Autor Tema: Križanje na ulazu u VG iz Siska  (Posjeta: 54690 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Križanje na ulazu u VG iz Siska
« Odgovori #135 : Lipanj 21, 2013, 07:08:15 poslijepodne »
Završava se desno skretanje na obilaznicu
...Iz Hrvatski cesta dobili smo potvrdu kako će radovi na skretanju s ceste D31 iz smjera Siska na istočnu obilaznicu prema Zagrebu biti završeni do kraja ovog tjedna.
...Iako se odmah po otvorenju obilaznice pokazalo da je traka za skretanje na obilaznicu prekratka, problem se krenuo rješavati dvije godine kasnije. Proširenje desnog skretanja najavljivalo se još u studenom prošle godine, a radovi vrijedni 670 tisuća kuna bez PDV-a, krenuli su u veljači ove godine. Radove su odgađali i zimski uvjeti, pa iako je rok bio 45 dana od početka, radovi završavaju ovoga tjedna.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/6897/zavrsava-se-desno-skretanje-na-obilaznicu.aspx

Jel ikaj prinami završeno za dobe?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Križanje na ulazu u VG iz Siska
« Odgovori #136 : Lipanj 24, 2013, 09:03:49 prijepodne »
Taj trak je gotov već skoro tjedan dana, vozio sam se po njemu cijelom dužinom i pred 4 dana, sve 5... jutros ekipa stoji po kišurini cca desetak auta u redu, svi ulaze u VG, ja lijepo desno na prazan trak za skretanje... nice!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”