Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295621 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #465 : Siječanj 05, 2011, 06:16:08 poslijepodne »
Tko je rekao da su sigurni? Smarta ne bih vozil ni da mi ga poklone. Radije bih išel pješke...

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #466 : Siječanj 06, 2011, 01:49:34 prijepodne »
Sve to, jedino se moze praksom nauciti a i sa time da si polozio ispit u nekim ranim godinama zivota, dok imas hrabrosti jos svasta probati i napraviti. Sto se duze odlaze polaganje vozackog, to su osobe sve losiji i losiji vozaci.

Sa ovim boldanim ne da se slažem, nego je to doslovno tako, a i lako je dokazivo i objašnjivo.

Ja sam svojedobno, tamo 1983.-e, polagao na Stojadinu. Moj instruktor (gosp. Marinko Bošnjak, tada već ex-vozač rallyja i cestovnih utrka), iz auto-škole "Sveučilište" (jedno dvorište na istočnoj strani Trga Maršala Tita u Zagrebu), imao je - kao i svi instruktori tamo - dva auta, oba Stojadina. Jedan je bio razvaljen total, i on je služio za prve sate, dok se nisi dokazao da razlikuješ papučice pod nogama i znaš mijenjati brzine. Onda se prelazilo na onaj noviji, koji je bio pojam...

No mnoge auto-škole su imale Fićeke, i tada si sa Fićekom bio faca, tko se je znao voziti - nije mu puno trebalo da bude "gazda" na cesti, i mogao si preteći mnoge. Dobro sređen Fićo je bio san mnogih mladih vozača... i dobar vozač je sa njime činio čuda. Loš vozač je i u Mercedesu izazivao negodovanja...
Što fali  Stojadinu i Fićeku? 
Po meni ništa.   
Možeš poginuti i u njima,a možeš i u Mercedesu i Ferrariju.
Koliko košta servis Mercedesa? Nekih 5000 kn.
Stojadin i Fićo- 25 kn filter zraka, 25 kn filter ulja,svječice 50 kn(4 kom), ulje 4 litre 100 kn.Ukupno 200 kn.
Pa birajte što ćete voziti i što ćete plaćati.


Crash Test Betwen old and new cars.mpg

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #467 : Siječanj 06, 2011, 11:44:15 prijepodne »
Smart,  Yaris i Micra su  onda  sigurni jer nisu proizvedeni  u   Srbiji  kao krntija i smeće  od  jugića???? :D

Daj nemoj više pričati gluposti. Ak se u nekaj ne kužiš, onda šuti. Ili bar probaj - ako to možeš - bar jednom promozgati o elementarnoj logici nečega prije negoli počneš pisati. I prije toga pročitaj ono kaj ti pišemo, to su dobre natukn ice za razmišljanje.

Nitko nije spomenuo Srbiju - nevažno je gdje se automobil proizvodi. Ono što je bitno je količina stručnog znanja, tehnologije, najnovijih znantsveno-tehničkih dostignuća i sigurnosnih standarda ugrađenih u automobil. Dapače, mogu reći da su svi, koji nisu poštovali bilo što od toga, propali, i oni koji nisu znali raditi automobile kako se to treba raditi - više ne postoje. Srpska Crvena Zastava je sa svojim idejama, izvedbama i tehnologijom propala (iako temeljno nikada vlastitu nisu ni imali), pa životare kao partner Fiata (što su oduvijek više-manje i bili) u proizvodnji nekih ne baš najnovijih modela Fiata za istočna tržišta.

Smart, Yaris i Micra su moderni automobili, koji zadovoljavaju najnovije sigurnosne, ekološke i sve ostale tehnološke standarde današnjih automobila. Znači, naspram njih, Zastavina vozila jesu smeće, krama i otpad. I smećem ih ne čini mjesto proizvodnje, nego nedostatak bilo čega što bi ih moglo svrstati u moderna, sigurna, ekološka ili tehnološki napredna vozila. Bespovratno su zastarjela - Yugo je to bio i onda kada je predstavljen pred ohoho godina, a kamoli da to nije danas!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #468 : Siječanj 06, 2011, 11:53:40 prijepodne »
Tko je rekao da su sigurni? Smarta ne bih vozil ni da mi ga poklone. Radije bih išel pješke...

