Autor Tema: Proslijeđujem mail  (Posjeta: 36681 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #30 : Lipanj 02, 2010, 07:48:34 prijepodne »
                               
                                   21 god.

 

*Mlada Puljanka Jasmina Čelica svoj je život tragično završila* prije dvije i pol godine nakon što je na nju u Zagrebu,  ćošak Zvonimirove i Šulekove,  bezobzirno jureći u svom Jeep Cherokee na pješačkom prijelazu naletio Marko Leko.

Marko Leko, sin poduzetnika, više puta kažnjavan zbog prekršaja u prometu tada 21 god. projurio je pored vozila koja su stala kako bi Jasminu  propustila na pješačkom prijelazu. Naletio je na nju odbacio je dvadeset metara u stranu i zaustavio se nakon četrdesetak metara. Mlada Jasmina preminula je nekoliko sati poslije, a Marko Leko je nakon uviđaja pušten te se istim vozilom uputio u daljnju vožnju. Od tog dana Jasminin ubojica je slobodan čovjek koji nije platio niti kunu kazne.

Sutkinja Ivančica Cvitanović odredila je kaznu po čl. 272 st.4 KZ od godinu dana zatvora i tri godine bez vozačke dozvole. Na prvostupanjsku presudu se žalilo državno odvjetništvo i okrivljenik.

Nakon 10 mjeseci čekanja 03.11.2009. na Županijskom sudu u Zagrebu sudsko vijeće u sastavu toga suda Lepe Singer kao predsjednice vijeća, te Sonje Brešković Balent i Lidije Vidjak, kao članova vijeća , uz sudjelovanje više sudske savjetnice Ivane Špehar Janković kao zapisničarke , donijelo je odluku da se uvaži žalba okrivljenog Marka Leka na visinu kazne, te kaznu od godinu dana zatvora, zamijeni uvjetnom kaznom u trajanju od tri (3) godine uz istovremeno oduzimanje vozačke dozvole , u nazočnosti zamjenika Županijskog državnog odvjetnika u Zagrebu Cvjetka Ariha i sada novog branitelja okrivljenika , odvjetnika Milenka Umičevića.

Kao olakotna okolnost uzeto mu je to što je mlad, (iako se to računa samo do 21 god.), te da mu je to prvi put. Znači li to da svi mladi vozači imaju pravo jedanput, prvi put, nekažnjeno nekome oduzeti život?

 

Molimo vas da o ovome upoznate javnost da se i drugima ne dogodi što i nama.

 

Ogorčeni Jasminini roditelji

Sonja i Nebojša Čelica

 

Ako ovaj mail ne prosljedite neće se ništa dogoditi, ali ako ga proslijedite možda se jednog dana nešto promjeni.

 
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #31 : Rujan 17, 2010, 12:16:21 prijepodne »
Dok su se ljudi medjusobno ubijali, oni su pljackali!?

Jos jedan prilog  bivseg glavnog urednika lista Hrvatsko slovo kontroverznog Domagoja Margetica o navodno dogovorenom ratu Tudjman – Milosevic? Tekst mozete procitati na slijedecem linku:

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1993&Itemid=1   

JURIS PROTECTA
Udruga za unapredjenje pravosudja u RH

Text

2010 © JURIS PROTECTA 

-

OBAVIJEST

Otkrivena jos jedna pljacka pod okriljem domoljublja. Masovna pljacka kanadskih Hrvata na slijedecen linku:

http://www.nacional.hr/en/clanak/28936/the-accounts-used-to-plunder-croatia

S postovanjem,

JURIS PROTECTA
Udruga za unapredjenje pravosudja u RH

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Proslijeđujem mail; Bill Gates/Microsoft plaća 245 eura po emajlu
« Odgovori #32 : Veljača 04, 2011, 07:42:54 poslijepodne »
Fwd: Fw: FW: procitaj OBAVEZNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>              "Normalno ne šaljem obavijesti ove vrste, ali ova vijest dolazi od jedne jako dobre prijateljice moje prijateljice, koja je pravnica i čini se kao interesantna mogućnost.
>              Ako ona tvrdi da funkcionira, onda i funkcionira. U svakom slučaju, ne može se ništa izgubiti.
>
>              Ispričala mi je slijedeće:
>
>
>
>              Ja sam pravnica i poznajem zakon. To je činjenica. Nemojte se zavaravati, AOL i Intel
>
>              drže svoja obećanja iz straha da budu dovedeni pred sud i konfrontirani s milionima,
>
>              kako je Pepsi Cola nedavno učinila sa General Electric-om.
>
>              Dragi prijatelji, ne smatrajte ovo za neku glupu šalu. Bill Gates upravo brani svoje bogatstvo. Ako na to ne reagirate, može vam kasnije biti žao.
>              Windows je još uvijek najčešće korišten program. Microsoft i AOL upravo
>              eksperimentiraju njime pomoću e-mailom poslanog teksta (e-mail beta test).
>
>              Ako ovu poštu pošaljete prijateljima, Microsoft ce moći slijediti njezin trag dva tjedna.
>              Svakoj osobi koja ovu obavijest pošalje, Microsoft plaća 245 eura. Za svaku osobu
>
>              kojoj ste ovo poslali ali i koja to dalje proslijedi, plaća Vam 243 eura.
>
>              Za treću osobu u nizu, Microsoft Vam plaća 241 euro. Nakon dva tjedna će
>              Vam se Microsoft obratiti s molbom o potvrdi poštanske adrese da bi Vam
>              poslao ček.
>
>              Ja sam ovo smatrala prevarom, ali dva tjedna nakon što sam ovu poruku primila i
>
>              poslala je dalje, zamolio me Microsoft za moju poštansku adresu i dobila sam ček na
>
>              24 800.- eura. Vi morate odgovoriti prije nego što se ovaj test zavrsi. Ako netko od vas
>
>              ima tu mogućnost, treba je iskoristiti.
>
>              Za Billa Gatesa su ovi troškovi za jednu natjecateljsku kampanju. Molim, pošaljite ovu
>
>              poruku na onoliko ljudi koliko je to moguće. Trebalo bi da dobijete najmanje 10 000
>
>              eura. Ja ne bih prosljeđivala ovu poruku dalje, ako od toga ne bih imala korist.
>
>              Jedna poznanica moga oca koja se prije nekoliko mjeseci ovdje doselila, pokazala mi
>
>              je, kad sam je posljednji put posjetila, njezin ček. Suma je iznosila 4 324,44 eura.
>              Tetka jednog dobrog prijatelja, teta-Patricija koja radi za Intel, je upravo za dalje slanje
>
>              ove poruke dobila ček u iznosu od 4.543,23 eura.
>
>              Kao što sam kazala, ja poznajem zakon i točno je da Intel i AOL upravo pregovaraju o
>
>              jednoj fuziji koja bi ih učinila najvećim ponuđivačem usluga na svijetu. Da bi potvrdili
>
>              da je njihov program od svih najkorišteniji, provode ovaj test.
>
>              Posto sam ovim završila njemački prijevod i poslala Vam ovu poruku, ostaje mi da
>
>              vjerujem da ćete je i Vi dalje proslijediti i da nije neslana šala.
>              Ja sam probala, probajte i Vi!
>              Sa Vaše strane nije potrebno na tekstu nista mijenjati niti dodavati.
>              Jednostavno pritisnuti "Forward" i poslati što većem broju primaoca.
>
>
> ------------------------------------------------------------------
>
>
> --
> Empfehlen Sie GMX DSL Ihren Freunden und Bekannten und wir
> belohnen Sie mit bis zu 50,- Euro! https://freundschaftswerbung.gmx.de

A na forvarduše most jezero emajl atrese.
wwwg tablice

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #33 : Ožujak 11, 2011, 06:09:02 poslijepodne »
 Znači pričica ide ovako:

Došla tri prijatelja u hotel i iznajmili jednu sobu, a trošak sobe odlučili podijeliti.
Soba košta 30€ i svaki od njih dao je 10€.
Netom poslije recepcioner je shvatio da im je obračunao po krivoj cijeni i da soba zapravo košta 25€, te je poslao portira da dečkima vrati 5€.
Pošto ovaj nije znao kako razdijeliti 5€ na tri dijela odlučio je svakom dati po 1€, a sebi je ostavio 2€.

Iz toga ispada :
-svatko od trojice gostiju za sobu je dao 9€. Ukupno 27€.
-portir je sebi uzeo 2€. Znači 27+2=29€.

pitanje glasi: Di je nestao 1€?
  

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #34 : Ožujak 11, 2011, 06:31:12 poslijepodne »
Stvar je što nije ukupno 27, nego 28 eura. Soba je 25 eura, plus njih trojica po 1 euro je 28, a ne 27 eura. Plus 2 iz portirovog džepa - račun štima. Obično trik pitanje za neoprezne.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #35 : Ožujak 15, 2011, 11:03:34 poslijepodne »
From: -
Sent: Tuesday, March 15, 2011 02:31 AM
To: -
Subject: HI

The management  of Marriott hotels Canada,
need new workers, which careers suite into this work categories, Stewards, nurses, Technicians, Fashion designers , comedians and Entertainers, models, actors, dancers, medical doctor, Artisans, Mechanics, engineer, cleaners, washers, security, Club Bouncers, Catering supervisor, Cooks, Receptionist, Food & Beverage Management, Store Keeper, Landscape & graphic designer, Computer Engineering,  professional massage, Professional Chauffeurs, professional beauticians, professional Gardener and florist, Gym and exercise instructors, etc.

Our hotel will be responsible for the payment for his/her air ticket and accommodation, so if you are interested you can contact us via this below e-mail address link with your C.V.E-mail..canada.marriotthoteltoronto@live.com

 We look forward for your prompt reply via this email address for more details.

 FROM DUNELL M.
 PERSONAL MANAGER

bovista
Cape Verde

-

Ma,idi,brate,u ...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #36 : Travanj 16, 2011, 02:43:23 prijepodne »
SVIMA ONIMA KOJI OVO JOS NE ZNAJU!

Dakle, kolegica prevoditeljica bila u Bruxellesu s predstavnicima Vindije, Sirele i Lure. Isli su tamo kako bi vidjeli na koji se nacin moraju u proizvodnji mlijecnih proizvoda prilagoditi standardima EU-a.

Uglavnom, ona je slusala kako se rade ti sirevi i mlijeka i meso kod nas u HR (sve je legalno, na zalost) - muka joj je bila nekoliko dana....

Idemo po redu:

S i r e v i nemaju grama mlijeka u sebi, potpuno su umjetna tvorevina.
Kad bi bili prava, onda bi kostali deset puta skuplje, a mlijeko, da je mlijeko, bi kostalo 20 kn.
Naime, mlijeka krave skoro da vidjele nisu. S tim da ih pumpaju steroidima i antibioticima, izbjeljivacima, umjetnim vitaminima,...

Za djecu su ti proizvodi VRLO opasni. Isto i vocni jogurti koji imaju toliko secera da djeci definitivno povecavaju agresivnost.

Drugim rijecima, marketinski trikovi s mlijekom i kalcijem (ima puno boljih izvora kalcija od mlijeka - to je cisti mljekarski lobi) su nas naveli na to bespotrebno i STETNO ispijanje mlijeka. Ono odrasloj osobi UOPCE ne treba, pogotovo zenama.

Sve vazi i za kisele mlijecne proizvode, posebno LGG koji su zaista bakterije koje se dobivaju uzgojem kulture bakterija od mrtvaca - kako ljudi, tako i krava (dobro ste procitali, m r t v a c a).

Mlijeko koje se koristi za proizvodnju tih stvari se uvozi, nije nase.

S o j i n o mlijeko kao zamjena je bolje, ali buduci da se ne moze (ili moze, ali tesko) provjeriti jel ta soja GMO ili nije, bolje i to  izbjegavati.

Glede s a l a m a , p a s t e t a - NEMAJU mesa u sebi. Zato i jest CAJNA kobasa, recimo. Da bi bila mesna, mora imati barem 20% mesa, a i to je rijetkost. Sve se opet napucava steroidima.

Krave koje se uzgajaju za telad koja ce se klati daju bolje mlijeko, al ne prodaje se nama to mlijeko, nego ono losije (dakle, telici dobivaju bolje).

Dok, recimo, u Japanu se uzgajaju krave na poseban nacin: posebni travnjaci, sve organski uzgojeno, krave imaju masazere, idu na pasu, prije klanja ih se uspava jer inace, ako se zivotinja zakolje, ona je u stresu, i taj adrenalin se prenosi na meso koje ljudi jedu...

M e g g l e bi trebalo izbjegavati jer dolazi iz Poljske, pa nije sigurno jel ozraceno ili nije.

I tako dalje, i tako dalje...


Jasminka Franc
Ravnateljstvo za trzisnu i strukturnu potporu u poljoprivredi
Odjel za informiranje i EU odnose
tel. 00385 1 600 27 43SVIMA ONIMA KOJI OVO JOS NE ZNAJU!

Dakle, kolegica prevoditeljica bila u Bruxellesu s predstavnicima Vindije, Sirele i Lure. Isli su tamo kako bi vidjeli na koji se nacin moraju u proizvodnji mlijecnih proizvoda prilagoditi standardima EU-a.

Uglavnom, ona je slusala kako se rade ti sirevi i mlijeka i meso kod nas u HR (sve je legalno, na zalost) - muka joj je bila nekoliko dana....

Idemo po redu:

S i r e v i nemaju grama mlijeka u sebi, potpuno su umjetna tvorevina.
Kad bi bili prava, onda bi kostali deset puta skuplje, a mlijeko, da je mlijeko, bi kostalo 20 kn.
Naime, mlijeka krave skoro da vidjele nisu. S tim da ih pumpaju steroidima i antibioticima, izbjeljivacima, umjetnim vitaminima,...

Za djecu su ti proizvodi VRLO opasni. Isto i vocni jogurti koji imaju toliko secera da djeci definitivno povecavaju agresivnost.

Drugim rijecima, marketinski trikovi s mlijekom i kalcijem (ima puno boljih izvora kalcija od mlijeka - to je cisti mljekarski lobi) su nas naveli na to bespotrebno i STETNO ispijanje mlijeka. Ono odrasloj osobi UOPCE ne treba, pogotovo zenama.

Sve vazi i za kisele mlijecne proizvode, posebno LGG koji su zaista bakterije koje se dobivaju uzgojem kulture bakterija od mrtvaca - kako ljudi, tako i krava (dobro ste procitali, m r t v a c a).

Mlijeko koje se koristi za proizvodnju tih stvari se uvozi, nije nase.

S o j i n o mlijeko kao zamjena je bolje, ali buduci da se ne moze (ili moze, ali tesko) provjeriti jel ta soja GMO ili nije, bolje i to  izbjegavati.

Glede s a l a m a , p a s t e t a - NEMAJU mesa u sebi. Zato i jest CAJNA kobasa, recimo. Da bi bila mesna, mora imati barem 20% mesa, a i to je rijetkost. Sve se opet napucava steroidima.

Krave koje se uzgajaju za telad koja ce se klati daju bolje mlijeko, al ne prodaje se nama to mlijeko, nego ono losije (dakle, telici dobivaju bolje).

Dok, recimo, u Japanu se uzgajaju krave na poseban nacin: posebni travnjaci, sve organski uzgojeno, krave imaju masazere, idu na pasu, prije klanja ih se uspava jer inace, ako se zivotinja zakolje, ona je u stresu, i taj adrenalin se prenosi na meso koje ljudi jedu...

M e g g l e bi trebalo izbjegavati jer dolazi iz Poljske, pa nije sigurno jel ozraceno ili nije.

I tako dalje, i tako dalje...


Jasminka Franc
Ravnateljstvo za trzisnu i strukturnu potporu u poljoprivredi
Odjel za informiranje i EU odnose
tel. 00385 1 600 27 43
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #37 : Travanj 16, 2011, 08:22:38 prijepodne »
Da si poput muhe i širiš dezinformacije, to je već poznato, a ovo ti je još jedan dokaz. O ovoj temi se već vodila rasprava, samo što su u potpisu na dnu članka bila druga imena. Plačeni oglas za nekog i ništa više.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #38 : Travanj 16, 2011, 08:41:21 poslijepodne »
Ovo ni pas s maslom ne bi pojeo.

Meggle proizvodi kod nas su od mlijeka iz Slavonije.


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #39 : Travanj 16, 2011, 09:52:42 poslijepodne »
Stjepane, jučer si mi izrekao opomenu jer sam se branio od napada kad sam komentirao presudu da je žalosno, tužno i nepravedno ... Odmah su me napali Muha i Sledge ... Meni opomena a njima ?
Sledge proslijedi mail sa ovakvim glupostima i ... ništa ???
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #40 : Travanj 17, 2011, 10:58:43 prijepodne »
Nije dozvoljeno komentiranje rada moderatora, a ovdje ti odgovaram da i drugi to prime za znanje.
Opomene se ne objavljuju javno, a moderatori postupaju po prijavama (ako je ista utemeljena).

Za teme vezane uz rad foruma postoji za to predviđeno mjesto.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #41 : Travanj 17, 2011, 04:33:21 poslijepodne »
Kokote, da razlikuješ elčementarne stvari, bilo bi svima lakše.

Jesu li u mailu gluposti ili ne, neistine ili ne - nisi ti da sudiš, a ovo i je tema za takove stvari, pa onda neka se svatko postavi kako hoće i misli si štogod hoće. No ja - za razliku od tebe - sigurno nisam fulao ni temu, ni način sudjelovanja u istoj. I ja sam samo - proslijedio mail...  ^-^
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #42 : Travanj 17, 2011, 04:34:03 poslijepodne »
Ovo ni pas s maslom ne bi pojeo.

Meggle proizvodi kod nas su od mlijeka iz Slavonije.

Ti to, kao, znaš??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #43 : Travanj 17, 2011, 05:04:09 poslijepodne »
sleđ ... što su  elčementarne stvari, ne znam, to ti znaš (nešto u vezi menze ?) , ali znam da je citirani i navedeni mail "maslo" koje je netko namjerno plasirao u medije. Kad već toliko tupiš po tome, što se nisi interesirao da li dotična Jasminka Franc još uvijek radi u Ravnateljstvu za tržišnu i strukturnu potporu u poljoprivredi ? Nekad je radila ali više ne. Imaš broj telefona pa sam provjeri ima li dotična kakve veze sa ravnateljstvom i ovim mailom. Glavno je da ti sve znaš i da si najpametniji ...  :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Proslijeđujem mail
« Odgovori #44 : Travanj 17, 2011, 07:27:48 poslijepodne »
Ovo ni pas s maslom ne bi pojeo.
Meggle proizvodi kod nas su od mlijeka iz Slavonije.
Ti to, kao, znaš??

Znam da imaju otkupljuju mlijeko u Slavoniji.