Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295574 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #690 : Svibanj 02, 2013, 08:23:09 prijepodne »
Ako je to stav HNS-a, onda Barišić ima glasove cijele moje obitelji... jer je tog idiotskog, plitkog, šupljeg populizma koji taj umobolni HNS prodaje, stvarno već previše, tih bljuvotina i proljeva je stvarno već dosta...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline tic-tac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 11
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #691 : Lipanj 24, 2013, 08:46:07 prijepodne »
http://www.vecernji.hr/vijesti/kaos-zagrebu-pogledajte-koje-ulice-ce-biti-blokirane-clanak-573406

POSEBNA REGULACIJA PROMETA POVODOM PROSLAVE ULASKA HRVATSKE U EU

Između ostalog :

SJEVER - JUG
Preporučuju se sljedeći alternativne pravce
Zagreb - Velika Gorica i Sisak:

Slavonska avenija – Radnička cesta – Domovinski most – novoizgrađena „Istočna obilaznica“ Velike Gorice – Velika Gorica na raskrižje Ul. Ivana Pavla II i Državne ceste broj 31

...jel to znači da se za par dana napokon otvara istočna obilaznica  :)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #692 : Lipanj 24, 2013, 09:10:18 prijepodne »
Jutros sam produžio ravno na "kraju" te sjeverne obilaznice (netko je razmaknuo ogradu) i lijepo se odvezao skrooooz do Petine (kada je bilo lijepo vrijeme, ekipa i ja smo to već prije znatiželjno izvidjeli motorčekima...)...

Tamo izašao prije nedovršenog nadvožnjaka preko autoputa, pa kroz Petinu i njezin nadvožnjak preko autoputa, kroz Mičevec i uz nasip, pokraj smetlišta i Bundeka, skroz do Mosta slobode u Zagrebu... unatoč jakoj kiši i tradicionalnoj kilavosti i neznanju vožnje čim su imalo lošiji uvjeti na cesti, tim putićkom sam u centru Zagreba od Mraclina bio za koju minutu manje od pola sata...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #693 : Lipanj 27, 2013, 08:58:47 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline tic-tac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 11
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #694 : Lipanj 29, 2013, 09:13:42 prijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #695 : Lipanj 29, 2013, 10:08:16 prijepodne »
Nisam ni zabrinjavao da će b iti drugačije, meni se ništa ne mijenja...  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #696 : Srpanj 02, 2013, 04:00:45 poslijepodne »
Građani predlažu
 Usporavanje prometa u Zagrebačkoj – od Kolodvorske do Podbrežnice
http://www.gorica.hr/2013/07/usporavanje-prometa-u-zagrebackoj-od-kolodvorske-do-podbreznice/

Balvane na ceste!
Napiknuti semafore bi bilo preskupo... Ili brojiti pešački promet na spomenutemi zebrami.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #697 : Kolovoz 06, 2013, 08:03:36 poslijepodne »
Novi ljetni radovi
Staza u Starom Čiču bit će završena do 15.8.
 Uskoro završavaju radovi na drugoj fazi uređenja Tesline ulice, ali i na pješačkoj stazi u Starom Čiču.
...- Do sada smo napravili sve rubnjake, cestovne i pješačke. Uredili smo i oborinsku odvodnju vode i kanalizacijske šahtove te samo cestu treba asfaltirati - kazao je Kolarec te dodao da će staza u Starom Čiču biti završena prije blagdana Velike Gospe.
 - 8. kolovoza će se početi s asfaltiranjem te staze koja je široka dva metra, a dugačka je tisuću metara. Sve će se završiti do 14. kolovoza, točno pred blagdan Velike Gospe. Znate i sami da se blagdan slavi u crkvi u Vukovini pa je vrlo važno da se ta staza prije blagdana i završi - objasnio nam je Kolarec.
...Što se tiče istočne gradske obilaznice, koja je bila puštena u promet tijekom proslave ulaska Hrvatske u Europsku uniju, još se uvijek ne zna točan datum otvaranja te ceste. Kolarec je istaknuo da je tu riječ o županijskoj cesti za koju su zadužene Hrvatske ceste.
http://www.totalnifm.hr/vijesti/staza-u-starom-cicu-bit-ce-zavrsena-do-158/4986/
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #698 : Kolovoz 06, 2013, 09:43:43 poslijepodne »
... kaj ni netko spominjal da bi se ovaj komad autoceste do Domovinskog mosta trebal otprti za jučerašnji blagdan ? ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #699 : Kolovoz 06, 2013, 11:31:20 poslijepodne »
Velikogorički list
June 28.
 Istočna obilaznica otvara se na tri dana. Pa, se opet zatvara. Pa, će je opet otvoriti. Navodno u srpnju. Ili kolovozu. Ili...
https://www.facebook.com/Velikogoricki

29.06.2013
...Prema posljednjim informacijama iz Hrvatskih cesta nakon zatvaranja u utorak radnici se ponovno vraćaju na obilaznicu te bi tijekom mjeseca srpnja trebali završiti preostali radovi. Kroz sljedeća tri dana obilaznica će biti pod stalnim i pojačanim nadzorom prometne policije.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/6931/nevideno--otvorena-obilaznica-se-u-utorak-zatvara.aspx

