Autor Tema: Beusova tvornica laži  (Posjeta: 165165 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #195 : Kolovoz 12, 2011, 03:42:23 poslijepodne »
Gospodine Beus koja je vasa struka, cime ste se bavili prije politike i os kud vam dodano prezime Richembergh?

Saborski ste zastupnik i ocekujem odgovor, to vam je i duznost polaganje racuna gradjanima.

a tlak ako vam skace, oce to....borba za 3. mjesto na list 6. izb. jedinice je tu. koga cete sad prijaviti z utaju poreze cije cete mjesto na listi sada zauzeti gospon Beus?
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #196 : Kolovoz 12, 2011, 03:57:37 poslijepodne »
Nemamo pravo prešutjeti kad se laž pokušava nametnuti kao istina, lopovluk kao poštenje a nesposobnost kao standard s kojim se treba pomiriti.
Srdačan pozdrav,
Goran BR

Ovo je ponajprije za pohvalu jer ste uljudno odgovorili.
Vi kažete nemamo pravo prešutjeti nametanje laži kao istine, i tu se slažem sa Vama.
Ovdje je bilo izrečeno dosta toga, ali ništa osobno niste demantirali, a mene osobno zanima ono što je netko od ovih ljudi spomenuo dali je stvarno istina ono za putne troškove i odvojen život gospođe Senke Bulić ili je to laž?
i htio bih Vam se obratit kao građanin zastupniku iz kraja u kojem živim, samim time Vi ste i moj zastupnik u saboru kao isvi drugi iz našeg kraja.
Zašto je toliko natrpeljivost između ljevice i desnice u Velikoj Gorici ili se to meni samo čini da ima toliko velikih i nepremostivih razlika. ?


Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #197 : Kolovoz 12, 2011, 04:00:31 poslijepodne »
...
i nije da nebi napisao svoje ime i prezime nego me je strah za mene i moju obitelj, cuo sam da okolo prijetite.
Kaj je to istina? Odakle ti to? To bi bilo interesantno malo detaljnije istražiti. Jel ti napomenu da te može tužiti na sudu zoveš prijetnjom? Radi se o takvoj prijetnji? Ili neka druga vrst prijetnje? To bih htio malo konkretnije saznati, ako može.

Ali ne tipa "čuo sam", ili "priča se". To se onda zove izmišljotina. Konkretno moliću.

malo je konkretnije od tuzakanja. ali nije ovo mjesto za konkretizirati ovakve stvari, postoji policija
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #198 : Kolovoz 12, 2011, 05:14:14 poslijepodne »
malo je konkretnije od tuzakanja. ali nije ovo mjesto za konkretizirati ovakve stvari, postoji policija

Slažem se.

Baš iz tog istog razloga tu nije niti mjesto za širenje takvih glasina koje nemreš niti djelomično opravdat, jer se to u protivnom zove klevetanje.

Imam jak dojam kao da neki ovdje na svu silu žele ocrniti Beusa, ali bez ikakvih, ili zbog nekih praprastarih razloga. Uglavnom - nikakvih novih razloga.

Ne velim da Beus nije podložan kritici, ali kaj bumo sad opet čupali kaj je on 2008 delal, ili nije? Pa da se čupa kaj je HDZ 200x delal? I to onda prodavati ko nova informacija? Kaj mislite da smo baš svi glupi?

Najte, najte... Poštujte bar malo našu inteligenciju, inače ja to vidim ko vrijeđanje te naše inteligencije. Uvrijeda. A to bi ja na forumu sankcioniral, pa da baš ne delate budale od svih nas. To delajte tam pri svojima. To tam možda prolazi, ovde nebu tak lako.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #199 : Kolovoz 12, 2011, 05:32:02 poslijepodne »
sleđ ... samo pazi da se ne raspukneš od " previše pameti" kojom si ispunjen. Zašto me podsječaš na žabu ?

Možda zato jer žaba proždire crveke i gliste?  ;) ;D 

Na koje me ti ne podsjećaš, već znam da si negdje taman na pol puta između ta dva razvojna oblika...

BTW, jako je indikativno kaj nisi apsolutno ništa opovrgnuo od svega kaj sam rekao... možda smo došli na teren gdje se više nema kaj opovrgavati?  >:D >:D

Car je (skoro) gol?? Trebaš li zaštitu sekice?
« Zadnja izmjena: Kolovoz 12, 2011, 05:34:33 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #200 : Kolovoz 12, 2011, 05:36:33 poslijepodne »
malo je konkretnije od tuzakanja. ali nije ovo mjesto za konkretizirati ovakve stvari, postoji policija

Slažem se.

Baš iz tog istog razloga tu nije niti mjesto za širenje takvih glasina koje nemreš niti djelomično opravdat, jer se to u protivnom zove klevetanje.

Imam jak dojam kao da neki ovdje na svu silu žele ocrniti Beusa, ali bez ikakvih, ili zbog nekih praprastarih razloga. Uglavnom - nikakvih novih razloga.

Ne velim da Beus nije podložan kritici, ali kaj bumo sad opet čupali kaj je on 2008 delal, ili nije? Pa da se čupa kaj je HDZ 200x delal? I to onda prodavati ko nova informacija? Kaj mislite da smo baš svi glupi?

Najte, najte... Poštujte bar malo našu inteligenciju, inače ja to vidim ko vrijeđanje te naše inteligencije. Uvrijeda. A to bi ja na forumu sankcioniral, pa da baš ne delate budale od svih nas. To delajte tam pri svojima. To tam možda prolazi, ovde nebu tak lako.

Da ne bi Beus i ti određivali koga se smije kritizirati, a koga ne. Ajde, odrasti. Svi su podložni kritici, nema svetih krava.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #201 : Kolovoz 12, 2011, 06:25:53 poslijepodne »
sleđ ... kao što sam već i rekao, nemam namjeru komentirati tvoje napuhavanje i ispade bijesa.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #202 : Kolovoz 12, 2011, 08:34:35 poslijepodne »
Dečec... nema tu bijesa. Barem ne kod mene - jer ja nemam zakaj biti bijesan.

Ne razotkriva se mene - već tebe, ja nemam kaj glumiti kao ti, nemam se kaj skrivati kao ti, ne moram strahovati od javne sramote kao ti, meni se ne trese stolac kao tebi, i nemam putra na glavi kao ti. Tak da je meni pakirati nekakav bijes - bezveze. Kaj se baš za tebe i nemre reći, i to iz upravo gore navedenih razloga.

Tak da to nisu ni bijesovi (vidi se da kopiraš retoriku plemenitašice), ni napuhavanja, ni ispadi. To je obično pokazivanje prstom u nekoga sa gaćama na gležnjevima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #203 : Kolovoz 12, 2011, 09:26:00 poslijepodne »
sleđ ... sav se tresem od straha ... bojim se da se bu napuhani balon raspuknuo uskoro ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #204 : Kolovoz 12, 2011, 10:46:11 poslijepodne »
Ne velim da Beus nije podložan kritici, ali kaj bumo sad opet čupali kaj je on 2008 delal, ili nije? Pa da se čupa kaj je HDZ 200x delal? I to onda prodavati ko nova informacija? Kaj mislite da smo baš svi glupi?
Nema stajanja dok ne dojdemo do 1941.-1945.,pa i do 1918.,i sem prebrojimo krvna zrnca.Posebno črlena posebno plava.

Zašto je toliko natrpeljivost između ljevice i desnice u Velikoj Gorici ili se to meni samo čini da ima toliko velikih i nepremostivih razlika. ?
Ova ti je dobra i čini se kak kluč se problemov.
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #205 : Kolovoz 12, 2011, 11:07:04 poslijepodne »


Zašto je toliko natrpeljivost između ljevice i desnice u Velikoj Gorici ili se to meni samo čini da ima toliko velikih i nepremostivih razlika. ?
Ova ti je dobra i čini se kak kluč se problemov.

to se riješava zadnjih 65 godina bezuspješno i ne bu još tak dugo jer trujemo i decu s takvim budalaštinama, kad čitamo samo i po ovom forumu koje etikete se lijepe od strane forumaša, ne vidim nadu da se to još dugo preboli, što je porazno za sve nas.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #206 : Kolovoz 12, 2011, 11:09:57 poslijepodne »
Ne razotkriva se mene - već tebe, ja nemam kaj glumiti kao ti, nemam se kaj skrivati kao ti, ne moram strahovati od javne sramote kao ti, meni se ne trese stolac kao tebi, i nemam putra na glavi kao ti.

Koko-VG, izgleda da sam i ja bil u pravu kad sam ti rekao da tipkaš na račun poreznih obaveznika pa si poludio na to.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #207 : Kolovoz 12, 2011, 11:17:39 poslijepodne »
gospon Beus gdje ste nestali? molim odgovore o vasoj transparentnosti i postenju. zasto ste nestali kad se vas priupita o vasem radu i branju novaca? Gospon Beus a kaj Vi to nama skrivate?
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #208 : Kolovoz 12, 2011, 11:49:13 poslijepodne »
i nije da nebi napisao svoje ime i prezime nego me je strah za mene i moju obitelj, cuo sam da okolo prijetite.

A kakve mehanizme ima za prijetnju? Niti su njegovi na vlasti ni u gradu ni u državi. Ovo je izgleda obično olajavanje i molim da se prestane s time.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #209 : Kolovoz 13, 2011, 06:22:33 prijepodne »
MIle  lale,

a i ti si našao koga ćeš citirati, još će si jadnik umisliti da je neka faca te se još više napuhati 

... sav se tresem od straha, oblijeva me znoj ... moram skočiti u more da se osvježim (samo ne znam, plaćam li račun za hotel ja ili porezni obveznici, kao nekima ?  Moram nazvati neke ljude na katu ispod da provjerim ...)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 13, 2011, 06:26:47 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.