Autor Tema: Odabir providera  (Posjeta: 16361 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Odabir providera
« Odgovori #30 : Rujan 18, 2009, 12:36:54 prijepodne »
Dok sem bil na Tekomu na internet,telefon i kojekakve pretplate sem trošil oko 600 čn a da bi ostal nijov "klijent" ponudili su mi uz predužejne ugovora besplatne bežične il tipkovnicu il zvučnike.
Da sem prešel na Amis 2u1 prve 6 mesec sem plačal 86 kn mesečno,sad 168, a stalno dižu brzinu.A ovo sem des dobil;

Poštovani korisnici,

izuzetno nam je drago da Vam možemo ponuditi dugo očekivanu uslugu digitalne televizije!
Od danas je Amisova ponuda proširena amis 3u1 paketima!

Kao nagradu za Vaše strpljenje i vjernost nudimo Vam besplatno korištenje usluge digitalne televizije do kraja ove godine.

Svi amis 2u1 korisnici mogu - za naknadu koju plaćaju za postojeću amis 2u1 uslugu - do 31.12.2009. godine uživati u prednostima amis 3u1 TOTAL paketa, koji uključuje:

70 najatraktivnijih televizijskih kanala
besplatne pozive unutar nacionalne fiksne mreže
brzine ADSL linije do 24 Mbps
neograničen internet promet bez naplate prometa
uslugu snimalice
uslugu vremenskog pomaka (Time-Shift) za 15 Kn
najam HD MPEG-4 amisTV prijamnika sa DVB-T funkcionalnošću i HDMI (interface) za 1 Kn
Usluga vremenskog pomaka (Time-Shift) najnovija je usluga na hrvatskom tržištu!

Sami kontrolirajte emitiranje TV programa!

Iskoristite mogućnost pauziranja trenutno emitiranog TV sadržaja, pogledajte TV sadržaj od početka bilo kada ili odaberite kad ćete gledati TV sadržaj koji ste propustili zadnjih 48 sati.

Nazovite što prije naš Info telefon 0800 50 10 ili pošaljite e-mail na info@amis.hr i dogovorite aktiviranje paketa amis 3u1 TOTAL.



Vaš Amis Telekom





Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Odabir providera
« Odgovori #31 : Rujan 18, 2009, 01:19:10 prijepodne »
Mam da razjasnim da nisem zagovornik t-coma jer ono njihovo "kako vam mogu odmoći" već mi je pojelo živce oho ho, al stvarno se čudim kak podnosite i kaj delate s tim telefonom i inim glupostima da dobijate račun 600 kn, pak ja si tak nekaj nemrem ni zamisliti, a kam platiti al bogme če bi me i neko tiral tolko nemrem naklafrati.
Ima nas 4 + vu familiji , deca zovu , si surfamo, imamo onaj super 150 tel. paket i 10 gb interneta i se skupa nikad ne zide prek 260 kn, a još nam i ostane nekaj od besplatnih minut, zavisi kak koji mesec, al da ga hebeš ovo vaše je stvarno preveć, ma kaj god delali.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Odabir providera
« Odgovori #32 : Rujan 18, 2009, 09:26:57 prijepodne »
Jeste li pogledali metronet, oni su kvalitetom dobri, a cijenom na sredini i imaju veliku dostupnost.

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Odabir providera
« Odgovori #33 : Rujan 18, 2009, 10:52:51 prijepodne »
Dok sem bil na Tekomu na internet,telefon i kojekakve pretplate sem trošil oko 600 čn a da bi ostal nijov "klijent" ponudili su mi uz predužejne ugovora besplatne bežične il tipkovnicu il zvučnike.
Da sem prešel na Amis 2u1 prve 6 mesec sem plačal 86 kn mesečno,sad 168, a stalno dižu brzinu.A ovo sem des dobil;

Poštovani korisnici,

izuzetno nam je drago da Vam možemo ponuditi dugo očekivanu uslugu digitalne televizije!
Od danas je Amisova ponuda proširena amis 3u1 paketima!

Kao nagradu za Vaše strpljenje i vjernost nudimo Vam besplatno korištenje usluge digitalne televizije do kraja ove godine.

Svi amis 2u1 korisnici mogu - za naknadu koju plaćaju za postojeću amis 2u1 uslugu - do 31.12.2009. godine uživati u prednostima amis 3u1 TOTAL paketa, koji uključuje:

70 najatraktivnijih televizijskih kanala
besplatne pozive unutar nacionalne fiksne mreže
brzine ADSL linije do 24 Mbps
neograničen internet promet bez naplate prometa
uslugu snimalice
uslugu vremenskog pomaka (Time-Shift) za 15 Kn
najam HD MPEG-4 amisTV prijamnika sa DVB-T funkcionalnošću i HDMI (interface) za 1 Kn
Usluga vremenskog pomaka (Time-Shift) najnovija je usluga na hrvatskom tržištu!

Sami kontrolirajte emitiranje TV programa!

Iskoristite mogućnost pauziranja trenutno emitiranog TV sadržaja, pogledajte TV sadržaj od početka bilo kada ili odaberite kad ćete gledati TV sadržaj koji ste propustili zadnjih 48 sati.

Nazovite što prije naš Info telefon 0800 50 10 ili pošaljite e-mail na info@amis.hr i dogovorite aktiviranje paketa amis 3u1 TOTAL.



Vaš Amis Telekom





Je kunta, istina. Meni su računi pali sa 350 na 180,00kn, a kvalitetom usluge sam više nego zadovoljan. I dobio sam mail također.
Pitanje je koliko će koštati TV iza nove godine, ali definitivno Amis rula.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odabir providera
« Odgovori #34 : Rujan 18, 2009, 11:13:00 prijepodne »
Jebeš to sve, ja to mogu samo čitati sa žaljenjem...

U centru Buševca je jedna mala slijepa ulica, duga 150 metara, ima 5 kuća u njoj. Ide sa županijske ceste Dolenec. Nitko u njoj nema ništa osim običnom kamenodobnog telefonskog priključka i interneta povezanog sa takvim razvojem tehnologije.

Svi uokolo te ulice imaju sve, već im je pun quaaa i MaxTV-a, i flat-ratea, i svih poslastica o kojima ta uličica može samo sanjati.

Tehničari T-Coma/T-Mobilea vele da ta ulica nema tehničke pretpostavke za bilo što jače, zbog signala, i slične bedaste visokoparne priče za malu djecu, kao da se to sve ne može napraviti uz malo novca i malo dobre volje. Čak su i sve kuće u ulici spremne uzeti maksimalne usluge, od MaxTV-a do superbrzog interneta, no glupi T-Nijemac ostaje i gluh, boli ga ćuna za tu ulicu. Predobro mu ide pa se neće zajebavati još sa 5 korisnika, sada razgovara samo sa količinom korisnika koji bi napunili jednu Mamuticu.

Tako da maksimalno tehnološki i internetski prosvijećen susjed (od svih njih 5) na kraju ulice ima uvijek pod ugovorom Web'n'Walk WiFi priključak od 3 Gb po 300 kuna mjesečno na 24 mjeseca, a sada je uzeo i Asus Eee laptopić "za pod ruku" za 698 kuna uz produženje ugovora (prva godina je mjesečno "samo" 150 kuna), jer mu je jasno da od nedavno ukopčane fiksne linije neće biti napretka, pa je i tu fiksnu liniju otkazao.

I još veli da bi za

"70 najatraktivnijih televizijskih kanala
besplatne pozive unutar nacionalne fiksne mreže
brzine ADSL linije do 24 Mbps
neograničen internet promet bez naplate prometa

uslugu snimalice
uslugu vremenskog pomaka (Time-Shift) za 15 Kn
najam HD MPEG-4 amisTV prijamnika sa DVB-T funkcionalnošću i HDMI (interface) za 1 Kn
Usluga vremenskog pomaka (Time-Shift) najnovija je usluga na hrvatskom tržištu!"


dao guzice. A niti to nitko neće. Šmrc.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Odabir providera
« Odgovori #35 : Rujan 18, 2009, 03:12:06 poslijepodne »
Zval sam taj Amis, imaju gužvu pa su rekli da me budu nazvali... i jesu. Žena mi kaže da može udovoljiti svim mojim prohtjevima (no, no, pokvarenjaci), ali da moram  čekati 11 mjesec, jer sada je probna faza TV, isprobavaju na starim korisnicima, pa kad to projde onda budu oni sve napravili. Čist ok...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Odabir providera
« Odgovori #36 : Rujan 18, 2009, 03:28:46 poslijepodne »


Je, je, sve to jako lepo zvuči, dragi moji..... ali brus, taj Amis nije dostupan po okolnim bregima. Zakaj smo mi na selu furt građani drugoga ili trećega reda?

