Autor Tema: Đemal  (Posjeta: 9085 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Đemal
« : Ožujak 29, 2011, 10:56:48 poslijepodne »
Google Računi › Članci pomoći › Na vašem računu primijećena je sumnjiva aktivnost 
Google računi: Na vašem računu primijećena je sumnjiva aktivnost
 
Budući da smo na vašem računu uočili neuobičajenu aktivnost, radi vaše zaštite onemogućili smo mu sav pristup. To činimo kako bismo zaštitili vašu privatnost i pristup računu osigurali samo vama.
Za neposredni pristup slijedite ove korake:
1.   Prijavite se na svoj račun na adresi https://www.google.com/accounts/Login
2.   Od vas će se tražiti da unesete svoj broj telefona za potvrdu računa. Unesite telefonski broj i odaberite kako želite primiti kontrolni kôd (SMS ili poziv)
3.   Kliknite Pošalji kontrolni kôd na moj telefon
4.   Možda ćete morati pričekati desetak minuta prije nego što primite SMS ili poziv. Nemojte zahtijevati drugi kôd ako prvi još nije stigao. Prihvaćen će biti samo zadnji zahtijevani kôd.
Ako gornji postupak ne uspije, možete popuniti ovaj obrazac u kojem se od vas traži da navedete pojedinosti o svom računu. Odvojite dovoljno vremena i odgovorite na što je moguće više pitanja. Ako ćemo moći potvrditi vaše vlasništvo nad računom, moći ćete ponovo postaviti svoju zaporku.
Pročitajte ovaj članak za više informacija o održavanju sigurnosti računa.

-

Potvrdite svoj račun
 
Primijetili smo neobičnu aktivnost na vašem računu. Da biste odmah obnovili pristup svom računu, upišite broj svog telefona u nastavku.
 
             Opcije potvrde
  Tekstualna poruka
 Google će na vaš mobitel poslati tekstualnu poruku s kontrolnim kodom.
 
  Glasovni poziv
 Google će na vaš telefon uputiti automatizirani glasovni poziv s kontrolnim kodom.

Država
 --Odaberite državu--

Tvrtka za mobilnu telefoniju

Broj mobilnog telefona

Telefonski broj
 
Ako imate poteškoća u primanju kontrolnog koda, saznajte više o opcijama podrške. Bottom of Form

-

Koja navlakuša...
Oš i broj od ciple?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Đemal
« Odgovori #1 : Kolovoz 04, 2011, 10:58:17 poslijepodne »
Nazovi telefon
Upućujte pozive izravno iz usluge Gmail
Upućujte pozive prijateljima i obitelji u cijelom svijetu po suludo jeftinim tarifama.
 Isprobajte odmah   Saznajte više

Ovi tulko svaštare da več pomalo ličiju na pokojni Velkom...  :D
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đemal
« Odgovori #2 : Kolovoz 05, 2011, 10:55:22 prijepodne »
Država
 --Odaberite državu--

Tvrtka za mobilnu telefoniju

Broj mobilnog telefona

Telefonski broj
 
Ako imate poteškoća u primanju kontrolnog koda, saznajte više o opcijama podrške. Bottom of Form

-

Koja navlakuša...
Oš i broj od ciple?

A kako bi ti dobio taj kod ako ne veliš državu, operatera i broj mobitela?  ??? ???
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Đemal
« Odgovori #3 : Kolovoz 05, 2011, 11:19:08 prijepodne »
Ja bi bez koda (države,operatera,mobilnoga...),ak more...
Jel baš ne volim ostavlati osobne podatke po internetu.
(Prostitucija privatnosti tipa fejs+)
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đemal
« Odgovori #4 : Kolovoz 05, 2011, 02:08:39 poslijepodne »
Ja bi tražil i više nek kaj oni traže, ipak danas svaki jebeni lopovski i nedobronamjerni papak surfa i kriminali po internetu...

BTW, ja nisam baš videl kakve to teške i nemile podatke ti ostavljaš u konkretnom slučaju... broj mobitela?? I kaj još je to tak strašno kaj moraš ostaviti? Državu u kojoj stanuješ??  ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Đemal
« Odgovori #5 : Kolovoz 05, 2011, 11:19:00 poslijepodne »
Br.mtela=ime
+
danas svaki jebeni lopovski i nedobronamjerni papak surfa i kriminali po internetu

-----------------------
Jel ti moram crtati?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đemal
« Odgovori #6 : Kolovoz 06, 2011, 12:30:11 prijepodne »
Ne moraš. Ali probaj shvatiti i onu drugu stranu. Ak ti se ne sviđa, zaobiđi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Đemal
« Odgovori #7 : Kolovoz 06, 2011, 08:53:55 prijepodne »
Znači žderi govna ili umri. Ala mi je izbor.  :(  Zak.r.c! 

