Svakidašnje teme > Politika

Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije

<< < (36/36)

BobRock:

--- Citat: Sledgehammer - Srpanj 26, 2020, 04:01:07 poslijepodne ---Nama ne treba stranica, mi imamo četnike u Vladi do razine potpredsjednika...

--- Kraj citata ---

Pa to su ti tvoji državotvorci stavili srbe na vrh ... države. Kaj se onda koji kujac žališ?
Jesi bar onda od tvojih dobil... kaj je ono blio? Vodu ili kanalizaciju u selu? Jel se bar isplatilo prodati dušu vragu?

Sledgehammer:

--- Citat: BobRock - Kolovoz 06, 2020, 09:20:49 poslijepodne ---Pa to su ti tvoji državotvorci stavili srbe na vrh ... države. Kaj se onda koji kujac žališ?

Jesi bar onda od tvojih dobil... kaj je ono blio? Vodu ili kanalizaciju u selu? Jel se bar isplatilo prodati dušu vragu?
--- Kraj citata ---

Moji nisu sigurno, ja za komunističku bagru nisam nikada glasao, što podrazumijeva HZD, SDP, HNS i cijeli niz isprdaka i poltronskih strančica koje su same sebi svrha i nastalih od otpadnika povrijeđenog ega iz tih komunističkih stranaka, a definicija naive je da bi netko od onih iz tvojeg mentalnog kružoka radio bolje - jer ne bi, ista je to antihrvatska bagra i nesposobnost, posve ista ekipa koju ti meni stavljaš kao da su moji... u biti, interesantno je jedino kako jako veliki postotak Turopoljaca i dalje, od "silne pameti i sveznadarstva", ne zna dalje od komunista crvene i plave boje, pogledaš rezultate glasanja po selima i jasno ti je zašto je Velika Gorica (i osobito njezina okolica) - infrastrukturno i svakako drugačije - dno dna Zagrebačke županije, no još joj je i dobro... možda i predobro.

Tak da ja nisam dobil niš, niti budem, samo da mi se riješiti i te zemlje kaj je još imam u Turopolju i da taj festival primitivizma, kurčenja i bahate gluposti privedem kraju... jer tamo gdje ja sada živim (Dugo Selo) slobodno to mogu smatrati Frankfurtom naspram Velike Gorice i njezine okolice, najlakše opisive kao "rani Srednji vijek", zahvaljujući HDZ-SDP-HNS carevima po selima gdje je sve podređeno njima kao vladarima, jer njima je dobro, a raju.... koga boli kurac za raju uopće?? Javno dobro?? To je nešto za jelo ili netko trenira naivu malo pretjerano?...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju