Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 185169 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #390 : Veljača 26, 2013, 09:27:57 poslijepodne »
S obzirom da hvališ Senku, ne bi bilo zgoreg spomenuti koju je to karijeru Senka izgradila nakon odlaska iz VG?

Ugooglajte pa ćete i pročitati.

Isto tako mislim da je Senka samo produkt politike i da sa tom istom politikom treba otići.

Na žalost tak je ispalo, ali to je pogrešno.
Senka nije "produkt politike", bila bi da je političarka koja se počela isfuravati u kulutru.

S politikom će otići govornicaglasno i ova sadašnja nazovi ravnateljica, to su produkti politike jer zaista nisu stučne za obavljati poslove za koje ih vi i ja paćamo a imenovane su jer su  podobne  (usput da spomenem da bude odlepršal i onaj naslonjač na portu u gradskoj upravi),
ali Senka je dovela i donijela kazalište u Turopolje (namjerno neću reći grad) a potjerana je od primitivaca kao što je VŠO, Kunić i ostala znase gamad. Potjerana je samo iz razloga koji sam već napisala.
Ines Bojanić bu sama otišla jer nije stučna niti sposbna ispuniti svoj cilj: "Glavni cilj mi je privući velikogoričku publiku do koje mi je jako stalo."
Njoj je stalo do publike u gradu ili možda Turopolju????? Daj me nemoj nasmijavati.
Isto kak je Mlakarica nakon 2 godine pitala a de je taj Lukavec grad, svi o njemu pripovjedaju, moram ja to ići vidjeti.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #391 : Veljača 26, 2013, 09:40:20 poslijepodne »
Senku nakon skandala koji je napravila u Gorici a posebice reklamiranja alkohola u reklamnim letcima POU nisu htjeli ni šibenčani, a splićani su je nakon Splitskog ljeta popljuvali. O čemu vi drobite? Tko je ikad osim njezina prijatelja Beusa i njegovih stranačkih poltrona rekao nešto pozitivno o Senki? Užas, em je ružna da bole oči... 8)

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #392 : Veljača 26, 2013, 09:55:31 poslijepodne »
Senku nakon skandala koji je napravila u Gorici a posebice reklamiranja alkohola u reklamnim letcima POU nisu htjeli ni šibenčani, a splićani su je nakon Splitskog ljeta popljuvali.
Da, zato i nije ravnateljica u Splitu već dva ljeta.
Ne pričajte bedastoće, da ste pogledali jednu predstavu na Splitkom ljetu ne bi ovako izmišljali. Isto vrijedi i za predstave na Sceni Gorica.

Skandal ?? Koji skandal je Senka napravila?



O čemu vi drobite?
O onome o čemu znam i o onome čemu sam sudionik.


Tko je ikad osim njezina prijatelja Beusa i njegovih stranačkih poltrona rekao nešto pozitivno o Senki?
Ovdje ja, a na kulturnoj sceni mnogi mnogi kulturnjaci i glumci, predsjednik države, a zamislite čak i hadezeOFCA tadašnji ministar kulture Biškupić.
Nekak mi se ne čini da su svi spomenuti "stranački poltroni". A vama? Koje to stranke su poltroni?



Užas, em je ružna da bole oči... 8)
Sram vas bilo. Vama je možda ružna, ali vjerujem da ste susreli mnogo ružnijih s kojima ste i za stolom sjedili (da ne budem prostija).
Ljudi su nekome ružni, a isti ti nekome i nisu. Stoga, spominjati da je vama Senka ružna u kontekstu njenih umjetničkih vrijednosti i sposobnosti je van pameti i vrlo drsko, tj nije na mojem novou razgovora.
« Zadnja izmjena: Veljača 26, 2013, 09:58:20 poslijepodne plemenitashica »

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #393 : Veljača 26, 2013, 10:13:29 poslijepodne »
Mislim da je mišljenje običnog građana bitnije od silne senilne elite koja ju je hvalila.. Pitajte goričane na koliko su Senkinih predstava bili? Ili još jednostavnije pogledajte koliko je karata prodano, sramota! Valjda joj je posao bio raditi predstave zanimljive goričanima, a ne svojim kolegama iz kulture priređivati idijotarije kao ona s Let 3 gdje si je neki idijot naljepio sliku premijerke na kitu! FUJ!

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #394 : Veljača 26, 2013, 10:21:11 poslijepodne »
Koji skandal?? Od kud da krenem... Menađerski ugovor, ugovori s glumcima, paralelno privatno kazalište Hotel Bulić u kojem su glumili isti glumci kao i u Sceni Gorica, protuzakonito reklamiranje alkohola, štampanje ulaznica bez da su ih prikazali u poreznim knjigama, gdje je nestao temeljni kapital kluba 100?,... Još? Puno toga piše u reviziji...

