Autor Tema: (ZET - HŽ ) /VG  (Posjeta: 129863 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #60 : Travanj 17, 2012, 09:10:30 poslijepodne »
I da na kraju su zmislili Hol-Ding.
Ja bi to drugač potrgal; prije je bil "Hold-ing" a sad je "Not-hold-ing".  ;)
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #61 : Travanj 17, 2012, 10:38:02 poslijepodne »
Da, stvarno, što se nezaposleni imaju vozikati u tramvaju. Nek odu dvaput mjesečno na burzu a ostataj vremena ima da trule doma dok si ne prerežu žile.
Sorry, ali sad si ga bubnuo. Nezaposlene treba poticati da budu mobilni, svakodnevno idu na razgovore, edukacije, vuku ljude za rukav, nalaze bilokakve honorarne posliće, budu uključeni u društveni život. Tako će nači posao. Ne znam još nikoga kome je fakat HZZ našao posao.

Ovo za umirovljenike još gore. Ljude treba poticati da budu aktivni, pa makar to značilo tramvajske izlete oko grada. Ne samo da je bito za kvalitetu života, nego smanjuje troškove liječenja.

Činjenica da cijeli svijet nema takve "smislene opservacije" kakve predlažeš (u smislu da ima ITKO besplatan prijevoz) samo govori koliko si u pravu... još jedno ingeniozno otkrivanje tople vode i njegovo odobravanje kroz logiku koji nitko ne shvaća od Bandića i njegovih populističkih principa...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #62 : Travanj 21, 2012, 08:12:41 poslijepodne »
Da, stvarno, što se nezaposleni imaju vozikati u tramvaju. Nek odu dvaput mjesečno na burzu a ostataj vremena ima da trule doma dok si ne prerežu žile.
Sorry, ali sad si ga bubnuo. Nezaposlene treba poticati da budu mobilni, svakodnevno idu na razgovore, edukacije, vuku ljude za rukav, nalaze bilokakve honorarne posliće, budu uključeni u društveni život. Tako će nači posao. Ne znam još nikoga kome je fakat HZZ našao posao.

Ovo za umirovljenike još gore. Ljude treba poticati da budu aktivni, pa makar to značilo tramvajske izlete oko grada. Ne samo da je bito za kvalitetu života, nego smanjuje troškove liječenja.

Činjenica da cijeli svijet nema takve "smislene opservacije" kakve predlažeš (u smislu da ima ITKO besplatan prijevoz) samo govori koliko si u pravu... još jedno ingeniozno otkrivanje tople vode i njegovo odobravanje kroz logiku koji nitko ne shvaća od Bandića i njegovih populističkih principa...

Da, u svijetu je neviđeno da netko dobije besplatni javni prijevoz...
http://en.wikipedia.org/wiki/Free_public_transport#List_of_towns_and_cities_with_area-wide_zero-fare_transport

Na kraju krajeva, uskračivanjem besplatnog prijevoza socijalno ugroženim slojevima društva nebi se postigao neki pozitivan ekonomski učinak, nego bi se samo dodatno udarilo po životnom standardu ljudi kojima je standard i onako na dnu. Netko tko skuplja socijalnu pomoć za kruh i mlijeko neće ako mu uskratiš besplatan prijevoz ipak platiti kartu, nego se neće uopće voziti. Dobitak za ZET 0 kuna, gubitak za onoga tko nije mogao putovati na svoje doredište potencijalno ogroman.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #63 : Travanj 22, 2012, 09:44:58 prijepodne »
Da, u svijetu je neviđeno da netko dobije besplatni javni prijevoz...

Sve te gradove koje imaš na tom linku krasi jedna velika zajednička osobina - mali su, cijeli popis njih zajedno nema ljudi koliko ima Zagreb.

Sa druge strane, ta ista mjesta imaju jednu veliku specifičnost - oni su industrijske zone velikih gradova pored njih (npr. francuski Billancourt - tamo je tvornica Renault, koja svojim vozilima pokriva javni prijevoz do desetak km udaljenog Pariza, a populacija grada maltene kompletna radi u Renaultu... sličan princip vrijedi i za ostale...).

Dakle, nigdje velika, urbana središta i glavni gradovi nemaju besplatan prijevoz za bilo koju kategoriju, čak ni zemlje koje su siromašnije od nas. Osobito to nemaju za penzionere ili slične kategorije... naravno, pojam bogatstva i mogućnosti lokalne zajednice koja to omogućuje ne treba ni spominjati, to se podrazumijeva. Jedino mi sa praznim džepovima glumimo velike mecene i humanitarce.