Smart je vrhunski tehnološki proizvod. Vozio sam ga, i mogu reći da je vrlo poseban, no svakako je u svojoj klasi i za svoju veličinu 100x sigurniji, kvalitetniji i sve ostalo od bilo kojeg Zastavinog vozila.

Mene osobno kod Smarta malo "štreca" jedan poseban osjećaj, jer je on izvana mali, i vožnja u njemu stalno ima određeni osjećaj nesigurnosti, kao da ću taj tren ispasti van kroz prednje staklo. Tko se može pomiriti sa takvim osjećajem, ili ga isti uopće ne muči, u Smartu ima jedan perfektan gradski auto. Osobno sam navikao uvijek voziti velike kante (4,5 metara minimum), jer preferiram komfor i luksuz, kao i snagu i brzinu, no da živim u gradu i da bar 90% svojih potreba za vožnjom imam unutar gradskih gužvi i svih ostalih problema spojenih sa njom (naravno, i da imam dovoljno novca za drugi auto u obitelji tog tipa), Smart bi bio maltene na samom vrhu mog izbora. Jer mu - za gradske namjene - u sigurnosnom, ekološkom, tehnološkom i svakom drugom pogledu - baš ništa ne fali.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #469 : Siječanj 06, 2011, 11:57:27 prijepodne »

ima jedan vic o tome:

Bili tehnolozi iz Crvene Zastave u Japanu u jednoj tvornici vozila te su vidjeli kako radnici na kraju radnog dana u jedan auto zatvaraju mačka. Čudiše se zašto, a japanci kažu:

"Ako mačak crkne do jutra, auto je dobar."

Na uzvratnom posjetu japanaca u Crvenu Zastavu čudiše se japanci istom postupku te pitaše zašto zatvaraju mačka u jugića,
 na što srbijanci kažu:

"Ako ne pobjegne do jutra, auto je dobar."
 :D :D :D



Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #470 : Siječanj 06, 2011, 12:09:44 poslijepodne »
Most je baš taj osečaj sigurnosti nekem povod il uzrok da se voze z druge strane svoje mogučnosti i mogučnosti svega auta.Da je v Finske uvedena Škola sigurne vožne ko obavezna mesto da broj nesreče opadne on je porasel i to baš pri onemi kaj su tu školu kakti završili.(Izvor AMC,ak su drugi lagali mene i ja lažem vas...)
Kaj se mercedesa dotikavle,saka čast autu,al to voze il penzioneri il oni kaj se voze penzionerski.
Kaj je važno?Da znaš de su granice tebe ko vozača i de su granice auta kaj ga nagajnaš.

Kaj se pak dotikavle mase auta kaj ju je Anđo spomenul;važna komponenta pri mase i sudaru je ono kaj stručnaki zoveju usporenje.Pri sudaru auta od tone i pol i auta od 0.8 tone leži auto ima vekše usporenje i z tem vekše sile deluju najnega i sukladno z tem i na vozača il putnike.

Crash test Opel Corsa vs Mercedes
Crash test Opel Corsa vs Mercedes

Za ove dva renolčeke neznam tera jem je masa,čisto sumlam da je noveši leži,a osim toga stari je bole tumflast od novoga teri je špičast pak se čini da je zišel pod staroga.

Teri je najgušči uzrok saobračajki pri nami?
Prevelika brzina...
« Zadnja izmjena: Siječanj 06, 2011, 12:13:51 poslijepodne kuntakinte »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #471 : Siječanj 06, 2011, 12:11:29 poslijepodne »
Stanje sigurnosti cestovnog prometa u 2009. godini
14. siječanj 2010. objavljeno u 00:00

Pokazatelji stanja sigurnosti cestovnog prometa u Republici Hrvatskoj u protekloj godini, u odnosu na prethodnu, 2008. godinu, govore da je:

smanjen ukupan broj prometnih nesreća za 3 120 ili 5,8 posto,
smanjen broj nesreća s poginulim osobama za 96 ili 16,4 posto,
smanjen broj nesreća s ozlijeđenim osobama za 535 ili 3,4 posto,
manji broj poginulih osoba za 120 ili 18,1 posto (2008. - 664, 2009. - 544),
broj teško ozlijeđenih osoba smanjen za 144, odnosno za 3,6 posto,
broj lakše ozlijeđenih osoba smanjen za 464 ili 2,5 posto.
 
