Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295445 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #585 : Svibanj 05, 2011, 02:57:46 poslijepodne »
... sjetim se jedne vozačice ... ona je uredno svako jutro oko 7.30 krenula iz Gorice prema Zagrebu, 50 - 60 km na sat, sigurnosti radi ni kilometar brže, ali lijevom trakom sve do Zagreba, naravno jer kod Velesajma skreće lijevo ...  :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #586 : Svibanj 05, 2011, 03:25:35 poslijepodne »
Ma da je samo jedna, ima takovih , nemreš ih više ni pobrojiti. Ali najgore od svega je kaj takove ne kuže da hebeju celu kolonu iza sebe jer su njima u autoškoli nadrobili kak je to cesta s istom važnosti kolničkih trakova i da se moreju voziti po kojem hoćeju bez obzira na brzinu kojom se kreću. U zakonskom smislu to je točno jer Gorička zaista i je gradska prometnica i dobro su im rekli, no svaki pametan instruktor mogel im je još i napomenuti da bi pristojnosti i protočnosti radi, dok se ne nauće vozit uobičajenom brzinom, bilo poželjno da se trkeljaju po desnom kolničkom traku i tako ostalima "normalnima" olakšaju prometovanje.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #587 : Svibanj 05, 2011, 03:38:36 poslijepodne »
U tom smislu sam i mislio kad sam rekao da samo iritiraju ostale normalne vozaće, jer su potonji onda prisiljeni voziti slalom med kokoškama i onda se te iste buju još i čudile i doma pričale kak to ni normalno, kak su ti šoferi bezobrazni , ma sigurno isfrustrirani sredovječni mužeki pa zamislite svi se voze cik cak, pa kaj ih nisu naučili u autoškoli u 20 stoljeću da je to nepropisno itd itd ...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promet
« Odgovori #588 : Svibanj 05, 2011, 05:07:42 poslijepodne »
Namjerno nisam reko da je ovaj drugi vozac iz siska bila ustvari vozacica... jer sam znao da feministkinje nikad ne spavaju...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #589 : Svibanj 05, 2011, 11:30:40 poslijepodne »
Vegi,ti si babomrd... babomrzec. (Kaj sem ono štel povedati?  :D )
Samo napadaš te bogečke sirote ofarbane f plavo kaj nagajnaju svoje pešojiče 206/7.

"-Kako nerade ni svetla ni migavci!?
Migavce ti ja nikada nepalim a svetla bi se morala sama upalit."
Ovo je muš rekel...  ;D
wwwg tablice

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #590 : Svibanj 06, 2011, 01:35:27 prijepodne »
Štajaznam. Mene skoro nikad baš neka "plava" ne naživcira. Uglavnom su spore i predvidljive. Realno da ih je 20 na cesti, izgubio bi manje od 5 minuta na trajanju vožnje.

Recimo, oni koji me najčešće ubiju u pojam su vozači koji misle da je ona polužica s lijeve strane volana za ukras, koji izgube strpljenje ako se ne zaletim na crveni semafor (10 dodatnih bodova ako me prestignu, zakoče na crveno, i onda ja moram zbog njih kočiti umjesto da se taman dokotrljam na zeleno), koji mi se ubace u rupu koju ostavim da ne moram sjedati na kočnicu svaki put kada kolona ispred mene uspori, majmuni s kineskim ksenonima, idioti koji voze slalom preko tri trake da bi se pomakknuli 10 metara naprijed, budale koje nikada nisu čule za razmak...

Uglavnom sve većinom muškarci, obično mlađi.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #591 : Svibanj 06, 2011, 06:41:59 prijepodne »
... da se nadovežem ... idioti, kreteni ... sa upaljenim maglenkama u bilo koje doba dana i nekakvim plavim lampicama, sa spuštenim staklima na prozorima i preglasnom muzikom, u stvari, kad čujem cajkanje, je to muzika ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promet
« Odgovori #592 : Svibanj 06, 2011, 07:55:15 prijepodne »
Štajaznam. Mene skoro nikad baš neka "plava" ne naživcira. Uglavnom su spore i predvidljive. Realno da ih je 20 na cesti, izgubio bi manje od 5 minuta na trajanju vožnje.

Recimo, oni koji me najčešće ubiju u pojam su vozači koji misle da je ona polužica s lijeve strane volana za ukras, koji izgube strpljenje ako se ne zaletim na crveni semafor (10 dodatnih bodova ako me prestignu, zakoče na crveno, i onda ja moram zbog njih kočiti umjesto da se taman dokotrljam na zeleno), koji mi se ubace u rupu koju ostavim da ne moram sjedati na kočnicu svaki put kada kolona ispred mene uspori, majmuni s kineskim ksenonima, idioti koji voze slalom preko tri trake da bi se pomakknuli 10 metara naprijed, budale koje nikada nisu čule za razmak...

Uglavnom sve većinom muškarci, obično mlađi.

Ovo si dobro reko, eto, to je to... :)

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #593 : Svibanj 06, 2011, 08:32:41 prijepodne »
Slažem se sa svim navedenim i iznesenim, ne odobravam ja takav balavanderski pristup vožnji al još uvijek mi sve to manje smeta od iritantnih umišljenih naperlitanki. Nemam običaj ni psovati ni trubiti ni guziti im se na rit, al prežvakat ta njihova 500meterna prestrojavanja kad žmiga i žmiga i žmiga ,a nikak se prestrojiti, pristojno je i pustim i ostavim ispred mjesta, a kokoš nikak da se prestroji, a onda kad jedva kljucnem po trubi da joj skrenem pozornost i dam znak da je puštam, onda to balavanderica krivo protumači i lepo mi pokaže srednji prst..i kak neš pizdil onda  >:(

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promet
« Odgovori #594 : Svibanj 06, 2011, 06:04:30 poslijepodne »
Slažem se sa svim navedenim i iznesenim, ne odobravam ja takav balavanderski pristup vožnji al još uvijek mi sve to manje smeta od iritantnih umišljenih naperlitanki. Nemam običaj ni psovati ni trubiti ni guziti im se na rit, al prežvakat ta njihova 500meterna prestrojavanja kad žmiga i žmiga i žmiga ,a nikak se prestrojiti, pristojno je i pustim i ostavim ispred mjesta, a kokoš nikak da se prestroji, a onda kad jedva kljucnem po trubi da joj skrenem pozornost i dam znak da je puštam, onda to balavanderica krivo protumači i lepo mi pokaže srednji prst..i kak neš pizdil onda  >:(

tvoja naivnost je bezgranicna... zena zaboravila ugasiti zmigalo :)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #595 : Svibanj 06, 2011, 09:53:23 poslijepodne »
Sad bi ti zabiberil + f karmu da toga još ima!
Al si zabil maglenke...I duga svetla...I jaro kaj mi se od Siska do Gorice vozi na štosdemferu i ze se tri retrovizore me * svetlima...Vozače mercedesa kaj se očeju f 5-e popeti na breg,tak da moram dvaput vuz breg brenzati...Pajdo kaj mi se vozi ko priljepak na riti jel mu se kakti žuri a da me prestigne onda još spod ograničenja i više mu se ne žuri...Pajdo kaj me prestigne v "luuuuuud" slalomu a za 50 metri skreče levo a onda mi dva lepo čekamo da se sprazni kolona v kontra trake a * se zavleče v zic da se v nijenomu retrovizoru nevidimo...

A imam i ja svoje 5 minut,kak i za fašnik.

... da se nadovežem ... idioti, kreteni ... sa upaljenim maglenkama u bilo koje doba dana i nekakvim plavim lampicama, sa spuštenim staklima na prozorima i preglasnom muzikom, u stvari, kad čujem cajkanje, je to muzika ?
Ja mislim da mu to kotač tuče po blatobranu...

trubiti
Ak nekaj čoveka more hititi v "črleno" onda je to "trubica".

zaboravila ugasiti zmigalo :)
Il kad penzič "tera prava kola" audi 80 od Robne do AKM z desnem "migavcem".
wwwg tablice

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #596 : Svibanj 15, 2011, 11:21:36 poslijepodne »
U bemu, danas sam se na 100 kilometri čak tripu zahebo u procjeni i nebi me to tak bolelo nego sve na ovih zadnji 10 km od silaska kod Buzina do Gorice.
Kišica pada i vlečem se za nekakovim  40 na sat. Procijenil sem , trkeljaju se ispred babe i pak koće kolotećinu urednog prometovanja i još sem to glasno skomentiral v autu , kad ono dok sem ih prestigel, ispalo da promet kočiju bapci s pimpekimi. U jesem dobil špotanciju od s desna ...skoro ko pa tu na forumu od već znate koga.. ;D :D

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #597 : Svibanj 31, 2011, 08:54:32 prijepodne »
Ponovno je netko razmrdao semofore u Mlaki pa se stvaraju gužve u oba smjera.
Jel moguće da to nitko od nadležnih ne primjećuje?
Čemu svi ovi radovi i prometna poboljšanja ako se može dogoditi da se po podešenju semofora mrda kak se kome ona stvar digne. >:(

Bilaj

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #598 : Svibanj 31, 2011, 09:32:56 prijepodne »
Ponovno je netko razmrdao semofore u Mlaki pa se stvaraju gužve u oba smjera.
Jel moguće da to nitko od nadležnih ne primjećuje?
Čemu svi ovi radovi i prometna poboljšanja ako se može dogoditi da se po podešenju semofora mrda kak se kome ona stvar digne. >:(

Je fakat danas je bila gužva skro do aerodroma što nisam vidio veće nego vrijeme.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #599 : Svibanj 31, 2011, 09:43:58 prijepodne »
Semofori u Mlaki su razmrdani još od petka poslijepodne,  stoga mi i je čudno da to nitko od nadležnih ne primjećuje. No eto možda kaj pomogne ovo piskaranje pa glas dojde i do nadležnih.