Autor Tema: Idemo na svjetsko!!!  (Posjeta: 7902 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Idemo na svjetsko!!!
« : Listopad 10, 2009, 08:33:44 poslijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #1 : Listopad 11, 2009, 07:39:05 prijepodne »
Da nisi nekaj pomiješala??  :-X

Mislim da NE IDEMO na svjetsko, jer nam čak i pobjeda protiv Kazahstana više ništa ne znači... kak si uspjela zaključiti da idemo?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #2 : Listopad 11, 2009, 08:48:24 prijepodne »

 ???

Mislim da si me krivo razumio, Sledge. Ovo je bilo posprdno napisano, motivirano ponašanjem naših vrlih nogometaša u nareodnjačkom klubu u petak uvečer.
I oni ovakvi  imaju obraza izaći pred javnost?

Fuj!!!    Niš drugo nego hrpa nedgovornih i neodgojenih balavaca.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #3 : Listopad 11, 2009, 09:59:47 prijepodne »
Ma nije tako strašno, dečki su se malo previše opustili, a novinari traže bilo kakvu senzaciju!
A da su i otišli na SP, meni se ne bi ništa promjenilo, a na sreću, izbjegavamo onu opće narodnu euforiju vezanu
uz nogomet, one specijalne emisije i hrpu glupavo-nacionalnih reklama vezanih uz pivu...
Da su i otišli na SP, javnost bi se bavila samo sa njima, dok bi važniji problemi bili po strani!
Dečkima svaka čast, izborniku svaka čast!


Dodano: A možda Andora ipak dobije Ukrajinu!  :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #4 : Listopad 11, 2009, 03:09:23 poslijepodne »
Nedao Bog!!

Osobno sam protiv toga da naši odu na SP, nisu to zaslužili... uvijek velim - jebeš repku koja ovisi o tuđim (ne)uspjesima!!

Ako ćemo o cajkama, mislim da je javnost u pravu - oni na to NEMAJU pravo, jer su predobro plaćeni da bi se ponašali iole neprofesionalno. I tu Bilić mora povući oštar rez, da svatko kome ubuduće padne na pamet bilo kaj - odmah zna da otpada!

Fabio Capello je izbornik Engleza. Kada je odredio karantenu prije tekme, a Roonie pobjegao preko noći svojoj ženici, odmah je ujutro dobio fus-notu - "dečko, nakon doručka se spremi i odi doma, nisi više u repki!"... I to je rekao najvećoj zvijezdi reprezentacije pred supervažnu tekmu! Pa su onda dolazili predjsednik Engleskog nogometnog saveza i još neki glavonje moljakati Capella da ga poštedi izbacivanja iz reprezentacije, no jasno je dao do znanja da će mu to biti "prvi, zadnji i nikad više" put, dok je on izbornik... jer reda mora biti, oni koštaju previše da bi se glupirali na cajkama, opijali i ponašali nesportski i neprofesionalno.

Svaki taj klinac zaradi onoliko koliko pošten radnik neće u par kompletnih radnih staževa, a za lovu koju oni dobe ja bih stajao mirno kolikogod bi trebalo, a kamoli da bih i pomislio srati bilo gdje i bilo kako... no kada premlad osiguraš cijeli život, bahatost je jedino što ti ostaje... naravno, ako te nisu učili da je, uz kondiciju i tehniku, i samodisciplina jednako važan faktor svakog profesionalca...
« Zadnja izmjena: Listopad 11, 2009, 07:33:20 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #5 : Listopad 11, 2009, 03:39:03 poslijepodne »
Sledge, slažem se s tobom od riječi do riječi!  (Nećeš vjerovati, ali i to je moguće  )


Apsolutno točno je da naša repka, ovakva kakva jest, nije zaslužila odlazak u Južnu Afriku. Prije svega zato što nisu pokazali ništa tokom  kvalifikacijskih utakmica, pa bi s ovakvim pristupom igri i reprezentaciji samo sramotili Hrvatsku na tom prvenstvu. Nije mi jasna logika većine koja viče: "Ma samo da mi odemo na svjetsko!". A što onda? Blamaža, kad se vrlo brzo uspostavi da repka nije u stanju dvije poštene utakmice odigrati bez kikseva. Je li to pravi cilj svake repke?

Kao drugo, nije mi jasno kako ovi prelokani balavci (poput Sharbinija i svih ostalih koje su unosili u hotel u subotu u dva ujutro) misle ozbiljno odigrati utakmicu protiv Kazahstana u srijedu uvečer, potpuno fizički spremni, kad su samo tri dana prije toga bančili uz potoke alkohola? Tijelu, čak i kada je profesionalni sportaš u pitanju, treba nekoliko dana trriježnjenja da bi se očistilo od alkohola i posljedica opijanja i kako bi se vratilo u kakvu-takvu formu.

Uz to, nije mi jasno kako Bilić tolerira cigarete kod profesionalnih sportaša?    Otkud uopće jednom bahatom balavcu (i to još toliko plaćenom, kako veli Sledge) obraz da izvadi cigaretu i zapali je među prstima?

Njih sve skupa treba dobro po goloj guzici natući   , za uši ih izvući iz onih skupih hotela u kojima su smješteni za vrijeme priprema, navući im blatnjave gumenjače i umjesto trčkaranja po zelenoj travici poslati ih na njivu da okopavaju krumpir i prebacuju stajski gnoj sa ghrpe na hrpu. Pa da vidiš kako bi svake večeri u osam bili u krevetu, a nakon dva tjedna takvih "priprema" bili bi fizički vrhunski spremni, a bežali bi kak' norci po terenu.
 
« Zadnja izmjena: Listopad 11, 2009, 03:40:41 poslijepodne Točkica »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #6 : Listopad 11, 2009, 04:07:58 poslijepodne »

Osobno sam protiv toga da naši odu na SP, nisu to zaslužili...