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #395 : Veljača 26, 2013, 10:40:03 poslijepodne »
Mislim da je mišljenje običnog građana bitnije
Ja sam obična građanka.


Pitajte goričane na koliko su Senkinih predstava bili?
Na svima, i u POU i u Lukavec gradu. Na nekima i dva tri puta.


Valjda joj je posao bio raditi predstave zanimljive goričanima, a ne svojim kolegama iz kulture priređivati idijotarije kao ona s Let 3 gdje si je neki idijot naljepio sliku premijerke na kitu! FUJ!

Kiklop - najgenijalnija predstava na teritoriju ove države. Gledala sam je 3 puta i još budem kad bude igrala.
Nije naljepio nego s gumicom prikvačio. hihihihih I taj kako ga vi častite "idijot" je član grupe Let 3.

Omađijaj me.. mrak.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #396 : Veljača 26, 2013, 10:50:32 poslijepodne »
Kak znate tako intimnu stvar, gumicom?? Pa to znaju samo asistenti.. Neću nagađati. Meni je to bilo bljak! O posjećenosti govori brojka od 15 ljudi prosjećno po predstavi, tako je rečeno u izvješću na sjednici Gradskog vijeća... Već je netko prenio ovdje o Senki i "pederu" ivici buljanu mnogo toga. Idemo tražiti bolje rješenje a ne se stalno vraćati u prošlost. Ja mislim da bi Željko Stepanić bio odličan novi ravnatelj.

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #397 : Veljača 27, 2013, 03:20:31 poslijepodne »
jel bi želko bil boli ili ne, ne znam, ali znam da se napokon treba opredjeliti za smjer u goričkoj kulturi. želimo li elitizam s natruhama cicanja love iz gradskog proračuna ili želimo za našu lovicu u goricu dovesti najbolje u kazalištu da odigraju svoju predstavu (po mogućnosti klasičnu) koju bi goričani pogledali i mir pri hiži. a tko želi mjeriti takve hoh i nobles muške spolne organe sa slikama gumicom fiksiranim, neka ide tamo gdje to želi platiti onome koji im to želi pokazati i još ih uvjeriti kako su vidjeli  umjetničko djelo.  mislim da većina goričana ne uživa u takvim umjetničkim performansima.
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #398 : Veljača 27, 2013, 10:03:02 poslijepodne »
Kak znate tako intimnu stvar, gumicom?? Pa to znaju samo asistenti.. Neću nagađati. Meni je to bilo bljak!
Logika. Jel bi si vi dali nalijepiti sliku koju malo stavite malo ne?
Asistenti sigurno nisu ljepili niti gumicom kvačili tu sliku na to "mjesto" nego Mrle sam.
Bljak? To govori ono što je većina građana (pa i hadezejOVACA) mislila u njeno vrijeme... nabijem te na ****


O posjećenosti govori brojka od 15 ljudi prosjećno po predstavi, tako je rečeno u izvješću na sjednici Gradskog vijeća...

Hihihihihihi, dajte najte. Kaj vi uzimate brojke koje ova gradska vlast "pušta u eter"?
A brojka 15 odgovara samo u kontekstu da su oni (zna se na koga mislim) došli na sve predstave u ukupnom broju 15 (od toga nisu vjerojatno kupili niti jednu ulaznicu)


Već je netko prenio ovdje o Senki i "pederu" ivici buljanu mnogo toga.

Ivica Buljan je genijalan redatelj mlađe generacije.
Nisam pobornik klasičnih predstava koje spominje domovinesin, jer ipak živimo u 21. stoljeću. I kazalište, i scena i izričaj su napredovali.
Danas su i u Gavelli predstave bez puno kulisa i sa postavljenom jednom scenom cijela  2,5 sata.
Teatar Exit ima gotovo sve predstave s ljudima a ne komadima šperploče od koje su skucane štenge ili neki ormar pa proizvode vrhunske predstave (koje nisu klasične).
ZKM - glumci, tu i tamo koja stolica, čaša... a tolika posjećenost da ljudi sjede ispred prvog reda u još dva reda na jastucima na podu.
Vidim da odavno niste bili u kazalištu.
  :P

Idemo tražiti bolje rješenje a ne se stalno vraćati u prošlost. Ja mislim da bi Željko Stepanić bio odličan novi ravnatelj.

Da, slažem se, nema koristi boriti se za prošlost. No, na žalost VG nikad više ne bu imao takve predstave i takvu Scenu, ni približno.
Poznajem Željka Stepanića i nisam sigurna da bi bio odličan ravnatelj, tj možda POU da, ali bez kazališta. Željko je smirena osoba, (nije hepo kockica kao npr. ja ;)  ) i bojim se da se ne bi uspio nametnuti, tj da bi ga hadezejOFCE ignorirale.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #399 : Ožujak 02, 2013, 10:33:28 prijepodne »
Nego... kaj je s ovim "skandalima"? Zakaj niko niš ne veli o tome? Ja ovo prvi put čujem.

Ajde, dajte to malo objasnite jel to kaj istinitog ili samo trač?

Plemenitašica, kaj ti veliš na to?

... Menađerski ugovor, ugovori s glumcima, paralelno privatno kazalište Hotel Bulić u kojem su glumili isti glumci kao i u Sceni Gorica, protuzakonito reklamiranje alkohola, štampanje ulaznica bez da su ih prikazali u poreznim knjigama, gdje je nestao temeljni kapital kluba 100?,... Još? Puno toga piše u reviziji...

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #400 : Ožujak 02, 2013, 10:51:40 prijepodne »
Nego... kaj je s ovim "skandalima"? Zakaj niko niš ne veli o tome? Ja ovo prvi put čujem.

Ajde, dajte to malo objasnite jel to kaj istinitog ili samo trač?

Plemenitašica, kaj ti veliš na to?

... Menađerski ugovor, ugovori s glumcima, paralelno privatno kazalište Hotel Bulić u kojem su glumili isti glumci kao i u Sceni Gorica, protuzakonito reklamiranje alkohola, štampanje ulaznica bez da su ih prikazali u poreznim knjigama, gdje je nestao temeljni kapital kluba 100?,... Još? Puno toga piše u reviziji...

Ivica Buljan je paralelno bio redatelj predstava na Sceni Gorica i u privatnom kazalištu Senke Bulić. Trebalo bi istražiti koliki mu je honorar isplaćen od strane Scene Gorica, a koliki od strane Senkinog privatnog kazališta. Moguće da je za oba posla zapravo bio plaćen od strane goričkih poreznih obveznika.

O tome da je Senka Bulić istovremeno sa vođenjem Scene Gorica imala i svoje privatno kazalište, ne treba trošiti riječi. Skandalozno samo po sebi.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Stojka
« Odgovori #401 : Ožujak 13, 2013, 08:38:04 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #402 : Ožujak 17, 2013, 03:47:43 poslijepodne »
OBJAVA: 31.12.2012
...Nemam ni odluka oko, primjerice, novih poslova, niti želja za bilo kakvom ulogom. Čak ni snova.
http://www.vecernji.hr/scena/ines-bojanic-od-novih-poslova-vaznije-mi-je-biti-svoju-djecu-clanak-492446

16.03.2013
...Kako je POUVG preuzela ravnateljica Grđan Odrčić, došla sam do nje i prvi mi je poriv bio da počnem glumiti, to bi bio moj prvi odlazak na kazališne daske nakon pet godina izbivanja – prepričava nam Ines kako je upravo tako glumački angažman prerastao u upravljački.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/6333/novo-lice-scene-gorica.aspx
Hmmm...

A nascha je Romana pak zvisila.
Laburisti grada Velike Gorice
13. siječanj
Donosimo vam tekst naše članice Romane Rožić, dipl. redateljice...
https://www.facebook.com/laburisti.vg
Do zna... Most bu kaj posle izborov.
wwwg tablice

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #403 : Ožujak 18, 2013, 08:16:39 poslijepodne »

A nascha je Romana pak zvisila.
Laburisti grada Velike Gorice
13. siječanj
Donosimo vam tekst naše članice Romane Rožić, dipl. redateljice...
https://www.facebook.com/laburisti.vg
Do zna... Most bu kaj posle izborov.

A kak da to prečitam? Kaj niste c/p?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #404 : Ožujak 18, 2013, 10:33:25 poslijepodne »
1.
Dajte mi recite kome i čemu kopirate cijele tekstove ovdje na forum?
Ovo forsiranje kilometarskih tekstova je glupost koju vjerujem NITKO ne čita.
Čak mi je i scrolati teško.
2. odvrtiš do "January 13"
ili
3. linkneš na "Photos" i najdeš Romaninu sliku, pak klikneš
...ostalo, drugo, razno...

http://www.facebook.com/laburisti.vg#!/photo.php?fbid=445120608887620&set=pb.285481018184914.-2207520000.1363640366&type=3&theater
wwwg tablice