Više vozača - manje poginulih

Od ukupnog broja smrtno stradalih sudionika prometnih nesreća njih 341 (62,7 posto) preminulo je na mjestu nesreće, 58 (10,7 posto) pri prijevozu do zdravstvene ustanove, a 145 (26,6 posto) u razdoblju od 30 dana od prometne nesreće.

Ovoliki broj smrtno stradalih u prometnim nesrećama u Republici Hrvatskoj je na razini davne 1965. godine. Istodobno, i ostali pokazatelji su na najnižoj razini unatrag petnaestak godina. Treba naglasiti da su ova smanjenja postignuta u uvjetima stalnog povećanja broja vozila i vozača na hrvatskim cestama i povećanja ukupnog obujma prometa na cestama. I strani državljani zastupljeni su u značajnom broju u prometnim nesrećama i stradavanjima u njima, odnosno, sudjelovali su u 15,8 posto prometnih nesreća koje su se dogodile na području Republike Hrvatske, a među smrtno stradalima njih je oko 10 posto.

Najteže prometne nesreće događaju zbog ljudskih pogrešaka, odnosno, grubog kršenja prometnih pravila i nepoštivanja prometne signalizacije. I dalje je glavni uzrok smrtnog stradavanja brzina pa je zbog nepoštivanja njenog ograničenja ili neprilagođivanja brzine uvjetima na kolniku, poginulo preko 56 posto ukupnog broja poginulih osoba. Do smrtnih stradavanja, u 36,6 posto slučajeva došlo je prilikom slijetanja vozila s kolnika itd.

Smanjen je i broj prometnih nesreća i stradavanja u njima koje su prouzrokovali mladi vozači (osobe od 16 do 24 godine), što i nije čudno s obzirom na ukupno smanjenje. Smanjio se i udjel u svim nesrećama i stradavanjima koje je prouzrokovala ova skupina vozača.

Više podataka o prometnim nesrećama i stradavanjima pročitajte na: Stanje sigurnosti cestovnog prometa u 2009. godini.
...
http://www.mup.hr/31798.aspx

-

Stanje sigurnosti cestovnog prometa u 2009. godini.
...
-najviše osoba je smrtno stradalo prilikom slijetanja vozila s ceste – 36,6%, sudara vozila iz suprotnih smjerova – 21,1 %,
naletom na pješake - 17,3%, itd.
...
-najviše osoba je smrtno stradalo zbog nepropisne i neprilagodene brzine – 56,1%, zbog nepoštivanja prednosti prolaska 5,9 %,
zbog nepropisnog pretjecanja 3,7%, itd.

http://www.mup.hr/UserDocsImages/topvijesti/godina2010/sijecanj/stanje_sigurnosti_cestovnog_prometa_u_2009.pdf
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #472 : Siječanj 06, 2011, 12:12:36 poslijepodne »
MUP_TV_192
Kanal korisnika muptv192
...
Pridružio se:21. Rujan 2010
Posljednji datum posjeta:prije 1 tjedan
Pretplatnici:243
Web-lokacija:http://www.mup.hr/

SLUŽBENI KANAL MINISTARSTVA UNUTARNJIH POSLOVA REPUBLIKE HRVATSKE
O meni:
 
Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske obavlja poslove koji se odnose na:

- poslove policije i kriminalističke policije i to zaštitu života i osobnu sigurnost ljudi i imovine, sprječavanje i otkrivanje kaznenih djela;
- pronalaženje i hvatanje počinitelja kaznenih djela i njihovo privođenje nadležnim tijelima;
- održavanje javnog reda i mira te zaštitu određenih osoba, građevina i prostora;
- obavljanje kriminalističko-tehničkih poslova i vještačenja;
poslove sigurnosti prometa na cestama;
- nadzor državne granice;
- kretanje i boravak stranaca te njihova prihvata;
putne isprave za prelazak preko državne granice;
- održavanje javnih okupljanja;
državljanstvo;
- izdavanje osobnih iskaznica, prijavljivanja prebivališta i boravišta građana;
- izdavanje vozačkih dozvola i registracije motornih vozila;
nabavu, držanje i nošenje oružja i streljiva;
eksplozivne tvari;
- poslove specijalne policije te nadzora nad radom zaštitarskih tvrtki.

