Tehnika narodu > Internet i računala

"Objavite svima"

(1/4) > >>

shaka zulu:

--- Citat: ---Objavite svima da od sutra u Hgspotu traje akcija za kupnju proizvoda ali samo za keš sa popustima od 25% za bijelu tehniku,
Male kućanske 30%, fotoaparati 30% itd.....

Ponuda vrijedi 5 dana i vrijedi samo za keš ( znaći živa lova, ne može niti maestro).

--- Kraj citata ---

Došlo na emajl,pa,ono...

Sledgehammer:
Da, još malo pa nestalo - tvrtke...  8) 8) 8)

Stjepan:

--- Citat: Sledgehammer - Studeni 03, 2009, 09:08:47 poslijepodne ---Da, još malo pa nestalo - tvrtke...  8) 8) 8)

--- Kraj citata ---

To je tak kad menadžerija smatra da je bogom dana i da je dosta biti menadžer te da ne treba poznavati struku.

Sledgehammer:
Uvijek se sjetim kako sam mogao biti suvlasnik za pišljivih (a tada velikih) 5000 maraka, dok su još bili u Središću... kasnije bih, kao i LOnčar i Prpić, prodao svoj udio i bio milijunaš, i bolila bi me ćuna...

Njih (HG Spot) je uništila pohlepa i mitomanija širenja, jer su maltene u prekratkom roku izašli iz malog dućančića i objekt od 4 milijuna eura, na što se obrušila i recesija u informatici te povećanje kamata... kada sve zbrojiš, uz napuštanje osnovne filozofije koja ih je stvorila, rezultat je propast...

Bilaj:
S mog korisničkog stajališta -propali su zato jer kada sam štel uzeti jenu grafičku karticu- trebalo je čak pola sata da je donesu s skladišta. I tako je bilo za svaku naruđbu s skladišta.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju