Autor Tema: Odabir laptopa  (Posjeta: 28358 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odabir laptopa
« Odgovori #60 : Siječanj 09, 2011, 12:46:36 poslijepodne »
Još jedan komu su stavili oglavnik  ;D
To je ono kaj se zaprežnomu kojnu dene da ne vidi ni levo ni desno dok vleče kola.
Sigurno si isprogramiral puno stvari u Xcodeu i kompetentan si tvrditi da nije VS-u ni do koljena.

Da isprogramiral!!??  ;) ;)

I Z M I S L I O  je on to!!

I sad bumo mi njemu, ili njegovom softverskom prirepku i znanstveniku kokotu, nekaj rekli?

Spoofy, pa kaj nama je? Smo mi normalni?? Dovodimo u pitanje stručnost takvih veličina?  >:D

Fakat si danas čovjek svakaj može dozvoliti...  ;D ;D ;D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Odabir laptopa
« Odgovori #61 : Siječanj 09, 2011, 01:06:04 poslijepodne »
Tema je odabir laptopa pa se vratimo toj temi.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Odabir laptopa
« Odgovori #62 : Siječanj 09, 2011, 01:06:50 poslijepodne »
Nedavno sam se počastila s ovim mini hp ženskim laptopićem, zapravo muž mi ga je kupil uz okretanje očima i grintanje kako to nikad neće razumjeti  :)
Kao da se baš sve mora razumjeti i logički objasniti!
Te razumske stvari su taaaako dosadne  :)



HP Mini 210-1099em, Vivienne Tam Edition (WL190EA), Intel Atom N470 1.9 GHz, RAM 2 GB DDR2, HDD 320 GB, VGA Intel GMA 3150, card reader, Fast Ethernet, WLAN, ekran 10.1", Windows 7 Home Premium

Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Odabir laptopa
« Odgovori #63 : Siječanj 09, 2011, 01:25:41 poslijepodne »
HP Mini 210-1099em, Vivienne Tam Edition (WL190EA), Intel Atom N470 1.9 GHz, RAM 2 GB DDR2, HDD 320 GB, VGA Intel GMA 3150, card reader, Fast Ethernet, WLAN, ekran 10.1", Windows 7 Home Premium

Zgodno za surfanje, korištenje office paketa i slične radnje. Za nešto zahtjevnije nije baš dobar zbog preslabog procesora.

P.S. Imam i ja nešto slično (http://www.dell.com/us/en/dfh/notebooks/laptop-inspiron-10/pd.aspx?refid=laptop-inspiron-10&cs=22&s=dfh), a uzeo sam ga jer mi je trebalo nešto malo za u ruksak (za putovanja) i da mu baterija traje (u praksi, pod punim opterećenjem 5.5 sati). Jedino kaj ovaj moj ima DualAtom pa je malo jači od običnih.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odabir laptopa
« Odgovori #64 : Siječanj 09, 2011, 05:00:25 poslijepodne »
Ja sa slabijim Atom procesorom u Asusu Eee radim i u Corelu i u Photoshopu.

Jasno da to nije mašina za zahtjevne stvari, ali ja - eto - dokazujem da si i to može raditi bez nekih bitnijih problema.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Odabir laptopa
« Odgovori #65 : Siječanj 09, 2011, 09:28:06 poslijepodne »
I Z M I S L I O  je on to!!

I sad bumo mi njemu, ili njegovom softverskom prirepku i znanstveniku kokotu, nekaj rekli?

Spoofy, pa kaj nama je? Smo mi normalni?? Dovodimo u pitanje stručnost takvih veličina?  >:D

Fakat si danas čovjek svakaj može dozvoliti...  ;D ;D ;D


Sladge kaj se pališ "ko' golf dizel na Bjelašnici", samo sam te stavio na mjesto koje ti pripada.
Stvari su jednostave dao sam ti link da vidiš o čemu ljudi ovdje pričaju, da ne uletiš u raspravu ko' mali Mujo u birtiju bez love.

Nema ljutnje Sladge, znaš kako se kaže: - Tko se ljuti uvalim mu kruti  :P
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odabir laptopa
« Odgovori #66 : Siječanj 09, 2011, 10:07:56 poslijepodne »
šerife, još samo fali čistačica da te s metlom najuri iz menze ...  kaj je previše, previše je ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Odabir laptopa
« Odgovori #67 : Siječanj 09, 2011, 10:14:47 poslijepodne »
HP Mini 210-1099em, Vivienne Tam Edition (WL190EA), Intel Atom N470 1.9 GHz, RAM 2 GB DDR2, HDD 320 GB, VGA Intel GMA 3150, card reader, Fast Ethernet, WLAN, ekran 10.1", Windows 7 Home Premium
Zgodno za surfanje, korištenje office paketa i slične radnje. Za nešto zahtjevnije nije baš dobar zbog preslabog procesora.

P.S. Imam i ja nešto slično (http://www.dell.com/us/en/dfh/notebooks/laptop-inspiron-10/pd.aspx?refid=laptop-inspiron-10&cs=22&s=dfh), a uzeo sam ga jer mi je trebalo nešto malo za u ruksak (za putovanja) i da mu baterija traje (u praksi, pod punim opterećenjem 5.5 sati). Jedino kaj ovaj moj ima DualAtom pa je malo jači od običnih.
Ja imam HP Mini 5102. Baterija mu drži 8-9 sati (toliko pokazuje, ali nisam testiral u punom radu). Meni je osobito korisna mala težina (1,2 kg) i WWAN (SIM kartica umetnuta ispod baterije), pa se uvijek mogu spojiti na Internet. Procesor je Atom, a radim u Win XP zbog VPN-a. Vrlo sam zadovoljan, jer mi je uvijek pri ruci kad se moram spojiti remote na sistem i vidjeti kaj se događa. Ni ne osjetim da ga nosim.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Odabir laptopa
« Odgovori #68 : Siječanj 10, 2011, 09:58:57 poslijepodne »

Zgodno za surfanje, korištenje office paketa i slične radnje. Za nešto zahtjevnije nije baš dobar zbog preslabog procesora.

P.S. Imam i ja nešto slično (http://www.dell.com/us/en/dfh/notebooks/laptop-inspiron-10/pd.aspx?refid=laptop-inspiron-10&cs=22&s=dfh), a uzeo sam ga jer mi je trebalo nešto malo za u ruksak (za putovanja) i da mu baterija traje (u praksi, pod punim opterećenjem 5.5 sati). Jedino kaj ovaj moj ima DualAtom pa je malo jači od običnih.


Ma za ovo kaj meni treba, malo office-a i interneta, je odličan. I zapravo sam htjela dell i 13" ekran, ali u ovaj sam se zaljubila na prvi pogled i ni mi žal.
A tak je lagan da zbilja ne znam da ga nosim.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Odabir laptopa
« Odgovori #69 : Siječanj 13, 2011, 11:26:26 poslijepodne »
Pa zna žena što valja, HP je ipak HP ostalo su samo laptopi.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...