Autor Tema: ZET i lokalne linije  (Posjeta: 7985 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
ZET i lokalne linije
« : Svibanj 13, 2014, 04:43:28 poslijepodne »
Malami veli da ječula kak od 1.6.  ZET više ne vozi lokalne ,linije oko Gorice. Veli da bu ih preuzel neki drugi prijevoznik. Konkretno me zanima linija 305 za Turopolje. Jel neko zna otkud to i de ima kakva informacija o tomu?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: ZET i lokalne linije
« Odgovori #1 : Svibanj 14, 2014, 08:09:29 prijepodne »
Prvi glas, no mislim da bi se već trebalo odavno znati puno toga i da bi neki konkretniji glas, čak i službeni, bio odavno vani... no za svaki slučaj, uputio sam pisani upit putem ZET-ovog sajta slijedećeg sadržaja, pa ćemo vidjeti da li će i što će odgovoriti...

"Poštovani, u zadnje vrijeme ima govorkanja ljudi u selu kako su čuli da ZET od 01. lipnja ove godine više neće voziti lokalne linije oko Velike Gorice, već da će to preuzeti nekakvi privatnici, pa me zanima da li je to istina i sa kojim konkretnim informacijama raspolažete? Ukoliko je to istina - kako će to izgledati u budućnosti, a ako nije, da li će biti kakovih promjena u odnosu na sadašnje stanje voznog reda i prijevoznika?"
« Zadnja izmjena: Svibanj 14, 2014, 08:16:28 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Qwad

  • Gost
Odg: ZET i lokalne linije
« Odgovori #2 : Svibanj 14, 2014, 08:47:36 prijepodne »
Bit će to vrlo zanimljiva i skupa situacija za ljude koji putuju na posao i u školu, skroz do Zagreba. Trebat će kupovati dodatni pokaz ili kartu za drugog prijevoznika, a nije baš jeftiono. "Turist" koi vozi prema Suši (preko Čiča, Jagodnog i Ribnice) je skup, a nema autobuse opremljene kao ZET. Vrlo zanimljivo.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: ZET i lokalne linije
« Odgovori #3 : Svibanj 14, 2014, 09:15:18 poslijepodne »
Most vam bu smešno i bedasto za prečitati ali,.. a "Piculini autobusi"..? Nebi bilo prvi put da posle "reciklaže" ideja postane "podobna" tj. "naša".
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: ZET i lokalne linije
« Odgovori #4 : Svibanj 16, 2014, 08:37:08 prijepodne »
Odgovor stigao jučer:

"Poštovani,
Informacija nije točna.
Pozdrav!" 

Za Ured za odnose s javnošću
Goran Kekić,
Zagrebački holding d.o.o.
Podružnica ZET
Ozaljska 105, 10 000 Zagreb
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”