Autor Tema: Microsoft lansirao Internet Explorer 9  (Posjeta: 3428 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Microsoft lansirao Internet Explorer 9
« : Ožujak 15, 2011, 10:50:39 poslijepodne »
Microsoft lansirao Internet Explorer 9

■Internet Explorer 9 moguće je skinuti s Microsoftovih stranica
■Prve reakcije su iznimno pozitivne
■Microsoft se nada da će vratiti dio tržišta koje su izgubili zbog Firefoxa i Chromea

DUGO najavljivani Internet Explorer 9 je stigao. Microsoftov najnoviji pretraživač je, sudeći prema prvim reakcijama, pun pogodak. Ugledni američki tehnoblogeri za IE9 imaju samo pohvale, a u Microsoftu se nadaju da će im nova verzija internetskog preglednika vratiti udio u tržištu kojeg su izgubili zbog konkurentskih Mozilla Firefoxa i Google Chromea.

Najveća zamjerka na račun IE9 dolazi zbog toga što će ga moći instalirati samo korisnici Windowsa Viste ili Windowsa 7...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/microsoft-lansirao-internet-explorer-9/542544.aspx
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Microsoft lansirao Internet Explorer 9
« Odgovori #1 : Ožujak 16, 2011, 11:15:10 prijepodne »
Fuck the MSIE, bez obzira koji broj bio...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Microsoft lansirao Internet Explorer 9
« Odgovori #2 : Ožujak 16, 2011, 07:49:44 poslijepodne »
Ako koristite 64 bitni IE9 onda znajte da je u njemu stari JavaScript engine, a u 32 bitnom IE9 je novi JS engine što rezultira time da je 64 bitna inačica do 3-5 puta sporija od 32 bitne. Ukoliko koristite neke web aplikacije koje intenzivno koriste JavaScript onda vam se ne isplati prelazak na 64 bitni IE9.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Microsoft lansirao Internet Explorer 9
« Odgovori #3 : Ožujak 16, 2011, 08:58:12 poslijepodne »
Ukratko - dok je Opere, Firefoxa ili Safarija - ne trebate se zamarati sa "dubokim dosezima" programera MSIEa...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Microsoft lansirao Internet Explorer 9
« Odgovori #4 : Ožujak 16, 2011, 09:23:15 poslijepodne »
Jel do probal kaj je to tak posebno da bi prešel z 7 na 9?
Z XP na 7 sem prešel jel me havarija diska i vindoze nagnala,inače...

Još jen primer onoga kaj moraš imati,i-nekaj (samo da je da z tem moreš mahati);
http://www.vecernji.hr/vijesti/kinezi-kopirali-ipad-nazvali-ga-iped-recenzije-ga-hvale-clanak-149546

Potrošili more penez na reklame za orginal na radiju i nazoveju ovi flajpani z radija v Beograd  da vidiju kak se trži v centru Balkana de je došel na police dost prije nek v naš Peribalkanski prostor.Veli šemska z "prestonice" da su v 2 tjedne prodali 1 komad.
Koji če ti to * !?
wwwg tablice

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Microsoft lansirao Internet Explorer 9
« Odgovori #5 : Ožujak 16, 2011, 11:24:26 poslijepodne »
imam ja MSIE 9, i nije tako loš, ali sve je stvar navike korištenja browsera.
Po meni je Firefox ok, ali ja surfam u RockMeltu, napravljen na platformi Chrome-a, odličan browser

http://www.rockmelt.com/

Firefox je vodeći jer sluša zahtjeve korisnika to je razlika njega i Microsofta.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Microsoft lansirao Internet Explorer 9
« Odgovori #6 : Ožujak 17, 2011, 12:18:15 prijepodne »
Ja si nikak nis na ti z ovemi novemi vindozami;moviemaker je f * a niš boli nisu ni program za obradu slike i paint.
Emajl je isto za * .

Se ima v imenu lajv.
* je lajf.
wwwg tablice