Tako da je tvoja rečenica koju sam citirao - TOČNA.
« Zadnja izmjena: Travanj 22, 2012, 09:50:50 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #64 : Travanj 22, 2012, 11:28:26 prijepodne »
Da, u svijetu je neviđeno da netko dobije besplatni javni prijevoz...

Sve te gradove koje imaš na tom linku krasi jedna velika zajednička osobina - mali su, cijeli popis njih zajedno nema ljudi koliko ima Zagreb.

Sa druge strane, ta ista mjesta imaju jednu veliku specifičnost - oni su industrijske zone velikih gradova pored njih (npr. francuski Billancourt - tamo je tvornica Renault, koja svojim vozilima pokriva javni prijevoz do desetak km udaljenog Pariza, a populacija grada maltene kompletna radi u Renaultu... sličan princip vrijedi i za ostale...).

Dakle, nigdje velika, urbana središta i glavni gradovi nemaju besplatan prijevoz za bilo koju kategoriju, čak ni zemlje koje su siromašnije od nas. Osobito to nemaju za penzionere ili slične kategorije... naravno, pojam bogatstva i mogućnosti lokalne zajednice koja to omogućuje ne treba ni spominjati, to se podrazumijeva. Jedino mi sa praznim džepovima glumimo velike mecene i humanitarce.

Tako da je tvoja rečenica koju sam citirao - TOČNA.


Samo da napomenem da je od Boulogne-Billancourt tvornice do Eiffelovog tornja ni više ni manje nego 3 km, a ne 10 !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #65 : Travanj 22, 2012, 05:44:50 poslijepodne »
Da, u svijetu je neviđeno da netko dobije besplatni javni prijevoz...

Sve te gradove koje imaš na tom linku krasi jedna velika zajednička osobina - mali su, cijeli popis njih zajedno nema ljudi koliko ima Zagreb.

Sa druge strane, ta ista mjesta imaju jednu veliku specifičnost - oni su industrijske zone velikih gradova pored njih (npr. francuski Billancourt - tamo je tvornica Renault, koja svojim vozilima pokriva javni prijevoz do desetak km udaljenog Pariza, a populacija grada maltene kompletna radi u Renaultu... sličan princip vrijedi i za ostale...).

Dakle, nigdje velika, urbana središta i glavni gradovi nemaju besplatan prijevoz za bilo koju kategoriju, čak ni zemlje koje su siromašnije od nas. Osobito to nemaju za penzionere ili slične kategorije... naravno, pojam bogatstva i mogućnosti lokalne zajednice koja to omogućuje ne treba ni spominjati, to se podrazumijeva. Jedino mi sa praznim džepovima glumimo velike mecene i humanitarce.

Tako da je tvoja rečenica koju sam citirao - TOČNA.

Canberra, glavni grad Australije ima besplatan prijevoz za starije od 75.
Sve linije Britanskog DDepartment for transporta prevoze stariej od 60 i invalide besplatno.

I još mi nitko nije odgovorio, što točno dobivamo time da znatno ograničimo mogućnosti kretanja socijalno ugroženih građana koi ne mogu platiti prijevoz?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #66 : Travanj 23, 2012, 11:07:11 prijepodne »
Samo da napomenem da je od Boulogne-Billancourt tvornice do Eiffelovog tornja ni više ni manje nego 3 km, a ne 10 !

Svejedno je li 300 metara ili 33 kilometra. Riječ je o posve drugačijim uvjetima i razlozima negoli ih Zagreb ima.

Canberra, glavni grad Australije ima besplatan prijevoz za starije od 75.

A to je ipak vrlo različito od toga da SVI penzioneri, socijala i ini imaju besplatan prijevoz. A radi se o neusporedivo bogatijem drupštvu od našeg. BTW; zašto onda i kod nas ne bi to pravo imali samo stariji od 75 godina (iako se i u Australiji ne radi do 75, nego se u mirovinu ide puno prije, otprilike kao i kod nas sada,...)??

Sve linije Britanskog DDepartment for transporta prevoze stariej od 60 i invalide besplatno.

Da? A koje to oni linije pokrivaju?

Za besplatan prijevoz invalida (ali pravih invalida, ne onih koji sa tom iskaznicom sve plaze po gradu) sam uvijek i ja. No to ne znači da svaki PTSP-"invalid" sa 40 godina starosti i potpunim fizičkikm zdravljem treba imati uopće status invalida.

I još mi nitko nije odgovorio, što točno dobivamo time da znatno ograničimo mogućnosti kretanja socijalno ugroženih građana koi ne mogu platiti prijevoz?

