVLJENO: 14.12.2012 16:44
Predsjednik Uprave HŽ Putničkog prijevoza Dražen Ratković danas se ispričao svim putnicima koji su oštećeni zbog otkazivanja i kašnjenja vlakova zbog snijega. Pozvao je sve putnike koji su oštećeni da HŽ-u upute zahtjev za povratom novca za svoje vozne karte.
...„Glavni razlog otkazivanja i kašnjenja vlakova je njihova dotrajalost, koja do izražaja dolazi u posebno teškim vremenskim uvjetima. Problem je i u nemogućnosti informiranja putnika, jer veliki broj kolodvora i malih stanica nemaju tu mogućnost", smatra Ratković.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/6999-zbog-snijega-i-dalje-otkazano-87-vlakova.html
wwwg tablice

Zagorec BP

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #102 : Prosinac 26, 2012, 09:10:43 poslijepodne »
Dok je bio "JŽ", dalo se putovati a sada je "HŽ" već nekih 20 i koja godina i nastalo je loše stanje.

http://www.jutarnji.hr/zeljeznica-iz-pakla/1074302/

Jaguar

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #103 : Prosinac 26, 2012, 11:06:34 poslijepodne »
Nisam bez razloga govorio kako treba Kineze dopeljati.
Kinezi imaju brzi vlak 315 km/h i 8000 km pruga za taj vlak.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #104 : Prosinac 27, 2012, 12:26:21 poslijepodne »
KIneze dopeljati je gore nego dopeljati fašiste i najgore robovlasnike.

Oni ne daju ni svojim ljudima, a kamoli će dati nekome kao što smo mi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”