Misliš:... ^
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #700 : Kolovoz 29, 2013, 10:16:11 poslijepodne »
Novi semafor kod Doma zdravlja
http://www.cityportal.hr/novi-semafor-kod-doma-zdravlja/

Ne radi semafor? Javite nam!
 Prijavite poteškoće prije početka školske godine.
U ponedjeljak počinje nova školska godina, a u Velikoj Gorici više od 720 prvašića kreće u školu.
 Na njihovom putu možda je zebra koju treba obnoviti, semafor koji ne radi ili je zbog nečije neobrezane živice smanjena vidljivost na dolazeće automobile.
Sve to, ali i ostalo što ugrožava sigurnosz školaraca javite nam na programvg@totalnifm.hr, a mi ćemo reagirati odmah.
http://www.totalnifm.hr/vijesti/ne-radi-semafor-javite-nam/5067/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #701 : Kolovoz 30, 2013, 01:59:17 prijepodne »
POJAČANI NADZOR PROMETA U PRVOM TJEDNU NOVE ŠKOLSKE GODINE
 Treču godinu zaredom na poziv Grada Velike Gorice naša zajednica se uključuje u aktivnosti pojačanog nadzora prometa u zonama osnovnih škola .
 Pojačani nadzor prometa odvija se od 02.09. do 06.09.2013. u prvom tjednu nove školske godine na ukupno 25 lokacija na području cijelog grada.
 Zapovijed za provođenje ove aktivnosti poslana je poštom a možete ju vidjeti i skinuti i na našoj stranici u rubrici download.
 Svim školarcima a posebno prvašićima Vatrogasna zajednica Grada Velike Gorice želi uspješan početak nove školske godine.
http://www.vzgvg.hr/
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #702 : Rujan 08, 2013, 01:52:23 poslijepodne »
Obilaznica se 11.rujna otvara za promet?

Istočna obilaznica od Velike Gorice prema Domovinskom mostu zadovoljila je, s prolaznom ocjenom, uvjete tehničke ispravnosti te će uskoro dobiti i uporabnu dozvolu. Uvjet za dobivanje uporabne dozvole, za koju je rok osam dana od tehničke suglasnosti, je da se uklone primjećeni nedostaci II. faze istočne obilaznice. Tada će se, po drugi puta, Istočna obilaznica i otvoriti za sav promet.

Pazi avion!

Zahtjev za tehnički pregled je predan početkom kolovoza, a sada mjesec dana kasnije je pregled i izvršen. U međuvremenu se istočna obilaznica još dotjerivala, a među novom opremom koja je nedostajala su i rampe za zatvaranje promete u blizini raskrižja kod Kobilića. Preko toga dijela obilaznice prelazi spojna cesta kojom se u Zrakoplovno tehnički zavod V.Gorica s Zračne luke Zagreb dovode zrakoplovi. Prizor zrakoplova na obilaznici tako bi mogli gledati ubuduće - uz spuštenu rampu i znak "Pazi avion!".

Puštanje prometa u srijedu?

Zanimljivo, iako su u Hrvatskim cestama imali cijelo ljeto da prometnicu dovedu u "tip-top" stanje ipak je bilo propusta, a najviše problema je bilo na dijelu spoja obilaznice s prilazom na čvor Kosnica. Nakon što se nedostaci uklone, kako neslužbeno doznajemo, istočna obilaznica bi se za promet mogla otvoriti već u srijedu 11. rujna. Kako su do sada rokovi više puta odgađani, na što smo već gotovo i navikli, pričekat ćemo službenu potvrdu koju očekujemo početkom sljedećega tjedna.

Nova vrata Zagreba

Istočna obilaznica otvara novi prilaz Zagrebu iz smjera Velike Gorice. Završetkom Radničke ceste postat će brza prometnica sve do središta Zagreba. Otvaranjem obilaznice će se dodatno rasteretiti gradsko središte i okolne prometnice, a čime će i značajno manje opterećenje prometa trpjeti stanovnici naselja kroz koja prolazi lokalna cesta prema Domovinskom mostu. Koje sve pogodnosti donosi istočna obilaznica Velikogoričani su mogli isprobati oko 1. srpnja kada je prometnica na tri dana bila otvorena za promet. Na žalost, već je tada teže stradao motociklist koji je stajao na semaforu, a na njega je naletio vozač koji nije stao na crveno svjetlo. 

http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/7204/obilaznica-se-11-rujna-otvara-za-promet.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #703 : Rujan 23, 2013, 04:22:54 poslijepodne »
Obilaznica se 11.rujna otvara za promet?....

http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/7204/obilaznica-se-11-rujna-otvara-za-promet.aspx


Još je samo pitanje:

                     "Koje godine?"

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #704 : Rujan 23, 2013, 08:52:07 poslijepodne »
... neki da sam imal prilike čuti da se bu i to svečano otvorenje dogodilo za dan-dva ...  živi bili pa vidjeli ... još se čeka pop da poškropi svetom vodicom ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.