Pa dobivamo da velika većina njih ne zloupotrebljava pogodnost koja bi trebala biti isključivo komercijalna. Oni koji ne mogu platiti prijevoz - ne znam što inaju tražiti u gradu? Jer vozikanja iz puke dosade nisu njihovo pravo... jer da jesu, ponavljam - SVI BI TO IMALI u SVIJETU! A nema to NITKO... očito smo mi i opet najpametniji na svijetu... iako osobno mislim da smo puno prije - sudeći po rezultatima i ekonomiji - debelo najgluplji. No nekako nam je to potvrditi puno lakše nego ikome pokazati da ima i pameti i ekonomije na ovim našim prostorima... ovako smo samo puno bliži Grcima i inima, čija isprazna prava ismijava cijeli svijet.
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2012, 11:11:34 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #67 : Travanj 23, 2012, 12:12:26 poslijepodne »
Za besplatan prijevoz invalida (ali pravih invalida, ne onih koji sa tom iskaznicom sve plaze po gradu) sam uvijek i ja. No to ne znači da svaki PTSP-"invalid" sa 40 godina starosti i potpunim fizičkikm zdravljem treba imati uopće status invalida.

Nemojte zaboraviti i 250,000 invalida rada.

Kada govorite o umorivljenicima neka je statistika starosti umirovljenika 51 godina (valjda misle na starost u trenutku umirovljenja te osobe)
.

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #68 : Travanj 23, 2012, 03:42:57 poslijepodne »
A to je ipak vrlo različito od toga da SVI penzioneri, socijala i ini imaju besplatan prijevoz. A radi se o neusporedivo bogatijem drupštvu od našeg. BTW; zašto onda i kod nas ne bi to pravo imali samo stariji od 75 godina (iako se i u Australiji ne radi do 75, nego se u mirovinu ide puno prije, otprilike kao i kod nas sada,...)??

Da, radi se o neusporedivo bogatijem društvu, što znači da prosječan umirovljenik (onaj pravi) ne mora kopati po kontejnerima da bi imao za kruh pred kraj mjeseca, nego si može priuštiti platiti vožnju kada mu treba. Upravo su bogatijim društvima takve povlastice manje potrebne

Citat:
Za besplatan prijevoz invalida (ali pravih invalida, ne onih koji sa tom iskaznicom sve plaze po gradu) sam uvijek i ja. No to ne znači da svaki PTSP-"invalid" sa 40 godina starosti i potpunim fizičkikm zdravljem treba imati uopće status invalida.

Znači, netko tko je fizički zdrav, ali je zbog ratnih trauma trajno oštećenog mentalnog zdravlja i nesposoban biti u trajnom radnom odnosu po tebi nebi trebao imati povlastice invalida?
I sad opet ne kužim logiku. Recimo da je netko invalid, dobro asimiliran u društvo, ima stalan posao, obitelj, njemu bi dao besplatnu vožnju, a nekome tko nema za kruh nebi?


Citat:
Pa dobivamo da velika većina njih ne zloupotrebljava pogodnost koja bi trebala biti isključivo komercijalna. Oni koji ne mogu platiti prijevoz - ne znam što inaju tražiti u gradu? Jer vozikanja iz puke dosade nisu njihovo pravo... jer da jesu, ponavljam - SVI BI TO IMALI u SVIJETU! A nema to NITKO... očito smo mi i opet najpametniji na svijetu... iako osobno mislim da smo puno prije - sudeći po rezultatima i ekonomiji - debelo najgluplji. No nekako nam je to potvrditi puno lakše nego ikome pokazati da ima i pameti i ekonomije na ovim našim prostorima... ovako smo samo puno bliži Grcima i inima, čija isprazna prava ismijava cijeli svijet.

Ne znaš što oni koji si ne mogu platiti porez imaju tražiti u gradu?! Ajde razmisli još jednom o ovoj izjavi...

javni prijevoz nije komercijalna usluga nego dio osnovne gradske infrastrukture koji mora biti dostupan svakom građaninu. Nikako neću tvrditi da se nije razbacivalo šakom i kapom na stvari tipa besplatan prijevoz svim učenicima neovisno o imovinskom stanju, ali da bi onima koji stvarno nemaju trebalo praktički onemogućiti kretanje gradom da nebi slučajno nepotrebno koristili uslugu javnog prijevoza (ne stvarajući gotovo nikakav dodatni trošak), je totlna glupost.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #69 : Travanj 24, 2012, 06:20:38 poslijepodne »
javni prijevoz nije komercijalna usluga

Sve si rekao...  :-X :-X ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #70 : Travanj 25, 2012, 10:09:59 prijepodne »
 Kao društvo ,ne trebamo težiti za time da budemo što veća socijala,baš naprotiv. Treba težiti za time da budemo društvo koje radom stvara nove vrijednosti,ekonomsku stabilnost i financijsku neovisnost o bilo kome.
Nova radna mjesta dostojna čovjeka, plaćeni rad, a ne robovanje vlasnicima firmi  pa i samoj državi, koja namjerno izokreće svakodnevnu stvarnost, da prikrije svoje nesposobnosti  ne mogu nam osigurati ništa dobro.
I tako dugo, dok se cijeli narod po lošim primjerima povodi za političarima i svime kaj ide uz to, vodit će se ovakve rasprave. Namjerno i ciljano, jer nam prividno olakšavaju stvarnost. A koristi nema. Samo još veća bijeda. 
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #71 : Svibanj 02, 2012, 12:37:45 prijepodne »
Početak radova drugog kolosijeka na dionici Dugo Selo – Križevci tijekom 2014. godine – najavio predsjednik Uprave HŽ Infrastrukture Darko Peričić
http://www.dugoselo.hr/component/content/article/3-novosti/2227-poetak-radova-drugog-kolosijeka-na-dionici-dugo-selo-krievci-tijekom-2014-godine-najavio-predsjednik-uprave-h-infrastrukture-darko-perii.html

Zg-Sk- 0 bodova.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #72 : Svibanj 30, 2012, 11:38:09 poslijepodne »
Potpisan sporazum o integriranom prijevozu
 Gradonačelnik Zagreba Milan Bandić, obnašateljica dužnosti župana - zamjenica župana Krapinsko-zagorske županije Sonja Borovčak i župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić potpisali su danas u zagrebačkoj gradskoj upravi Sporazum o integriranom prijevozu putnika i tarifno-prijevozničkoj uniji na području Zagreba, Krapinsko-zagorske i Zagrebačke županije.
 Osnovni cilj Integriranog prometnog sustava je zadovoljan putnik, kojem je omogućeno putovanje s jednom putnom ispravom koristeći pri tom različita prijevozna sredstva od tramvaja, autobusa do željeznice.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4781/potpisan-sporazum-o-integriranom-prijevozu.aspx

Kulko bi se autov poprilike moglo parkerati prinami na železničke stanice?
Dok je Gorica imala 5000 ljudi imala je i autobusni kolodvor a sad ima autobusnu stanicu. Da mi je znati čija je to bila ideja...
Nadam se da bu Drašova "Kronologija Velkoma" zela v obzir i of aspekt problema.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #73 : Lipanj 01, 2012, 08:49:04 prijepodne »
Tko veli da Gorica nema kolodvor?

U vrijeme dok je VG imala 5000 stanovnika bila je pojam vukojebine i bez drugih prometnih veza i vezica, pa je i morala biti ishodište novih linija - sada su takve stvari nepotrebne u tom smislu, jer su prometna infrastruktura, same prometne potrebe stanovnika i povezanosti modernijim prijevoznim sredstvima daleko bolje, a time se i filozofija cijele priče drastično mijenja. Ukoliko je prometna povezanost dobra, a VG se nalazi na putu tih veza, nema potrebe da bude kolodvor, dovoljno je da bude postaja.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #74 : Lipanj 01, 2012, 10:32:47 prijepodne »
Potpisan sporazum o integriranom prijevozu
 Gradonačelnik Zagreba Milan Bandić, obnašateljica dužnosti župana - zamjenica župana Krapinsko-zagorske županije Sonja Borovčak i župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić potpisali su danas u zagrebačkoj gradskoj upravi Sporazum o integriranom prijevozu putnika i tarifno-prijevozničkoj uniji na području Zagreba, Krapinsko-zagorske i Zagrebačke županije.
 Osnovni cilj Integriranog prometnog sustava je zadovoljan putnik, kojem je omogućeno putovanje s jednom putnom ispravom koristeći pri tom različita prijevozna sredstva od tramvaja, autobusa do željeznice.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4781/potpisan-sporazum-o-integriranom-prijevozu.aspx

Kulko bi se autov poprilike moglo parkerati prinami na železničke stanice?
Dok je Gorica imala 5000 ljudi imala je i autobusni kolodvor a sad ima autobusnu stanicu. Da mi je znati čija je to bila ideja...
Nadam se da bu Drašova "Kronologija Velkoma" zela v obzir i of aspekt problema.


i kad to budu realizirali? za kojih 10 godina