Autor Tema: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)  (Posjeta: 48010 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« : Rujan 28, 2009, 07:07:36 poslijepodne »
Velika Gorica opet sretna: Na lotu dobila 5 mil. kuna
Listić je uplatila žena koja se uzbuđeno javila u središnjicu Hrvatske lutrije. Da je igrala i pogodila slovo Supersedmice dobila bi 10,3 milijuna kuna
10:59 | 24.09.2009. | Piše: Tina Legin
Odmah ujutro gospođa nas je uzbuđeno nazvala i provjerila dobitne brojeve te uvjete podizanja novca. Budući da mora proći deset dana do podizanja dobitka, sigurno se do tada neće javljati. Znate, dobitnici rijetko zovu mjesta na kojima su uplatili listić jer žele ostati anonimni, objasnila je u četvrtak Nora Cecić, glasnogovornica Hrvatske lutrije. Sretna dobitnica je listić uplatila 31. kolovoza, pretplatom osam kola unaprijed,  u kiosku Smoking u V. Gorici u Ulici Ljudevita Posavskog 51. Osvojila je jackpot od 4,947.269 kuna odigravši jednostavni listić igre 7/39 od deset kombinacija. Da je odigrala Supersedmicu i prekrižila dobitno slovo A, osvojila bi ukupno 10,3 milijuna kuna. U Smokingu su rekli da je to prvi veći dobitak uplaćen u njihovoj poslovnici. Prodavačica bi, kaže, rado upoznala dobitnicu. Građani Velike Gorice nisu znali da se sreća ponovno osmjehnula nekome u njihovu gradu. U Velikoj Gorici su do sada izvukli više jackpotova nego u bilo kojem drugom hrvatskom mjestu. Posebno sretnim za uplatu ljudi smatraju kiosk Roko, u koji dolaze ljudi iz drugih dijelova Hrvatske samo da bi uplatili loto ili Bingo. Prema Zakonu o igrama na sreću, na dobitkena lutriji ne plaća se porez. Dobitnici uglavnom manji dio novca uzmu na ruke, a ostatak žele da im uplate na račun, rekli su u Hrvatskoj Lutriji.

NAJVIŠE DOBITAKA U GORICI

12 MILIJUNA KUNA - Listić je uplaćen 2007. u kiosku roko u velikoj gorici. nazivaju ga sretnim mjestom za uplatu

9,9 MILIJUNA KUNA - Na trgu kralja tomislava u v. gorici u lipnju 2009. uplaćen je listić u igri 7/39

6,5 MILIJUNA KUNA - Dobitni listić igre 7/39 uplaćen je u A.K. Miošića 64 u Velikoj Gorici početkom 2008.

700.000 KUNA - Listić s dobitnim jocker brojem uplaćen je u kiosku roko u lipnju ove godine.

http://www.24sata.hr/news/velika-gorica-opet-sretna-na-lotu-dobila-5-mil-kuna/137033/

Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča  O0 )

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #1 : Rujan 28, 2009, 08:23:38 poslijepodne »
Ma bolje se roditi bez quaaa nego bez sreće.... jer ako imaš sreće, quaaa će ti narasti!

Tako je i sa uplatom lota; ako te hoće, možeš uplatiti i samo jednu kombinaciju bilo gdje, i dobit ćeš... ne mislim da je ta statistika nešto posebno tajnovita ili čudna, neki grad bi u svakom slučaju trebao biti "najsretniji", a ispalo je, eto, da je to sada Velika Gorica... da je barem najsretnija, volio bih i ja...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #2 : Rujan 28, 2009, 09:53:07 poslijepodne »
Ajooj  ???
Ja sam se rodila bez quaaa, ali sam prilično sretna  :)
Nadam se ipak da bum i dalje dovoljno sretna da mi nikad ne naraste  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #3 : Rujan 28, 2009, 10:00:07 poslijepodne »
Ja sam se rodila bez quaaa, ali sam prilično sretna  :)
Dobraaaaaa!!! Sedi 5.

Tak ti je mene rekla jena;
-Ja kod kuće imam dva dokaza da sam se ________ ,od 12 i 14 godina.A gdje su tvoji?
-Paf... ???

Vrak ti babe,em imaju pamet,em imaju jezik i još na lotu dobivaju...Ja se selim nazat na Mars.
Dečki,to ni sladoled,da se razmemo... ;D

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #4 : Rujan 28, 2009, 10:18:42 poslijepodne »
Svi smo mi dobili đekpot kad smo domačeg dečka dobili za gradonačelnika.***em ti sreču!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #5 : Rujan 28, 2009, 10:26:48 poslijepodne »
Ja sam se rodila bez quaaa, ali sam prilično sretna  :)
Nadam se ipak da bum i dalje dovoljno sretna da mi nikad ne naraste  :)

Pa kaj bi se s tim mučila, iovak ga dobiš zabadaf... to je još veća sreća!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #6 : Rujan 28, 2009, 10:29:10 poslijepodne »
Dečki,to ni sladoled,da se razmemo... ;D

Nema veze, ja volim poliznuti...  ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #7 : Rujan 28, 2009, 10:31:10 poslijepodne »
Svi smo mi dobili đekpot kad smo domačeg dečka dobili za gradonačelnika.***em ti sreču!
Prave smo broje zaokružili,***em ti sreču!

