Autor Tema: Wii  (Posjeta: 5079 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stella

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Wii
« : Siječanj 08, 2011, 07:08:57 poslijepodne »
Gdje je najpovoljnije kupiti Wii konzolu?

Bilaj

  • Gost
Odg: Wii
« Odgovori #1 : Siječanj 08, 2011, 08:52:10 poslijepodne »
Moja nečakinja je kupila u algoritmu ali tamo je bilo najpovoljnije samo zato kaj je dobila neku ludi popust na nekoj akciji.

Inače često su jeftino imali optimum računala. www.optimum-online.hr

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Wii
« Odgovori #2 : Siječanj 08, 2011, 08:58:48 poslijepodne »
Cijena u Algoritmu ne razlikuje se puno od cijene malih dilera.

Npr. Algoritam 1.698,99 kn
Playcom 1.700 kn
Sophoslab 1.645 kn

Ono što je skupo u odnosu na cijenu samog uređaja je modifikacija/ugradnja čipa koja iznosi 900 kn.

Ja sam svojim klincima uzeo Wii u Algoritmu jer me nije zanimala ugradnja čipa već sam odlučio da ću uzimati samo originalne igre. Cijena igra kod nas su prepaprene pa naručujem izvana (http://www.game.co.uk/). Ne uzimam nove naslove već malo starije, ali provjerene (). Razlika u cijeni je drastična. Game.co.uk pogoduje onima koji naruče više naslova tako da pošalju više paketa (manja je vjerojatnost da će zapeti na carini), a naplate poštarinu samo za jedan paket.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Wii
« Odgovori #3 : Siječanj 08, 2011, 09:07:57 poslijepodne »
... Ja obično kad nekaj od tehnike tražim odem na

www.nabava.net

usporedim cijene ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Wii
« Odgovori #4 : Siječanj 09, 2011, 11:47:59 prijepodne »
Nemam Wii, no jučer sam se malo igrao sa njim u TechnoMaxu u King Crossu, dok je žena rješavala neke stvari na blagajni... na velikom ekranu neke moćne telke bile su dvoje igre (jedna, kasnije druga) - boks i tenis. U rukama se drže oni kontroleri koji detektiraju pokrete ruke, pa je izuzetno zabavno zamahivati rukama i ponašati se kao pravi sportaš ispred TV-a, iako je to super dok ti igraš, jer dok gledaš druge kako igraju - smiješno je... krug rukom iznad glave - servis u tenisu, odlično radi i backhand i forhand, a i u boksu je gušt bezbolno dijeliti krošee i aperkate... naravno, dok se onaj moj lik, meni okrenut leđima, odjednom ne prizemlji i tako mi bezbolno pokaže da je taj drugi, računalni, i opet bio bolji od mene... u svakom slučaju, odlična stvar, samo mi se ne sviđa previše djetinjasta rješenja svih likova, likovi nemaju ni trunke realnog dizajna. Ostalo je odlično... 
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Wii
« Odgovori #5 : Siječanj 09, 2011, 12:44:34 poslijepodne »
@Sledge: djetinjasti likovi su u Wii Sports aplikaciji koja dolazi s konzolom, u ostalim igrama je situacija drugačija.

Ja sam Wii kupio isključivo zbog klinaca i zbog tih kontrolera tako da kad se i igraju ipak se kreću, nisu s nosom na ekranu, a u nekim disciplinama se itekako dobro oznoje. Ako već moraju biti u kući onda da se ipak ne začahure u stolici. Ali kad moraju birati između istraživanja u prirodi i igranja na Wii-u oni će uvijek odabrati pr(a)vu stvar.