Autor Tema: HTov IMS (IP Multimedia SubSystem) u VG  (Posjeta: 20800 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: HTov IMS (IP Multimedia SubSystem) u VG
« Odgovori #30 : Ožujak 23, 2011, 12:58:22 poslijepodne »
Evo mali info.

Kod mene je stvar proradila , postavili smo novi modem, poštekali žice od računala, upalili ga i pričekali 15 min. da se modem konfigurira. Za to vrijeme spojili smo žicom i telefon na modem , isprobali jel sve šljaka i to je to. TComov tehničar čak se i ponudio da mi podesi u novom modemu postavke za moj WIFI, no to znam i sam pa sam mu se ljepo zahvalio. Stari modem ostaje vama.  Sve skupa 30 min. jednostavnog posla.

@ Ivana
Nikakove dodatne ili nove ugovorne obveze nisu potrebne.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: HTov IMS (IP Multimedia SubSystem) u VG
« Odgovori #31 : Ožujak 28, 2011, 09:50:05 poslijepodne »
Evo mali info.

Kod mene je stvar proradila , postavili smo novi modem, poštekali žice od računala, upalili ga i pričekali 15 min. da se modem konfigurira. Za to vrijeme spojili smo žicom i telefon na modem , isprobali jel sve šljaka i to je to. TComov tehničar čak se i ponudio da mi podesi u novom modemu postavke za moj WIFI, no to znam i sam pa sam mu se ljepo zahvalio. Stari modem ostaje vama.  Sve skupa 30 min. jednostavnog posla.

@ Ivana
Nikakove dodatne ili nove ugovorne obveze nisu potrebne.
Hvala.
Nije me nitko ni zvao ni došao.  A  kaj ja znam. Nekak mislim da ipak neću  to,kad bude obavezno  budem  sama spojila i to je to. 
Nemogu imati modem upaljen cijeli dan i noć

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: HTov IMS (IP Multimedia SubSystem) u VG
« Odgovori #32 : Travanj 08, 2011, 03:05:03 poslijepodne »
Jučer me zvali  i   rekla sam da neću to, da mi ne treba, al su mi rekli da se mora  i da će se poslije plaćati  to montiranje telefona.Kaže 10 minuta posla.
Teško,ali morala sam prihvatiti da mi to ugrade, jer ne želim da poslije platim  500 kn za par žica  kaj bi spojil.
I danas mi došel tehničar, a bome je spajal   sat vremena, a ne  10 minuta kak je rekel.
Radi,  a  sve se bojim da mi  se nebude pokvarilo, godinu dana  već nemam problema  sa internetom, a  ak sad počne muka i problemi,onda neznam .

Bilaj

  • Gost
Odg: HTov IMS (IP Multimedia SubSystem) u VG
« Odgovori #33 : Travanj 08, 2011, 03:33:10 poslijepodne »
Jučer me zvali  i   rekla sam da neću to, da mi ne treba, al su mi rekli da se mora  i da će se poslije plaćati  to montiranje telefona.

To bi trebalo provjeriti s pravnicima ali koliko ja znam lažu i to fest.
Ti imaš za telefon propisanu ugovornu obvezu i ne kužim zašto bi morala pristati.

inače malo računice. Pola telefonskih priključaka će biti obični POTS a ne ADSL priključci pa nema tog MORA s tehničke strane. 

Mislim da lažu i to fest i da je hrv pravna država onda bi se moglo i suditi.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: HTov IMS (IP Multimedia SubSystem) u VG
« Odgovori #34 : Travanj 08, 2011, 08:30:38 poslijepodne »
Provjereno, zval sam T-com i dobil sam informaciju da ako ne želim, ne moram prelaziti na novu tehnologiju. Ova nova usluga je besplatna i za kasnije spajanje se ne plača. To su riječi operatera na 08009000.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: HTov IMS (IP Multimedia SubSystem) u VG
« Odgovori #35 : Travanj 08, 2011, 11:26:43 poslijepodne »
Ak mi nebude to radilo kako treba lijepo  ću sve  otkopčati  i vratiti na staro.
I ne vidim razloga  da mi modem bude upaljen po  noći, kad  ga ne koristim