Svakidašnje teme > Obitelj i društvo

Homofobija u Hrvatskoj

<< < (2/60) > >>

Sledgehammer:
Pa zato jer je to što veliš normalno u svakoj zemlji, no političari čine uslugu toj manjini, pa na kraju ispada da se većina mora boriti protiv onih koje je izabrala, jer ti isti ne služe njima - nego manjini!

Logika stvari je da onaj koji želi promijeniti zakon neka i skupi potpise i pokrene proces, no kod nas je - kao i sve ostalo - potpuno obrnuta situacija, kod nas većina mora skupljati potpise da obrani postojeće zakone!

To je nonsens par excellance, glupost kakve ima samo u Hrvatskoj...

Na stranu sada da su političke elite same donijele izuzetno teške uvjete za sve one koji bi se mogli boriti protiv političarske samovolje i ponašanja da su bogomdani i savršeni, pa je kod nas potrebno sakupiti potpise 10% biračkog tijela (na stranu sada što ni sama država nema pojma koliko ima birača, no zna da je postojeći popis i brojka potpuno netočna i nelogična!, no to ih ne smeta nimalo...), dok je u daleko većim zemljama potrebno sakupiti neusporedivo manje da bi političari reagirali na puls naroda...

Npr, Austrija ima dvostruko više stanovnika od Hrvatske, no tamo je za vlast obavezan svaki referendum kojega potpiše 9000 (slovima: devet tisuća) građana, u Hrvatskoj za to treba i 55x više potpisa, znači u odnosu na broj stanovnika 110x su teži uvjeti da bi političar saslušao (ukoliko mu poštovanje vlastitih zakona uopće padne na pamet mimo njegove samovolje!) glas naroda...

Još jedan nonsens par excellance, još jedna glupost kakve ima samo u Hrvatskoj, gdje je i to dokaz diktatorskog mentaliteta vladajućih elita...

BobRock:
Bedastoće.

Po ponašanju nekih pojedinaca idete sad suditi o svim pederima. Ma kaj ja velim suditi? Pa očito da se o njima već sudilo, sad je to za neke očito samo potvrda da su pederi bolesni i "bad guys". I da je to potvrda da su cijelo vrijeme sa takvim svojim mišljenjem bili u pravu.

Žalosno je kaj se u nekim glavama nalazi tako malo tolerancije.

Ja takve radikalne energije vidim više kod onih kaj skupljaju potpise, tak da se ne bi ni malo čudil da su baš oni to sve izscenirali samo da se o pederima loše piše. Pa samo njima to sad kaj se dogodilo ide zapravo na ruku. Ak su to napravili pederi onda su to stvarno budale. Jer da sam ja sam kojim slucajem peder, ne bi mi na pamet palo da ciljano ulazim u konflikt sa konzervativnom većinom, ne zbog straha od batina već radi krivog signala kojeg time šaljem. Ako tražim toleranciju prema mom opredjeljenju onda se ne mogu bas suprotno tome ponašati.

Zato mi je sve to posebno sumnjivo.

A vama je to potvrda.

I ko sad ima predasude, a ko kritički razmišlja?

A dodatno mi je čudno kaj je piše da je taj neki peder napisal 'Isus voli pedere'. Čudno mi je kaj su baš koristili taj izraz "peder", koji se više koristi kao karakterna osobina nego seksualna orijentacija.

Meni sve to smrdi na laž.

Sledgehammer:

--- Citat: BobRock - Svibanj 15, 2013, 10:40:58 poslijepodne ---Bedastoće. Po ponašanju nekih pojedinaca idete sad suditi o svim pederima.
--- Kraj citata ---

Očigledno nisi čitao sa razumijevanjem, jer nitko to nije rekao, ali je realnost - koju je u konkretnom slučaju potvrdilo puno očevidaca - takva kakva je, i siguran sam da to nisu izdvojeni slučajevi, nego drsko, bahato i smišljeno podmetanje i organizirani nered u cilju miniranja referenduma, jer je isti krucijalan za ciljeve pedera. Ako on prođe, oni će sa svojim interesima postati potpuni outsideri za ikakvu zakonsku regulatiuvu mimo one koja postoji sada.