Svaki taj klinac zaradi onoliko koliko pošten radnik neće u par kompletnih radnih staževa, a za lovu koju oni dobe ja bih stajao mirno kolikogod bi trebalo, a kamoli da bih i pomislio srati bilo gdje i bilo kako...

Ako se prodaješ za novac, onda imaš biti prodan i zaboraviti da ima život i izvan tih pravila koja te obavezuju Ugovorom po kojem si dobio novac.
Međutim, za repku igraju sa srcem, dakle ispada zabadava, pa se tako i ponašaju.

Sledge, slažem se s tobom od riječi do riječi!

I ja, naročito ovo kaj sam citirala.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #7 : Listopad 11, 2009, 06:37:08 poslijepodne »
Međutim, za repku igraju sa srcem, dakle ispada zabadava, pa se tako i ponašaju.

Repka je izlog iz kojega se bolje prodaju, tako da ne igraju zabadava. Ali..

Citat:
Procjenjuje se da bi nagrade za saveze trebale biti slične onima sa Eura 2008., kada je Hrvatska dobila oko 12,5 milijuna eura. Savez je od toga dobio polovicu i godinu završio sa 7,8 milijuna eura u plusu, druga polovica išla je igračima i stožeru.

http://www.index.hr/sport/clanak/zbrajanje-posljedica-neodlazak-na-sp-kostat-ce-desetke-milijuna-eura/454674.aspx

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #8 : Listopad 11, 2009, 07:44:17 poslijepodne »
Međutim, za repku igraju sa srcem, dakle ispada zabadava, pa se tako i ponašaju.

Nema opravdanja, jer je to odraz discipline i profesionalnosti. Kako je moja draga baka govorila, još sam bio klinac: "Gospon je gospon svugdje - i za stolom, i na cesti, i u krevetu, i na poslu!" I takvi su i sportski profesionalci... ili bi barem takvi trebali biti...

A da igraju zabadava, nije točno. Nominalno, njihov angažman je besplatan, no oni dobivaju apanaže za svaki nastup, dobivaju nagrade za svaki pogodak, dobivaju sponzorske materijalne stvari, dobivaju ugovore za propagandne programe, dobivaju šanse da sebe prodaju po cijelom svijetu bez da manageri iz svijeta dolaze na stadion njihova kluba vrebati žrtve za prijelazni rok... i to sve dobivaju - kao reprezentativci... a ništa od toga nije ni malo, ni bezvrijedno!! Ustvari, dobiju sve osim ugovora kakvog imaju u matičnom klubu.

Imam dojam da je općenito situacija u našem profesionalnom sportu bazirana na principu "lako ćemo", ima puno bahaćenja, puno priča, puno neumjerenosti, i puno svega što odražava primitivni, iskompleksirani, balkanski mentalitet. A dokaza za to ima koliko hoćeš, čak i među najvećim našim sportašima, iako bih iz te priče izuzeo samo troje, koje izuzetno cijenim - Janica Kostelić, Mirko Filipović i Gordan Kožulj. Ostali - ili barem ogromna većina ostalih - su slika i prilika svega navedenoga...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #9 : Listopad 11, 2009, 07:53:27 poslijepodne »
Međutim, za repku igraju sa srcem, dakle ispada zabadava, pa se tako i ponašaju.

Nema opravdanja, jer je to odraz discipline i profesionalnosti. A da igraju zabadava, nije točno.

Naravno da nema. A pisalo je da ispada zabadava, a ne da je tako.  ;)

Imam dojam da je općenito situacija u našem profesionalnom sportu bazirana na principu "lako ćemo", ima puno bahaćenja, puno priča, puno neumjerenosti, i puno svega što odražava primitivni, iskompleksirani, balkanski mentalitet. A dokaza za to ima koliko hoćeš, čak i među najvećim našim sportašima, iako bih iz te priče izuzeo samo troje, koje izuzetno cijenim - Janica Kostelić, Mirko Filipović i Gordan Kožulj. Ostali - ili barem ogromna većina ostalih - su slika i prilika svega navedenoga...

Ja bih umjesto Filipovića, glasala za Blanku Vlašić.
A najviše u ovoj priči koju ste napisali dokumentiraju upravo nogometaši, čak ne samo ovi u repki, bi se reklo vrhunski, nego svi, od selskih pa do onih u Engleskoj ili Italiji (nemam pojma gdje ih ima).

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #10 : Listopad 12, 2009, 08:49:01 prijepodne »
Opuštanje pet dana prije tekme je u redu ali cajke nisu najbolji izbor. Ne razumijem zašto pljujete po repki kada u ovim kvalifikacijama stvarno nismo imali sreće, ozljede su nas ubile i od Engleske 2007 nismo igrali u najboljem sastavu.

Tur

  • Gost
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #11 : Listopad 12, 2009, 08:55:50 prijepodne »
Sad bum bar na miru gledel prvenstvo. Bez napetosti i opterećejna našom (ne)igrom.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #12 : Listopad 12, 2009, 12:43:17 poslijepodne »
Baš tako, neće se bar zbog nogometa smanjivati ionako niska količina prisutnosti na radu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #13 : Listopad 12, 2009, 10:50:06 poslijepodne »
Mislim da buju najviše štete imali političari, da smo na svjetskom skrenuli bi pozornost nacije na repku, sve svoje kikseve i nesposobnost bi lepo pospremili u drugi plan.
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Idemo na svjetsko!!!
« Odgovori #14 : Listopad 17, 2009, 02:02:26 poslijepodne »
Hitler saznaje da Hrvatska ne ide na SP 2010

Hitler saznaje da Hrvatska ne ide na SP 2010
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”