Ministarstvo obavlja i druge poslove koji se odnose na:
- vođenje evidencija i statistike iz područja unutarnjih poslova; sustav informiranja u području unutarnjih poslova; obrazovanje i usavršavanje službenika unutarnjih poslova.

Ministarstvo obavlja i druge poslove koji su mu stavljeni u nadležnost posebnim zakonom.

Rodni grad:Zagreb, Ulica grada Vukovara 33
Zemlja:Hrvatska

http://www.youtube.com/user/muptv192#p/a

Čudesa božja...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #473 : Siječanj 06, 2011, 12:17:06 poslijepodne »
Nitko nije spomenuo Srbiju - nevažno je gdje se automobil proizvodi. Ono što je bitno je količina stručnog znanja, tehnologije, najnovijih znantsveno-tehničkih dostignuća i sigurnosnih standarda ugrađenih u automobil. Dapače, mogu reći da su svi, koji nisu poštovali bilo što od toga, propali, i oni koji nisu znali raditi automobile kako se to treba raditi - više ne postoje.
...

Kaj ti nisi rekel na starem forumu da bi kupil Tatu za šaku kune (jel za te penezi...) ?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #474 : Siječanj 06, 2011, 12:27:30 poslijepodne »
Jesam - samo kaj je Tata jedan od najvećih svjetskih proizvođača, koji u svojim vozilima barata sa svim najnovijim tehnologijama (bazirana na američkim osobnim i terenskim modelima - Jeep). Iako Tata kod nas nije poznata, a i malo je "odbojna" zbog činjenice da se proizvodi u Indiji, u zapadnoj Europi je ima, prisutna je, pogotovo sa svojim osebujnim terenskim programom.

Ženina kolegica ima Tatu - kupili rabljenu, i već je nateravaju kak vrag grešnu dušu skoro 10 let - i dalje je sve ajnc a. I ja bih ju vozio bez problema. Samo kaj mi se neda gnjaviti sa uvozom... a za relativno malo penez dobiš robustan i kvalitetan auto sa svim potrebnim unutra...
« Zadnja izmjena: Siječanj 06, 2011, 12:34:36 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #475 : Siječanj 06, 2011, 12:33:33 poslijepodne »
Čudesa božja...

Zakaj čudesa?

Stari poznati član broj 2 Zakona o policiji, sada Zakona o policijskim poslovima i ovlastima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #476 : Siječanj 06, 2011, 03:13:12 poslijepodne »
Ne član nek da su počeli misliti kak i mladi i da su prisutni onud kud se ovi smucaju.
Ideju podržavam,još samo da je koji "fini" domači edukativni video... ;)

Guy crashes without seatbelt (Benny Hill edit)
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #477 : Siječanj 06, 2011, 03:14:19 poslijepodne »
Tata Nano crash test by autocar.co.uk

Tata Nano takes a European level crash test at MIRA test facility. See all the crash pics at http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/AllCars/241500/

Najbolje ocijenjeni komentari

This video is great, because when you do a front crash test what you really want to see is the back of the car.
counterclockwise123 prije 2 mj. 94

I ne zgleda tak loše...Ak ga nisu frizerali...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #478 : Siječanj 06, 2011, 03:37:48 poslijepodne »
Pa nisam znal da ciljaš na Tata Nano - u tom slučaju i za te novce nebih gledao na ništa posebno. Auto koji sa klimom košta manje do 20.000 kuna, za odlazak do goričkog placa ili na ribe na kanal - zakaj ne? Pa i za ići do Zagreba na posel je sigurno i više nego OK.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #479 : Siječanj 06, 2011, 03:54:09 poslijepodne »
Top liste percepcije najboljih i najgorih auto-brandova u prosječnom američkom mozgu:

http://autos.yahoo.com/articles/autos_content_landing_pages/1652/ford-leads-in-the-factors-that-matter-most-to-car-shoppers/
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”