Autor Tema: Istočna obilaznica  (Posjeta: 15200 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Master

  • Gost
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #15 : Listopad 16, 2013, 07:33:44 prijepodne »
Čeka se nova vlast,ustvari najnovija .Dolazi s Marsa i ne krade,sposoba je i ima stav prema svima koji nam žele naštetiti.
 :D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #16 : Listopad 16, 2013, 11:11:28 poslijepodne »
*Š Obilaznicu.
Lepo je negdo napisal v komentare da se počelo talasati z otpirajnem iste :" EPP ".
Tak se moremo i divaniti za otpirajne A11 ZG-SK saki den dok nebu otprta. Čisto gublejne časa...
Jel do brojil kulko je bilo "čorak vesti" odkad je naš Gradonačelnik počel talas (posle anšlusa v Euniju)..?

Morete zutra pitati na sednice Tomicu Vidoviča. Kaj ne dela on v HC pod čijum je ingerencijum IO?
wwwg tablice

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #17 : Listopad 17, 2013, 09:09:51 prijepodne »
nemere to drugovi samo tako i brzo.

treba sve popisati, traziti odgovornost, jer, ima masa nedostataka, slamperaja , hrvatske pameti, i prije jurnjave  popraviti i traziti odgovornost.
za primjer, nadvoznjak u Petini/Crnkovec je poslije postavljanja asfalta i prve kise u stanju raspadanja..

zato, polako drugovi..nije hitno, sve manje se putuje prema zitnjaku , jer tamo se vise ne radi i nema posla niti ce ga uskoro biti.




Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #18 : Studeni 17, 2013, 09:42:40 poslijepodne »
I tako to trla baba lan da joj prođe plolitikantski dan i onda evo nama istočnog prilaza Zagrebu.
Otvoreno u miru i tišini bez pompi i pamfleta.
Promet  standardnom  Vg - Zg rasterečen maksimalno, do posla se stiže u neočekivano bržem vremenu. Vjerujem da su svi i Siščani  I Goričani ma svi koji rade na Žitnjaku isto tako odahnuli.
Konačno nakon dugog niza godina pozitivan pomak u prometu, a o tome ni riječi hvale na ovom forumu ni od kud ... sramota , glavno da se sere i serucka o nebitnom, a ono kaj malom čoveku život znaći od svekolikog forumskog miljea goli kura..no se nadam da nebu ta socijalpartijska družba zanavek tu lajala samo onda dok treba lajati na mesec.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #19 : Studeni 18, 2013, 07:49:51 poslijepodne »
Pa ja bih pokrenuo inicijativu da se napravi bista nekog zaslužnog, ali ne znam koga, tko bi to bio...  >:D  Tak da neš jamral kak smo nezahvalni...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline prvivozac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 50
  • Karma: +0/-0
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #20 : Studeni 19, 2013, 03:52:07 poslijepodne »
nakon što je stajala dovršena najmanje 4 mjeseca, i uz to što autocesta VG-ZG kasni s rokovima 6 godina i još nije niti se zna kad će biti gotova. a sve smo to mi platili i preplatili višestruko nekome da napravi.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #21 : Studeni 19, 2013, 03:57:25 poslijepodne »
Svejedno, viš da moramo biti sretni i zahvalni što je netko veliki dozvolio sam sebi da se uopće zamara sa željama stoke sitna zuba, koja treba biti sretna i da diše, a ne da se vozi... zahvalni smo Velikom Vođi što je svrnuo svoj sveti pogled na nas i dozvolio nam da ga hvalimo...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #22 : Studeni 20, 2013, 10:22:45 prijepodne »
Vidiš Vegi, bez uvrede ali ja smatram da je ovakvo otvaranje i ponašanje oko ove obilaznice kažnjivo ,a ne za pohvalu.


Sve se to bez obzira na okolnosti moglo napraviti na vrijeme, ali nije napravljeno. Dali namjerno ili ne , ne znam, no ne  vjerujem da je za sve trebalo toliko vremena, a račun na kraju ide nama svima na naplatu.


Slažem se sa tobom u onom dijelu koji se odnosi na prometno rasterećenje i olakšani dolazak u grad, ali zbog toga se taj dio i radio. Ovdje netko ipak nije odradio svoj dio posla, a sigurno je bio za to plaćen.
Koliko se nesreće u prometu i možda života moglo sačuvati da se promet rasteretio na vrijeme? Kad se stvar tako pogleda, sve izgleda malo drugačije.
Neka ovo bude primjer, kako ne treba raditi, a političarima opomena da su odabrani kao sposobni i vrijedni povjerenja, koje trebaju i opravdati. A kad je narod zadovoljan tada se ne štedi sa zahvalama.[size=78%] [/size]
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #23 : Studeni 20, 2013, 02:56:22 poslijepodne »
Slažem se sa tobom u onom dijelu koji se odnosi na prometno rasterećenje i olakšani dolazak u grad, ali zbog toga se taj dio i radio. Ovdje netko ipak nije odradio svoj dio posla, a sigurno je bio za to plaćen.

Koliko se nesreće u prometu i možda života moglo sačuvati da se promet rasteretio na vrijeme? Kad se stvar tako pogleda, sve izgleda malo drugačije.

Neka ovo bude primjer, kako ne treba raditi, a političarima opomena da su odabrani kao sposobni i vrijedni povjerenja, koje trebaju i opravdati. A kad je narod zadovoljan tada se ne štedi sa zahvalama.

Potpisujem do slova, odlično!  :)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kum

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 62
  • Karma: +0/-0
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #24 : Studeni 23, 2013, 12:25:55 poslijepodne »

Je obilaznica je v promet puščana. Je je. Samo kak se pešice ili z beciklinom prejde prek onoga nadvožnjaka koi stoji prek one Zg obilaznice.
Je to vam je tak

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #25 : Studeni 23, 2013, 01:12:59 poslijepodne »
... sad još samo postavi pitanje i zašto nemreš s biciklom po autoputu prema Karlovcu ili Slavonskom Brodu ...  Konačno da su završili i pustili je u promet, ali opet nekima nekaj smeta.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kum

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 62
  • Karma: +0/-0
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #26 : Studeni 24, 2013, 02:16:04 poslijepodne »

Kaj si se mam našel uvređen. Ja sem sam pital kak to da se nemre prek nadvožnjaka
pešice ili z beciklinom. (ak se baš oče morese no j...ga)
Za karlovec ili S. Brod se nemre iti pešice ili z beciklinom (moreš i tod ak baš očeš) zato kaj neso napravljene steze za pešake i becikline. A vidiš to na te obilaznice so napravljene ALI nekakveh par sto metrov z jene i druge strane nadvožnjaka su prekinjene i moreš se lepo-ak z beciklinom ili pešice očeš prejti prek nadvožnjaka.
Ak me boš i dale pital zakaj ne pitam za ovo il ono. Bum ti lepo napisal kak da dojdeš do nadvožnjaka med Petino i Kosnico.
Je to vam je tak

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #27 : Studeni 24, 2013, 03:34:08 poslijepodne »
... nisam se našel uvređen, nego ti pokušavam odgovoriti na tvoje pitanje .... po tebi bi bilo dobro da ide biciklistička staza sve do Zagreba, ovako uz friško otvorenu, od Gorice ? 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.