Autor Tema: Igrice  (Posjeta: 7606 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Igrice
« : Rujan 12, 2009, 11:22:22 prijepodne »
Mali (4,5) mi se zaltelebao na PC-u u igrice. Molim preporuku jednostavnih igrica za djecu (po mogučnosti sa joystickom). Trenutno poprilično uspješno vozi Need for speed (Porche), ali i nešto jednostavnije bi bilo ok. Ima li kakva simulacija vlaka, vožnje avionom ili autom. Malo sam ispao iz trenutačnih tijekova jer se već dugo nisam igrao. Preporuka, iskustva...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Tur

  • Gost
Odg: Igrice
« Odgovori #1 : Rujan 12, 2009, 11:31:10 prijepodne »
Mi se čini da je i na staromu forumu bilo reči o tomu (ili se varam). Ne znam kej bi ti preporučil. Ak mali igra igra Need for Speed, bedasto mi je sad predložiti nekej tipa ovoga :http://www.gizdic.com/igre/.

Offline velimir

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-0
Odg: Igrice
« Odgovori #2 : Rujan 12, 2009, 07:31:11 poslijepodne »
evo ovdje ima nekih igara   http://www.hr/wwwhr/entert/games/computer/index.hr.html


i jedan zanimljiv osvrt na računalne igre   http://www.bug.hr/ostav/oleg-mastruko/94362.aspx 

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Igrice
« Odgovori #3 : Rujan 12, 2009, 07:41:08 poslijepodne »
Trackmania je zgodna besplatna igra akrobatske vožnje forumula 1. Ima puno staza u paketu, mogućnost online igranja i editor vlasitih staza.

Puna verzija sa više vrsta automobila i lokacija na kojima se voze trke je sad na akciji za 12 dolara.

http://www.trackmania.com/
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Igrice
« Odgovori #4 : Rujan 12, 2009, 08:26:26 poslijepodne »
Pusti računalo za pametnije stvari od igre, kupi mu nekakvu konzolu i ima neusporedivo kvalitetnije u svakom pogledu...  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Igrice
« Odgovori #5 : Rujan 13, 2009, 09:58:06 prijepodne »
Pusti računalo za pametnije stvari od igre, kupi mu nekakvu konzolu i ima neusporedivo kvalitetnije u svakom pogledu...  ;)

Hvala na savjetu, samo su u tijeku izvaredne okolnosti - vodene kozice. Inače se ne igra baš previše, nešto malo preko vikenda, više voli youtube pa si malac surfa po video clipovima. Konzola bude došla na red, ne bi htio da već ovako mali razvije "ovisnost" od tome, ionako to nemremo izbječi, pa bolje počet što kasnije...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Igrice
« Odgovori #6 : Rujan 13, 2009, 11:31:18 prijepodne »
Konzola bude došla na red, ne bi htio da već ovako mali razvije "ovisnost" od tome, ionako to nemremo izbječi, pa bolje počet što kasnije...

Pa nema veze, imaš pogrešno razmišljanje. Moji imaju Playstation 1 i 2, te PSP, no igra je onda kada se dozvoli, a ne kada će djeca reći da je vrijeme za igru.

Ukoliko ne možeš ili ne znaš kako postići disciplinu i samoodgovornost svoje djece - onda je tvoje razmišljanje u redu... no tada nije problem u njima, nego u tebi. Samo što oni ispaštaju.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Igrice
« Odgovori #7 : Rujan 13, 2009, 10:10:08 poslijepodne »
Konzola bude došla na red, ne bi htio da već ovako mali razvije "ovisnost" od tome, ionako to nemremo izbječi, pa bolje počet što kasnije...

Pa nema veze, imaš pogrešno razmišljanje. Moji imaju Playstation 1 i 2, te PSP, no igra je onda kada se dozvoli, a ne kada će djeca reći da je vrijeme za igru.

Ukoliko ne možeš ili ne znaš kako postići disciplinu i samoodgovornost svoje djece - onda je tvoje razmišljanje u redu... no tada nije problem u njima, nego u tebi. Samo što oni ispaštaju.

Kako god okrenuli ja po tebi radim krivo. Neda mi se sada ulaziti u polemike oko djece, savjet o odgoju nisam trazio, valjda ja znam sto je najbolje za moje dijete, a to za njegove godine sigurno nije konzola ili pc.
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Igrice
« Odgovori #8 : Rujan 13, 2009, 10:37:42 poslijepodne »
Kako god okrenuli ja po tebi radim krivo. Neda mi se sada ulaziti u polemike oko djece, savjet o odgoju nisam trazio, valjda ja znam sto je najbolje za moje dijete, a to za njegove godine sigurno nije konzola ili pc.

Nije stvar u tome, ja nemam ništa protiv tebe ili bilo koga.

No pokazujem da postoje uvijek i drugi aspekti razmišljanja o određenoj temi.

"Valjda ti znaš što je najbolje za tvoje dijete." A možda i ne znaš? Jer očito nisi siguran. I ne znam na temelju čega daješ takvu izjavu? Biti roditelj ne znači da znaš išta bitno o stvarnim sposobnostima svojeg djeteta. Pogotovo ako smatraš da isto mora biti umanjena kopija tebe, jer ti sve najbolje radiš i znaš.

I imaš pravo - igrice se rade za stare konje, svakako mu ih nemoj kupiti prije negoli ide u vojsku ili završi faks. Onda će razvijati motoriku i snalažljivost u prostoru, do tada je bolje ne riskirati. Najvažnije je samome sebi dati izgovor. Uvijek!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Igrice
« Odgovori #9 : Rujan 14, 2009, 12:35:05 prijepodne »
"Nisam siguran"
"Moja kopija"
"Izgovor samom sebi"

Od kud si samo ovo izvlekel? Fakat si sad zakompliciral.

E da, postoji jos i lopta, frizbi, bicikl...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Tur

  • Gost
Odg: Igrice
« Odgovori #10 : Rujan 14, 2009, 09:07:57 prijepodne »
Joj pa ovaj Sledge fakat sve zna. Niš, kad ja postanem otec pem k tebi na savjetovanje o odgoju dece. 

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Igrice
« Odgovori #11 : Rujan 14, 2009, 09:13:18 prijepodne »
Jesi siguran da znaš kako kvalitetno napraviti dijete? ;D
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Tur

  • Gost
Odg: Igrice
« Odgovori #12 : Rujan 14, 2009, 09:22:48 prijepodne »
Jesi siguran da znaš kako kvalitetno napraviti dijete? ;D

Nebum valda i za to moral na instrukcije k dotičnomu   :o

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Igrice
« Odgovori #13 : Rujan 14, 2009, 09:00:23 poslijepodne »
Joj pa ovaj Sledge fakat sve zna. Niš, kad ja postanem otec pem k tebi na savjetovanje o odgoju dece. 

Ja nisam rekel da znam. Ja sam samo postavil pitanje na koje nisam dobil odgovor. A nisam ga ni očekivao.

Drugim riječima, ja sam samo pokazal da netko ne zna. No nisam rekel da ja znam.

BTW, možda sam rekel nekaj kaj ne stoji, pa da mi ukažeš na to?? Rekel sam neku neistinu??

Ili i ti razmišljaš da se neke stvari "automatski podrazumijevaju"... viš, ja za takve stvari ne znam...  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Igrice
« Odgovori #14 : Rujan 15, 2009, 09:34:47 prijepodne »
Rješenje je tamo gdje ga najmanje očekujemo - PacMan
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator