Autor Tema: **** TeKom- Siguran dom  (Posjeta: 3210 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
**** TeKom- Siguran dom
« : Svibanj 30, 2010, 03:20:58 poslijepodne »
Siguran dom
Budite bezbrižni dok niste u svojem domu jer Siguran dom brine umjesto vas.
Siguran dom je usluga s kojom možete u svako vrijeme i sa svakog mjesta biti u stalnom kontaktu sa svojim domom. Usluga se koristi putem računala i internetskog portala kojem možete pristupiti i putem mobitela.
Usluga je idealna za: obitelji s djecom, obitelji sa starijim članovima obitelji, vlasnike vikendica, poslovne ljude koji često putuju i ostavljaju svoj dom, za odlazak na put ili godišnji odmor...

 
*PDV uključen u cijene.
Pogledajte promo film usluge Siguran dom:

Kako instalacija opreme Siguran dom izgleda u prostoru:
 
Siguran dom vam omogućuje:
detekciju pokreta (otvaranje vrata ili prozora)
pregled prostora putem kamere
dojavu putem e-mail i SMS poruke
pristup usluzi putem internetskog portala
kontakt s domom i u slučaju nestanka struje*
Koji paket odabrati?
U ponudi su dva paketa:

 
Odaberite paket koji najviše odgovara vašim potrebama, a naš prijedlog rješenja pogledajte ovdje.

*Oprema Sigurnog doma uz pričuvnu bateriju omogućuje rad i kada nestane struje. U tom slučaju za funkcionalnost usluge potrebno je imati i karticu mobilnog interneta (omogućuje rad Sigurnog doma putem GPRS signala).
http://www.t-com.hr/privatni/internet/sigurandom/#

-
 
Siguran dom uz sigurnu uštedu do 2200 kn i gratis Simpa Internet start paket za prvih 10 korisnika!
Planirate li već godišnji odmor? Hoćete li sa svojom djecom praznike provesti izvan svoga doma, na moru ili u prirodi? Dok ste odsutni iz kuće, jeste li se ikad pitali da li ste zatvorili prozore, isključili struju ili je li sve u redu nakon nevremena? Brinete se zbog vikendice u kojoj ne stižete često boraviti? Sada je pravi trenutak da uzmete stvari u svoje ruke i prestanete brinuti!

T-Com ima ono što vam treba - uslugu Siguran dom, jedinstvenu usluga kućnog nadzora na hrvatskom tržištu. Pogledajte ovdje kako jednostavno je možete postaviti u svojem domu i početi koristiti!

Usluga Siguran dom omogućuje:
detekciju pokreta (otvaranje vrata ili prozora)
pregled prostora kamerom
dojavu SMS ili e-mail porukom
pristup usluzi preko internetskog portala
kontakt s domom čak i u slučaju nestanka struje a pomoću pričuvne baterije i GPRS Simpa Internet start paketa koji je za
prvih 10 korisnika uključen u cijenu paketa opreme! 

Sve informacije o svojem domu uvijek su vam dostupne i putem online portala usluge.


Odaberite svoj Siguran dom između dva paketa opreme:
Što sadrži Osnovni paket:

senzor pokreta
senzor za vrata i prozore
privjesak za ključeve
 
Što sadrži Plus paket:

kameru
senzor pokreta
senzor za vrata i prozore
privjesak za ključeve
 

* Ponuda vrijedi do 07.06.2010. ili do isteka zaliha, uz potpisivanje ugovorne obveze na 24 mjeseca. Mjesečna naknada iznosi 99 kn. PDV uključen u cijene.

Sva oprema za oba paketa može se kupiti i u dodatnim količinama. Više o opremi saznajte ovdje.

Odaberite idealnu kombinaciju opreme baš za svoj dom pomoću našeg online savjetnika kojeg možete pronaći na našim stranicama.

Brinete li se kako instalirati Siguran dom?
Lako! Samoinstalacijski paket instalirate:

sami (bez potrebnog posebnog stručnog znanja)
bez dodatnog kabliranja (svi senzori su bežični i rade na baterije, te ih nije potrebno spajati na strujnu instalaciju)
bez nepotrebnih oštećenja zidova, vrata ili prozora (svi senzori se montiraju pomoću samoljepivih traka)
Pri instalaciji koristite se samo MAXadsl linijom i računalom.

Više o instalaciji pročitajte i pogledajte ovdje.

Kako zatražiti Siguran dom?
Iskoristite ovu priliku i neka vaš dom ostane siguran dom!
Više informacija potražite i zatražite Siguran dom na

T prodajnim mjestima
moj.t-com.hr
www.t-com.hr
0800 9000 - Služba za privatne korisnike
0800 9100 - Služba za poslovne korisnike
Zahvaljujemo Vam na povjerenju,

Vaš T-Com

*PDV uključen u cijene.
Ako više ne želite primati newsletter, kliknite ovdje.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: **** TeKom- Siguran dom
« Odgovori #1 : Svibanj 30, 2010, 03:33:58 poslijepodne »
Ta usluga je skupa, jer se već za cca 200 i sitno eura može imati vlastite 4 IC kamere sa kontrolnom jedinicom i spojem na računalo (i daljinskom kontrolom i notifikacijom putem mobitela, tj. GSM kartice), a to je ekvivalent godišnjeg korištenja ove usluge nakon koje i opet nemate - ništa...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: **** TeKom- Siguran dom
« Odgovori #2 : Svibanj 30, 2010, 03:37:58 poslijepodne »
A kaj ak si ti na godišnem a grom ti sprži mrežnu (ak komp mora stalno biti vužgan)?Onda dojava i drugo ne/delaju?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: **** TeKom- Siguran dom
« Odgovori #3 : Svibanj 30, 2010, 07:36:51 poslijepodne »
Koja je razlika od te usluge??

Ak ti grom sprži struju, sve šlusa, kaj misliš da će raditi taj sustav??

BTW, da mislim da će me pogoditi grom, ne bih ništa ni radio... no ne mislim, iako ne velim da nije moguće. No ograničavam se na sigurne stvari.

Ne mora biti komp. Može biti običan HDD rekorder u stand-by stanju, kojega senzor aktivira, snimi i odmah je opet u stand-by stanju, baš kao i diktafoni i slični aparati, koji se bez podražaja sami gase nakon programiranog vremena (npr. 5 sekundi).
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: **** TeKom- Siguran dom
« Odgovori #4 : Svibanj 30, 2010, 07:42:56 poslijepodne »
Mene je komp bil "par put samo" uštekan dok je grmelo i ovo mi je 3 il 4 mrežna (+ monitor i druge điđe-miđe kaj nisu važne za snimajne i ovu temu).

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: **** TeKom- Siguran dom
« Odgovori #5 : Svibanj 30, 2010, 07:54:23 poslijepodne »
No dobro... da si poštovao svoju logiku, nakon prve propale mrežne ne bi više imao komp...  ;)

Ja govorim samo da ta usluga uopće nije niti nešto posebno pametna, niti revolucionarna, uz poseban naglasak da se taj sigurnosni problem može riješiti puno kvalitetnije, sigurnije i pametnije od plaćanja T-Comu.... za 24 mjeseca osnovne pretplate od po 99 kuna, što je 2400 kuna za vrijeme ugovora, nabavi se na (može i kupnja na rate, slično ugovoru) vlastite 4 (a ne samo jednu!) IC-kamere u boji sa senzorima pokreta, sposobne i za izvana i za unutra ugradnju, sa centralnom jedinicom i reprodukcijopm slike na TV, a cijeli sustav se lako stavi i pod jedan UPS sustav trajnog napajanja, sa sigurnosnom sklopkom za udar groma, pa se za ukupnu cijenu ugovora sa T-Comom ima višestruko bolje i jače, te TRAJNO; VLASTITO rješenje. Kojemu ni grom, dapače, ne smeta...  ;) ;)

P.S. dobar UPS sistem sa prednaponskim sklopkama možeš nabaviti već i ispod sto eura, tako da je to bolje i puno jeftinije rješenje od svega toga kaj si do sada kupovao i trošio živce, novce i vrijeme bezveze...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”