Autor Tema: Jel tko zna gdje je ova kuća?  (Posjeta: 16378 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Jel tko zna gdje je ova kuća?
« : Listopad 26, 2010, 03:08:03 poslijepodne »
Bok,
Jel netko zna gdje je ova kuća?

« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2010, 07:48:49 poslijepodne Sledgehammer »

Offline Brežan

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuča?
« Odgovori #1 : Listopad 26, 2010, 03:25:36 poslijepodne »
to ti je u Lomničkoj (bar mislim da se tak zove).To tije ulica kaj ide od spomenika kod Stepaničevog diskonta do igrališta udarnika.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuča?
« Odgovori #2 : Listopad 26, 2010, 04:09:39 poslijepodne »
Zakaj? Kaj se prodaje pa si videl sliku a ne znaš adresu?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuča?
« Odgovori #3 : Listopad 26, 2010, 06:31:26 poslijepodne »
Kuća je stilski i dizajnerski nahitana od 5 različitih stilova i elemenata koji baš i ne idu skupa. No ako imaš dovoljno penez - to te more spriječiti da budeš... BTW, ak već ima nofci, onda nije trebal hitati novce na jednu stranu, i nemati na drugu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuča?
« Odgovori #4 : Listopad 27, 2010, 12:01:11 prijepodne »
da prodaje se i ne znam gdje je

Bilaj

  • Gost
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuča?
« Odgovori #5 : Listopad 27, 2010, 11:57:39 prijepodne »
Joj da znate što se sve može vidjeti.
Baš sam sada bio kod jednog stana u turopoljskoj. Iz vana bi stan izgledao ok, ali iz nutra. Vlaga je po jednom zidu izbila u potpunosti cijelom dužinom. Uff...to nekaj nije normalno.

Master

  • Gost
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuča?
« Odgovori #6 : Listopad 27, 2010, 05:30:59 poslijepodne »
da prodaje se i ne znam gdje je
lomicka u kurilovcu  :o

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuča?
« Odgovori #7 : Listopad 27, 2010, 06:15:19 poslijepodne »
Joj da znate što se sve može vidjeti.
Baš sam sada bio kod jednog stana u turopoljskoj. Iz vana bi stan izgledao ok, ali iz nutra. Vlaga je po jednom zidu izbila u potpunosti cijelom dužinom. Uff...to nekaj nije normalno.
nije to ništa, ima ovdje  blizu mene kuća  kaj se prodaje, izvana tak-tak, niš posebno, crijep se mrvi, a  iznutra   u podrumu   kad su kiše   iz pločica  izvire voda. A o vlagi da ne pričam.....
al glavno da je 200 tisućica eura.......  jao se onom kome ju uvale....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuča?
« Odgovori #8 : Listopad 27, 2010, 06:49:25 poslijepodne »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuća?
« Odgovori #9 : Listopad 27, 2010, 08:33:19 poslijepodne »
... prvo ... vidi se utjecaj orijentalne da ne velim Osmanlijske arhitekture (Seldžučki period) ... kat je (u ovom slučaju) prostorno širi od prizemlja kuće te ima trijem sa ravnim krakovima. Na takvu kuću nabacio je šindru, uredio tavanski prostor sa "predivnim" prozorima te "baroknom" ogradom na trijemu i balkonima. Ovi "dorski" stupovi koji služe kao oslonac za balkon na prednjoj strani kuće leže mu ko budali šamar. Na sve to "kao šaka u oko" paše mu plastična stolarija, pogotovo ova dva okrugla svjetlarnika, fiksera, kako da ih nazovem... A o ogradi (nezavršenoj) na koju je očito trebao biti montiran inox ... nema se što dodati. Cokl od bračkog kamena, boja fasade ... još samo fali oltar u dvorištu ili veliko raspelo na ovoj praznoj fronti zida, desno od balkona na bočnoj strani zgrade ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuća?
« Odgovori #10 : Listopad 27, 2010, 08:47:53 poslijepodne »
... prvo ... vidi se utjecaj orijentalne da ne velim Osmanlijske arhitekture (Seldžučki period) ... kat je (u ovom slučaju) prostorno širi od prizemlja kuće te ima trijem sa ravnim krakovima. Na takvu kuću nabacio je šindru, uredio tavanski prostor sa "predivnim" prozorima te "baroknom" ogradom na trijemu i balkonima. Ovi "dorski" stupovi koji služe kao oslonac za balkon na prednjoj strani kuće leže mu ko budali šamar. Na sve to "kao šaka u oko" paše mu plastična stolarija, pogotovo ova dva okrugla svjetlarnika, fiksera, kako da ih nazovem... A o ogradi (nezavršenoj) na koju je očito trebao biti montiran inox ... nema se što dodati. Cokl od bračkog kamena, boja fasade ... još samo fali oltar u dvorištu ili veliko raspelo na ovoj praznoj fronti zida, desno od balkona na bočnoj strani zgrade ...

 :D  :D  :D
Ono je jonski sutp. Dorski je onak običan.

Ali i takva kuća pa onda šindra. Pa kak je to kombinirao. uff...

Bilaj

  • Gost
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuča?
« Odgovori #11 : Listopad 27, 2010, 09:09:54 poslijepodne »
nije to ništa, ima ovdje  blizu mene kuća  kaj se prodaje, izvana tak-tak, niš posebno, crijep se mrvi, a  iznutra   u podrumu   kad su kiše   iz pločica  izvire voda. A o vlagi da ne pričam.....
al glavno da je 200 tisućica eura.......  jao se onom kome ju uvale....

Najgore je kaj mi je ovaj vlasnik uvjeravao da nema vlage a ja svojim očima vidio cijeli pljesnivi zid.
« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2010, 09:32:54 poslijepodne Bilaj »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuča?
« Odgovori #12 : Listopad 27, 2010, 10:10:23 poslijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuća?
« Odgovori #13 : Listopad 28, 2010, 09:21:12 prijepodne »
... prvo ... vidi se utjecaj orijentalne da ne velim Osmanlijske arhitekture (Seldžučki period) ... kat je (u ovom slučaju) prostorno širi od prizemlja kuće te ima trijem sa ravnim krakovima. Na takvu kuću nabacio je šindru, uredio tavanski prostor sa "predivnim" prozorima te "baroknom" ogradom na trijemu i balkonima. Ovi "dorski" stupovi koji služe kao oslonac za balkon na prednjoj strani kuće leže mu ko budali šamar. Na sve to "kao šaka u oko" paše mu plastična stolarija, pogotovo ova dva okrugla svjetlarnika, fiksera, kako da ih nazovem... A o ogradi (nezavršenoj) na koju je očito trebao biti montiran inox ... nema se što dodati. Cokl od bračkog kamena, boja fasade ... još samo fali oltar u dvorištu ili veliko raspelo na ovoj praznoj fronti zida, desno od balkona na bočnoj strani zgrade ...

Halal vera!! Svaka čast!!

Viš kak možeš biti super - tak si se trebao odmah nadovezati se na moju inicijalnu primjedbu, a ne odmah sa nekakvim uvredljivim kompleksaškim spikama!!

A i Bilaj je dobro primijetio (meni je to prvo palo u oči, jer kuću sagledavam od krova na dolje...) - takva kuća pa šindra, ccccc...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Jel tko zna gdje je ova kuća?
« Odgovori #14 : Listopad 28, 2010, 09:25:47 prijepodne »
... očito čovek ne zna ... ak ju je štel nagrditi komplet, onda je mogel deti na krov lim, imitaciju crijepa ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.