--- Citat: BobRock - Svibanj 15, 2013, 10:40:58 poslijepodne ---Žalosno je kaj se u nekim glavama nalazi tako malo tolerancije.
--- Kraj citata ---

Čudno kako to vidiš samo - kao i naši bajni prodani političari - samo kada je riječ o uvijek jednoj te istoj strani, dok u suprotnom slučaju ne vidiš ništa... toliko o toleranciji.


--- Citat: BobRock - Svibanj 15, 2013, 10:40:58 poslijepodne ---Ja takve radikalne energije vidim više kod onih kaj skupljaju potpise, tak da se ne bi ni malo čudil da su baš oni to sve izscenirali samo da se o pederima loše piše.
--- Kraj citata ---

Ti, očito, imaš malo žešćih problema s mozgom... jer upravo takova akcija nekakvoj apsolutnoj većini nije potrebna.


--- Citat: BobRock - Svibanj 15, 2013, 10:40:58 poslijepodne ---Ak su to napravili pederi onda su to stvarno budale.
--- Kraj citata ---

A nego tko je to napravio nego pederi??


--- Citat: BobRock - Svibanj 15, 2013, 10:40:58 poslijepodne ---Zato mi je sve to posebno sumnjivo.
--- Kraj citata ---

Zašto misliš da su oni obrazac nečeg pozitivnog i pametnog, tumačiš kao da oni ne mogu pogriješiti ili krivo procijeniti... čim se šilje u dupe oni su već kriva procjena i greška po sebi...


--- Citat: BobRock - Svibanj 15, 2013, 10:40:58 poslijepodne ---Čudno mi je kaj su baš koristili taj izraz "peder", koji se više koristi kao karakterna osobina nego seksualna orijentacija.
--- Kraj citata ---

Ne znam sudiš li u tome po sebi, no da pratiš sva događanja na tu temu znao bi da su pederi sami sebe ponosno nazivali pederima u svojim paradama na svojim transparentima....

Master:

--- Citat: BobRock - Svibanj 15, 2013, 10:40:58 poslijepodne ---Bedastoće.

Po ponašanju nekih pojedinaca idete sad suditi o svim pederima. Ma kaj ja velim suditi? Pa očito da se o njima već sudilo, sad je to za neke očito samo potvrda da su pederi bolesni i "bad guys". I da je to potvrda da su cijelo vrijeme sa takvim svojim mišljenjem bili u pravu.

Žalosno je kaj se u nekim glavama nalazi tako malo tolerancije.

Ja takve radikalne energije vidim više kod onih kaj skupljaju potpise, tak da se ne bi ni malo čudil da su baš oni to sve izscenirali samo da se o pederima loše piše. Pa samo njima to sad kaj se dogodilo ide zapravo na ruku. Ak su to napravili pederi onda su to stvarno budale. Jer da sam ja sam kojim slucajem peder, ne bi mi na pamet palo da ciljano ulazim u konflikt sa konzervativnom većinom, ne zbog straha od batina već radi krivog signala kojeg time šaljem. Ako tražim toleranciju prema mom opredjeljenju onda se ne mogu bas suprotno tome ponašati.

Zato mi je sve to posebno sumnjivo.

A vama je to potvrda.

I ko sad ima predasude, a ko kritički razmišlja?

A dodatno mi je čudno kaj je piše da je taj neki peder napisal 'Isus voli pedere'. Čudno mi je kaj su baš koristili taj izraz "peder", koji se više koristi kao karakterna osobina nego seksualna orijentacija.

Meni sve to smrdi na laž.

--- Kraj citata ---

Vojnik o skračenju ,kurva o poštenju,a vi pederi o toleranciji.

Mlačanin:
Bobe, uopće mi nisi uvjerljiv.
Praviš se grbav i to tak da sam sebi probaš reći "Vi"!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju