Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Distributivni centar za voće i povrće

(1/4) > >>

Dibidus:
Pozdrav svima imam pitanje vezano za gradnju hladnjače što je za svaku pohvalu!
Zanima me da li je Distributivni centar za voće i povrće gradsko poduzeće?
Malo je, a malo nije, dijela je vlasnik grad, dio županija, dio neka zadruga, nije mi to baš jasno?!
I kakav je interes grada da sudjeluje u privatnoj investiciji? Ne znam slučaj u svijetu u kojem investitori u pogon koji je prvenstveno prodajnog karaktera  nisu ili proizvođači ili prekupci.
Ovdje imamo slučaju da se uslugom skladištenja i prodajom tržišnih proizvoda bave gradovi i županije?! Zvuči mi kao privatni biznis financiran kroz đep poreznih obeznika.
Zašto se  zadruzi nisu dali novci, pa nek si grade i distributivni centar i hladnjaču, i nek prodaju voće i povrće i zarađuju novac. Bilo bi poštenije nego ovak.

kuntakinte:
To ti je jednak kak i teri je interes komunalnoga poduzeča tero se primarno bavi z pobirajnem smetja i distribucijum vode da ide delat novi trgovački centar...A na starem su trebali samo kombajnerati penezi.
S tem da je novi totalno smetje,propuhana,nikak je napravlen,i most više 80% ni popunjen il prodan a prešlo je samo cca. 15 let.Podzemna garaža opče ne dela,na platou teri je trebal biti park i ni predviđen za parkerajne se parkera a paperi su "na sudu u fioci",direktor v ludačnice,poduzeče najprvo v stečaju pak na bubnu... i trakavica još navek ni gotova.(Fala mister x.)
"Đekna još nije umrla a kada će nezna se..."
A ovi kaj ga,DCVP,sat kakti delaju su prigovarali za "Piculine autobuse".Ak ovde nevide paralelu...
Nis baš čital od slova do slova;jel Jaca dala zemlu Gradu il privatnikom?

Trebali bi ga most napraviti na kotače.Tak da more pratiti ove HDZove jabučnjake kaj se sele spred i po A11.
 ;D

Dibidus:
Koliko ja znam zemlju je država dala zadrugi na korištenje, a ostalo grad Gorica i županija ...

Muha:

Radovi Distributivnog centra prema riječima gradonačelnika napreduju predviđenim tempom i njihov završetak se očekuje u listopadu kada bi hladnjača trebala biti spremna za prihvat voća i povrća.



Koliko će ljudi naći egzistenciju u Distributivnom Centru?....gdje i kad će biti objavljen natječaj za radna mjesta?

kuntakinte:

--- Citat: Muha - Kolovoz 10, 2011, 02:19:27 poslijepodne ---Radovi Distributivnog centra prema riječima gradonačelnika napreduju predviđenim tempom i njihov završetak se očekuje u listopadu kada bi hladnjača trebala biti spremna za prihvat voća i povrća.
--- Kraj citata ---
Tera hladnjača?!?

--- Citat: ---U prvoj fazi distributivnog centra,koja bi trebala biti dovršena do jeseni,gradi se upravna zgrada sa sortirnicom...
http://www.forumgorica.com/grad-velika-gorica/gospodarske-zone-u-velikoj-gorici/msg31962/#msg31962
--- Kraj citata ---

--- Citat: Muha - Kolovoz 10, 2011, 02:19:27 poslijepodne ---Koliko će ljudi naći egzistenciju u Distributivnom Centru?....gdje i kad će biti objavljen natječaj za radna mjesta?
--- Kraj citata ---
Kaj misliš da ga delaju sebe il tebe?
Kaj če jem natečaj kad je to privatna firma.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju