Autor Tema: Kako Kinezi kopiraju  (Posjeta: 3781 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Kako Kinezi kopiraju
« : Srpanj 20, 2011, 10:30:47 prijepodne »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Kako Kinezi kopiraju
« Odgovori #1 : Srpanj 20, 2011, 10:58:52 prijepodne »
Nije mi se dalo bas citati sve, cek, kaj nije to appleov ducan ustvari? po slikama vidim da se nude appleovi proizvodi.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Kako Kinezi kopiraju
« Odgovori #2 : Srpanj 20, 2011, 11:07:59 prijepodne »
Ma kaj, pa sto ce drugo... treba zivjeti i raditi. A inonako se sve radi u kini, sada koji proizvod van applea, koda da je to vazno... a i ko zna kaj mi ovdje kupujemo uopce. Sreca jedino kaj nis od njih nemam, mozda da imam bi bilo iz tih ducana :)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako Kinezi kopiraju
« Odgovori #3 : Srpanj 20, 2011, 01:25:57 poslijepodne »
Kak to misliš "treba živjeti i raditi"??

Znači, dozvoljeno je krasti i neovlašteno uzimati tuđe jer "treba živjeti i raditi"??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Kako Kinezi kopiraju
« Odgovori #4 : Srpanj 20, 2011, 05:43:46 poslijepodne »
Ajde sledge, nemoj sada moralizirati, radije pazi na putu do plaze da te vlak ne pogazi... opusti se uzivaj :)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako Kinezi kopiraju
« Odgovori #5 : Srpanj 21, 2011, 12:30:47 poslijepodne »
Kakvo moraliziranje??

Oprosti, ali dalekosežno je to tvoja, moja i sveukupno naša propast, a popustljivost Europe i Amerike nas sve vodi u još veći glib, jer onaj koji poštuje pravila igre i onaj koji ne igra po pravilima - ne mogu igrati u istoj partiji...

BTW, prati češće Facebook - znao bi da ja nisam u Bibinju ostao niti dva sata, te da nisam stacioniran tamo... ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Kako Kinezi kopiraju
« Odgovori #6 : Srpanj 21, 2011, 02:24:04 poslijepodne »
Kod nas je jedan od najvećih problema što se tolerira 'snalaženje' jer treba živjeti i raditi. A kad se takvima, koji se 'snalaze', dogodi da netko nešto ukrade od njih onda odmah dižu bunu, ustanak i rušili bi sistem ako policija ne intervenira u trenu.


Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Kako Kinezi kopiraju
« Odgovori #7 : Srpanj 21, 2011, 09:19:03 poslijepodne »
Kakvo moraliziranje??

Oprosti, ali dalekosežno je to tvoja, moja i sveukupno naša propast, a popustljivost Europe i Amerike nas sve vodi u još veći glib, jer onaj koji poštuje pravila igre i onaj koji ne igra po pravilima - ne mogu igrati u istoj partiji...

BTW, prati češće Facebook - znao bi da ja nisam u Bibinju ostao niti dva sata, te da nisam stacioniran tamo... ;) ;) ;)

Izvuci se od jedenja rize svaki dan... boli te k***c za patente i autorska prava :)

PS znaci nije ti se svidjelo u Bibinju? :)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako Kinezi kopiraju
« Odgovori #8 : Srpanj 21, 2011, 09:49:55 poslijepodne »
Pa nije baš da me prejako muče baš patenti i autorska prava, no muče me principi i nedosljednost kojom se uz smiješak pada u spiralu smrti...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Kako Kinezi kopiraju
« Odgovori #9 : Srpanj 28, 2011, 01:48:13 poslijepodne »
Dućani su zatvoreni. Neke stvari ni Kinezi ne mogu ignorirati.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako Kinezi kopiraju
« Odgovori #10 : Srpanj 28, 2011, 05:52:09 poslijepodne »
Hvala Bogu, tračak nade za pošten svijet na kraju tunela...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”