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đemal
« Odgovori #8 : Kolovoz 06, 2011, 10:25:02 prijepodne »
Nije samo tebi. Svima nam je takav izbor, mašina radi na taj način, i mi smo samo zrnca pijeska koja tom stroju što melje i gnječi i ne možemo baš puno nauditi... posebice ako ti trebaš njih, a ne oni tebe.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Đemal
« Odgovori #9 : Kolovoz 07, 2011, 01:56:15 poslijepodne »
Je, dobro, ali to ne znači da se nemre niš povedati protiv takvih nekih izbora, kak je Kunta povedal. Izjavio je svoje stajalište, svoj pogled, svoju kritiku, i to je ok. Sad bar znamo da nismo mi jedini kojima se to ne sviđa, da nismo sami. To kod njih tam nebu niš promijenilo, ali možda sa tom "novom" sviješću to kod nas nekaj promijeni. Bar naš izbor. I to je nekaj. Zakaj ne?

A ak nas više bude tak mislilo, onda se možda i tam kaj promijeni. Ko zna? Ne bi bilo ni prvi ni zadnji puta da se zbog nedostatka, oskudice klijenata ponuda ide mijenjat. Why not?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Đemal
« Odgovori #10 : Kolovoz 07, 2011, 10:44:56 poslijepodne »
Da sem ovo tvoje prečital prvo mi je na pamet opalo ceplenje protiv svinjske gripe i ceplenje curic po škola protiv ... nečega, de su emajli i kritika javnosti iste pokopali još v startu.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đemal
« Odgovori #11 : Kolovoz 08, 2011, 09:04:09 prijepodne »
Je da, samo kaj sada uspoređujete neusporedivo... kakve veze ima nekakva lokalna akcija sa postavkama usluga globalnog operatera?

Ak baš hoćete brdo nepravde, ima je kod nas koliko hoćeš, pa kada sam pokretao temu o tome, posebice bankama i njihovim nezakonitostima i ponašanjima kao država u državui, nitko nije niš rekel... sad te jebe kaj Google hoće provjeriti kaj je sa računom... pa ak misliš da nije niš, nemoj reagirati. I prešuti nam i kada ti budu blokirali, obrisali ili stornirali account…

Koliko sam se ja do sada uvjerio, vrlo je mali broj stavki i zahtjeva koji su lažni ili oprijevarni, uglavnom je ogromna većina sasvim uredno i normalno poslovanje, tako da je muljažu najčešće dosta lako skužiti i izbjeći.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Đemal
« Odgovori #12 : Kolovoz 08, 2011, 10:06:28 prijepodne »
Je da, samo kaj sada uspoređujete neusporedivo... kakve veze ima nekakva lokalna akcija sa postavkama usluga globalnog operatera?
Ima i te kako veze u ovom našem primjeru, jer, ako si primjetio, u našoj diskusiji se ne dela o tome kaj neka instanca želi delati, jel memorirati tvoj broj telefona, ili prodati ti neko cjepivo, ili telefonsku tarifu, nego se radi o tome da si ljudi putem takvog jednog medija kao Internet mogu informirati, razmjeniti mišljenja i sa tim novim saznanjima bolje reagirati.

I da je moguće, ako je masa ljudi koja promjeni ponašanje, drugačije postupi, dovoljno velika, da se čak i ponuda promjeni na bolje.

Ako pokušaš stvari malo apstraktnije promatrati onda češ i to shvatiti.
Citat:
Ak baš hoćete brdo nepravde, ima je kod nas koliko hoćeš, pa kada sam pokretao temu o tome, posebice bankama i njihovim nezakonitostima i ponašanjima kao država u državui, nitko nije niš rekel...
Sorry kaj nis komentiral svaki tvoj post. Onaj tvoj primjer sa mobilnom tarifom je bil interesantan, ali nis imal kaj pridodati, a ni popljuvati, tak da sam samo šutel. Nekad treba i to znati - šutjeti.
Citat:
sad te jebe kaj Google hoće provjeriti kaj je sa računom... pa ak misliš da nije niš, nemoj reagirati. I prešuti nam i kada ti budu blokirali, obrisali ili stornirali account…
Upravo to ne bi smio prešutjeti, razmeš?
Citat:
Koliko sam se ja do sada uvjerio, vrlo je mali broj stavki i zahtjeva koji su lažni ili oprijevarni, uglavnom je ogromna većina sasvim uredno i normalno poslovanje, tako da je muljažu najčešće dosta lako skužiti i izbjeći.
Ako je i uredno i legitimno, ne znači da je pošteno i pravedno.

Uglavnom - treba razmjeniti mišljenja, mogučnosti imamo.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đemal
« Odgovori #13 : Kolovoz 08, 2011, 10:15:56 prijepodne »
Pošteno? Pravedno?

Ti si iz Turopoljskih Hlebina?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Đemal
« Odgovori #14 : Rujan 04, 2011, 03:48:13 poslijepodne »
Br.mtela=ime
+
danas svaki jebeni lopovski i nedobronamjerni papak surfa i kriminali po internetu

-----------------------
Jel ti moram crtati?
http://www.novilist.hr/Sci-Tech/Tehnologija/Kraj-anonimnih-komentara-na-internet-portalima

Kraj anonimnih komentara na internet portalima
...– Na Net.hr-u već dva mjeseca nije moguće komentirati ako nemate otvorenu registraciju preko Facebooka, Twitera ili Googla...

Jel ti vidiš kak se pomalo klupko odmata a i vidi se prema kam to ide.
wwwg tablice