Sleđ...  ;)

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #8 : Rujan 28, 2009, 10:36:16 poslijepodne »
Moramo iti na popravni :-[

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #9 : Rujan 28, 2009, 10:42:51 poslijepodne »
To bu nekakav jebeno kasni ispitni rok...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #10 : Rujan 28, 2009, 10:54:01 poslijepodne »
Nikad ni kasno da dobiš đekpot :) :)

shaka zulu

  • Gost
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #11 : Rujan 28, 2009, 10:57:34 poslijepodne »
Citat:
Jackpot opet u Gorici
--------------------------------------------------------------------------------
Prva jesenska milijunašica Hrvatske lutrije sa novih 4.947.269,35 na računu postala je velikogoričanka!

U četvrtak ujutro na blagajnu Hrvatske Lutrije telefonom se javila vidno uzbuđena igračica u želji da provjeri dobitnu kombinaciju i rokove za podizanje dobitaka. Vjerujemo da se radi o dobitnici iako to nismo u mogućnosti potvrditi sve dok igračica ne predoči potvrdu o uplati - kažu u Hrvatskoj lutriji.


31. kolovoza u 11:55 sati, na prodajnom mjestu poslovnog partnera "Smoking" u Velikoj Gorici, uplaćen je dobitni listić koji sretnoj igračici donosi JACKPOT u iznosu od 4.947.269,35 kuna.  Igračica je odigrala jednostavni listić od 10 kombinacija za 8 kola unaprijed na kojemu je ponavljala svoje sretne brojeve kroz nekoliko kombinacija. Tako je uz jackpot skupila još i  šest "četvorki" koji joj pridodaju neznatnih 151,26 kn na dobitak. Igračica nije prekrižila DA za igru Joker niti slovo za Super sedmicu. Da je kojim slučajem prekrižila slovo B za Super sedmicu, osvojila bi ukupno 10,3 milijuna kuna!

Izvor: Hrvatska lutrija
http://www.vgdanas.hr/default.aspx?Content=508

Pazi ovo;smoking.
Pozdrav iz Velike Gorice sa seksualnim aluzijama... ;) ;D

shaka zulu

  • Gost
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #12 : Rujan 29, 2009, 05:23:29 poslijepodne »
Utorak, 29.09.2009 09:37  Autor: Josipa Tonković   
 
Dijeli se sreća
"Sreća je potrebna našem gradu"
   

PETRINJA - U Petrinji se danas, u sklopu Tjedna mladih, dijeli sreća. Na ulazu na Tržnicu mladi su postavili štand na kojem se mogu kupiti sretne majice, ali i dobiti sretni glazbeni CD-i. Marija Ćorić jedna od organizatorica Tjedna, kazala je kako je već rano ujutro odaziv sugrađana bio zadovoljavajući.

 „Mislim da nije potrebno objašnjavati zašto je u gradu potreban štand sreće obzirom da su ljudi zapali u tešku melankoliju i nostalgiju za starim vremenima. Ne radi se ništa, pa smo mi odlučili napraviti nešto moderno i podijeliti sreću kapom i šakom“.

Po sreću je došla i Tanja Miljevič koja se počastila novom majicom, a rekla je kako je iznenađena dobrom inicijativnom mladih Petrinjaca. „Osjećam se puno sretnijom, a mislim da je u Petrinji potrebno puno više sreće. Dobro je da su se mladi organizirali i nešto napravili te mislim da je ovako nešto stvarno potrebno našem gradu“.

Za sreću je potrebno doći i popričati s mladima, upisati nešto u bilježnicu sreće, a sreća će se dijeliti do 11 sati.
[/URL
[url=http://www.petrinjskiradio.hr/content/view/6884/106/]http://www.petrinjskiradio.hr/content/view/6884/106/


shaka zulu

  • Gost
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)- Vizualni identitet
« Odgovori #13 : Prosinac 03, 2009, 08:24:13 poslijepodne »
...
Vizualni identitet   
 
Grad Kutina jedan je od prvih gradova koji se odvažio oblikovati svoj vizualni identitet kroz grafički dizajn. Vizualni identitet Kutine je jednostavan i složen. Osnovni predložak je inicijalno slovo „K“.Međutim, sama izvedba slova  je višeslojna i pojavljuje se u više grafičkih formi, boja i realizacija. Slovo K jednom ravnom tangentom i dva pravca koji ga pod kutom formiraju predstavljaju  stanoviti tlocrt urbanog prostora. Kada oko ovih ulica postavite objekte(kuće) i prirodu(stabla) sve postaje slikovito i jasno.

Izvedba u 3D formi je maketa plana gradskog naselja. Izvedba u 2D formi je tlocrtna slika. Jednobojna izvedba je konceptualna grafička slika raznolikog i sređenog geometrizma, poput čipa. Višebojna izvedba je shematska slika želja ili ciljeva civilizacijskog urbanog razvitka.Boje su odmjerene kao prirodne (zelene) i izvedene ( crveno-sive). Tipografija je razdvojena na grotesknu i serifnu. Aplikacije su raznolike kao umnožak više sadržaja ili tehnoloških mogućnosti izvedbe.

Slogan pod kojim se Grad Kutina želi pozicionirati glasi: KUTINA GRAD TEHNOLOGIJE.  Ovaj je slogan uključen u više aplikacija.

Grad Kutina je ovim projektom zacrtao svoje ciljeve u budućnosti koja je već počela.


Autor vizualnog identiteta Grada Kutine je profesor Boris Ljubičić


 
http://www.kutina.hr/tabid/186/Default.aspx



shaka zulu

  • Gost
Odg: Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)
« Odgovori #14 : Prosinac 06, 2009, 11:15:03 prijepodne »