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Odabir providera
« Odgovori #37 : Rujan 18, 2009, 04:24:56 poslijepodne »


Je, je, sve to jako lepo zvuči, dragi moji..... ali brus, taj Amis nije dostupan po okolnim bregima. Zakaj smo mi na selu furt građani drugoga ili trećega reda?

Što se tiče okolice Gorice i naših lepih brega, ne da su građani drugoga ili trejtega reda, nego tam desetoga, Točkica. U svemu! :  ???  :'(

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Odabir providera
« Odgovori #38 : Rujan 18, 2009, 05:04:13 poslijepodne »


Je, je, sve to jako lepo zvuči, dragi moji..... ali brus, taj Amis nije dostupan po okolnim bregima. Zakaj smo mi na selu furt građani drugoga ili trećega reda?

Nekad ni to nije problem!
Nekad je najveći problem kaj t-ht ne želi prepustiti liniju, bez obzira kaj prvi susjed ima amis i kaj je propustnost adsl-a ok, t-ht se izvlači na tehničku nemogućnost prepuštanja linije...bla, bla...
Čak je i odgovor vijeća za tel`komun`kaciju sročio "lično", naš vrli izumitelj Kanadić Mudrinić!
Meni je, od kad sam prešao u amiše račun prepolovljen, od telefona do interneta, imam bolji ten a i skinuo sam 25 kila žive vage a i  sad i kad sam sam, svi mi kažu Vi!
Račun mi je pao sa 350-400 kn na 180 kuna maximalno!


Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Odabir providera
« Odgovori #39 : Rujan 18, 2009, 05:12:26 poslijepodne »
Mam da razjasnim da nisem zagovornik t-coma jer ono njihovo "kako vam mogu odmoći" već mi je pojelo živce oho ho, al stvarno se čudim kak podnosite i kaj delate s tim telefonom i inim glupostima da dobijate račun 600 kn, pak ja si tak nekaj nemrem ni zamisliti, a kam platiti al bogme če bi me i neko tiral tolko nemrem naklafrati.
Ima nas 4 + vu familiji , deca zovu , si surfamo, imamo onaj super 150 tel. paket i 10 gb interneta i se skupa nikad ne zide prek 260 kn, a još nam i ostane nekaj od besplatnih minut, zavisi kak koji mesec, al da ga hebeš ovo vaše je stvarno preveć, ma kaj god delali.


Meni je t-coma pun kufer.
Kaj se ti Vegi čudiš kak potrošim?
Vrlo jednostavno, samo na svoj račun dodaj to da ja plaćam flat (jer imam dete informatičara) i pretplatu za max tv 65 kuna. Znači oko sto kuna je moj račun veći, a ne moram ni taknuti ni jednu uslugu.
I šutila bi ja da mi ne traže još i usranih 12 kuna za prikaz broja, ili da pređem u skuplji paket, taj tvoj super 150 (za 100 kuna) pa će mi bit to kao besplatno, a zapravo bi to onda plaćala 25 kuna.
Ma ta me njihova logika stvarno oduševljava.
Naplaćuju mi prikaz broja u 21. st kad samo kaj nismo već svi čipirani i kad mi se broj pozivatelja doslovno ispisuje na čelu sam od sebe, ali ne i na mom kućnom telefonu, jer za mene to mora biti tajna koja košta 12 kuna.
Pa nek si to sad sve skupa zataknu nekam, jer ima i jeftinijih od njih.
Iskon je o.k. ali to je isto t-comova firma kćer, pa mi se neće k njima, a taj Amis bi mogao biti zanimljiv.
Danas sam nešto slušala pohvala na taj Amisov račun, a vidim i kunta je zadovoljan. Možda da malo pričekam njihovu ponudu s televizijom :-\

Točkica i Sledge,  nemam kaj reći osim - sramota! Najveća je da na bregima nema ni vodovoda, ali nisu ni ovo manje tragične stvari, jer hoćeš - nećeš internet je svakodnevica. Nešto može biti luksuz dok je privilegija elite, ali kad to svi već imaju onda nije više privilegija nego potreba, jel tak  >:(
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Odabir providera
« Odgovori #40 : Rujan 18, 2009, 08:35:21 poslijepodne »
Mam da razjasnim da nisem zagovornik t-coma jer ono njihovo "kako vam mogu odmoći" već mi je pojelo živce oho ho, al stvarno se čudim kak podnosite i kaj delate s tim telefonom i inim glupostima da dobijate račun 600 kn, pak ja si tak nekaj nemrem ni zamisliti, a kam platiti al bogme če bi me i neko tiral tolko nemrem naklafrati.
Ima nas 4 + vu familiji , deca zovu , si surfamo, imamo onaj super 150 tel. paket i 10 gb interneta i se skupa nikad ne zide prek 260 kn, a još nam i ostane nekaj od besplatnih minut, zavisi kak koji mesec, al da ga hebeš ovo vaše je stvarno preveć, ma kaj god delali.
Pretplate,naknade il kaj ja znam koji razlogi da ti nekaj naplate;pretplata za telefon 60+x,pretplata za internet 80 +x,telefon,internet promet-svaka điđa-miđa (GB) 20 kn,porez.Pa ti sad računaj kulko te košta 20 Gb.Ak se ne baviš z muzikum i filmi neš tulko potrošil...
Je, je, sve to jako lepo zvuči, dragi moji..... ali brus, taj Amis nije dostupan po okolnim bregima. Zakaj smo mi na selu furt građani drugoga ili trećega reda?
Pravo bi treba napisati;Zakaj smo mi na selu furt građani z drugoga ili trećega brega?  ;)
Iskon je o.k. ali to je isto t-comova firma kćer, pa mi se neće k njima, a taj Amis bi mogao biti zanimljiv.
Danas sam nešto slušala pohvala na taj Amisov račun, a vidim i kunta je zadovoljan. Možda da malo pričekam njihovu ponudu s televizijom :-\
Si oko mene su na Amisu.Imam onaj jeftilen račun kak i na tekomu samo kaj je ovde pretplata 168 kuna i to znam mesec dan naprovo.Brzina me zadovoljava,jedino kaj bi mogel navesti kak problem je kaj mi most jenput tjedno pukne veza na minutu.Telefon ti je takoreči flat zato kaj plačaš uspostavu poziva 7 lp bez obzira na dulinu spominka.Ja sam zadržal stari broj,rekel da ga neču v imeniku,oni ti srede su papirologiju,rekli su mi teri me dan bu tekom otkopčil.Sam sem spojil ono kaj su mi poslali a bez interneta sem bil samo predpoldan,popoldan več je stvar delala.

perojosi

  • Gost
Odg: Odabir providera
« Odgovori #41 : Rujan 18, 2009, 09:13:12 poslijepodne »


Je, je, sve to jako lepo zvuči, dragi moji..... ali brus, taj Amis nije dostupan po okolnim bregima. Zakaj smo mi na selu furt građani drugoga ili trećega reda?

Nekad ni to nije problem!
Nekad je najveći problem kaj t-ht ne želi prepustiti liniju, bez obzira kaj prvi susjed ima amis i kaj je propustnost adsl-a ok, t-ht se izvlači na tehničku nemogućnost prepuštanja linije...bla, bla...
Čak je i odgovor vijeća za tel`komun`kaciju sročio "lično", naš vrli izumitelj Kanadić Mudrinić!
Meni je, od kad sam prešao u amiše račun prepolovljen, od telefona do interneta, imam bolji ten a i skinuo sam 25 kila žive vage a i  sad i kad sam sam, svi mi kažu Vi!
Račun mi je pao sa 350-400 kn na 180 kuna maximalno!



Da to ste u pravu, t-ht u pravilu treba iznajmiti mrežu nekom operateru a u pravilu navede tehničke razloge(koji nisu stvarni)samo kako ne bi dao svoj monopol nekom operateru i izgubio klijenta.
Inače su bahato skupi.
Prve godine nakon podnešenog zahtjeva s Amisom t-ht je odbio uz razlog-tehnički uvjeti.
Nisam imao vremena pozabaviti se njima i njihovim monopolom.I tako je ostalo.
Drugu godinu sam podnio s Iskonom zahtjev i tada su ododbrili na sreću,nije bilo zapreke-tehnički uvjeti,makar je linija ista i prve i druge godine.
I sa Iskonom sam prezadovoljan kao i sračunima,ušteda 400-500 kn na računu minimalno s tim da sada još više telefoniram i duže.
Opcija sa 5 inozemnih brojeva po nacionalnoj tarifi,što mene zadovoljava nevjerojatno i mogu sada bezobrazno povoljno telefonirati sa 5 inozemnih brojeva
što bi me kod t-ht koštalo i do 3000 ako ne i više za toliko razgovora.

Dakle ovisno što tko više koristi,kam telefonira,koliko i kako korsiti internet,tv itd prema tome si najbolje odabrati operatera i paket.

Vegi nemojte se čuditi  visini računa ovisno koliko i kam imate potrebe telefonirati toliko će te i plaćati,Vi nemate potrebe i to je ok ali ima nas koji imamo i po nekoliko inozemnih brojeva koje zovemo relativno često iz ovih ili onih razloga.

I da zaključim,što se mene osobno tiče Iskon mi je odličan,a t-ht bi u svakom slučaju odbacio ako nizbogčeg drugog to zbog bahatosti u cijenama,monopola i bezobzirnosti na uvjete i okolinu u kojoj se nalaze.
Oni to svjesno drže tako dok ide,ide.Zašto?
Zato jer je Iskon ćerka Firma od T-HT,dakle u  njihovom je vlasništvu i snjom su konkurentni naspram ostalih operatera,a oni s T-HT beru još dok i gdje mogu.
I na kraju je jasno zašto su meni dozvolili preći kod Iskona ,a godinu ranije kod Amisa nisu dali zbog tehničkih razloga. :)


Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Odabir providera
« Odgovori #42 : Rujan 20, 2009, 10:43:15 poslijepodne »
Pak najte me krivo shvatiti, am sem napisal da ne držim stranu T-comu, samo se čudim kak tolko uspete natuči. Imel sem onaj max- tv ( probni rok) i lepo sam im vrnul jer da je i zabadav ,mene ta sranja televizijska ne zanimaju, i ovak jedva da gledim i ove majmunarije kaj ima na redovnim javnim kanalima. No , kak god ,svatko ima svoje potrebe i svoju računicu.Niko ne veli da mortik zutra i ja nem gledal kaj povoljnije, al dok mi se povoljnost meri s cijenom kutije cigareta ( koje sam pak poček fajfati) dotle mi se neda čačkat i zamarat zotim.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Odabir providera
« Odgovori #43 : Listopad 26, 2009, 11:01:31 prijepodne »
Udate: Dakle, ja izabrao Optima telekom, jer, po onoj tablici, mogu zadovoljiti sve uvjete i duplo su mi jeftinili ALLLIIIIII - u kakvom sam govnu sada. HT mi je na osnovu naloga Optime isključil svu opremu (telefon, internet i televiziju) krajem prošloga tjedna, a ova govna mi još nisu uključili ništa. Zovem, prkljinjem, vičem, molim, prijetim - samo obečanja.... >:(

Ispričavam se prijateljima i poznanicima na neodovorenim mailovima, trenutno sam na posuđenom sticku od Vip-a kojeg koristim samo da se javim, pa da čovjeku ne nabijam promet, nije baš najeftiniji - nastavak slijedi...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Odabir providera
« Odgovori #44 : Listopad 26, 2009, 11:24:27 prijepodne »
Da, standardna priča kad se napušta t-com, koji nakon isključenja ne pušta druge operatere u centralu da bi uključili pretplatnika.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik